Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asa m-am schimbat

#41
Asa, let me see.
So: descrierea e prezenta, dialogul este bun si nu mi se pare sec dar actiunea mi se pare putin grabita, doar putin.Greseli de tastare nu am vazut, dar nici nu am stat sa caut. Mitzuji a primit ce trebuia. E bine ca macar cei doi au ramas impreuna. Am aceeasi intrebare: Va exista un al 2 lea sezon? Ar fi interesant:>.In orice caz, Fic'ul a fost unul destul de bun si foarte reusit;).Felicitari pentru fic!>:D<
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#42
Heii` BlackSmile >:d<
Ti - as fi dat atunci coment , dar pc-ul meu facea cam multe fite , apoi m - am luat cu alte treburi.
Da acum ,sunt aici : >. Si ce pot spune despre fic... GENIAL iti spun. Mi - a placut foarte mult ultimul capitol , dar cum ai spus si tu , s - a terminat putin brusc. Da , imi place cum descrii + ca ai evoluat destul de la primul capitol pana la asta. Dialogul a fost bun , pus acolo unde trebuie , iar greseli de tastare nu am vazut si chiar nu am stat sa le urmaresc. : )). Btw , cand am citit titlul capitolului am crezut ca va fi ceva dramatic. Chiar imi spuneam "sa vezi , ca va fi un sad end" , da nu , a fost un sfarsit minunat. Ma intrebam : - ? ar fi frumos si un sezon 2 : >. Cand ei sunt mai mari. Mi - ar placea ca ceva sa se schimbe , sa apara ceva schimbari in viata lor , dar sa se termine tot cu un final fericit : )). Ok. deja aberez.
Spor incontinuare in tot ce faci. Si succes cu vreun posibil sezon 2 : )))...gata , gata termin : )).
Au revoir , sweetheart. >:d<

punct.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  M-ati schimbat luiza_alexandra 25 13.006 13-09-2012, 11:13 AM
Ultimul răspuns: luiza_alexandra
  ViaÅ£a m-a schimbat ... Pustoaica_cu_ochii_verzi 11 5.425 02-10-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: crazy little red


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)