Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Arunca ceva in userul de deasupra

Hmmm...Cu ce as arunca ew :

1.Cu otet,ulei, sare,rosi,castraveti ^^ am pofta de salata21
2.mai arunk ku o capsuna cu friska [am pofta de capsuni cu friska]
3.popcorn [ ieri fusei la film 21 ]
4.Un tort de ciokolata [ am manakt akum 2 ore]
5. Ca si fie festinul gata adaugam si niste visine ku cireshe21
[Imagine: Jun0xCa.png]

- key (shinee)
- vise erotice cu hero (dbsk)
- cosmaruri cu joon in costum de balet (mblaq, cred)
- cel mai dragut zambet a lui Taemin (shinee)
si ca tot venind vorba de k-pop, arunc in tine si cu saruturile lui Ryeook (sper ca am scris bine)
Mda... astia sunt aia draguti (mai sunt 1000 nu stau sa ii scriu)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Hmm...Eu arunc cu niste inghetata de mere si kiwi si cu un telefon mobil 10
A si mai arunc cu cartea de mate si telecomanda24 Ca asta le am la indemana 19
[Imagine: Jun0xCa.png]

Auzi :nh: ma urasti? Cartea de mate ? :dizzy: Ce ti-am facut ? De ma urasti atat de mult? Puteai sa spui ca arunci in minte cu haltere, cu tractorul. Da cu cartea de mate ?:scary: Esti diabolica...:cry:
Arunc in tine cu: pupicuri
inbratisari
postere cu idoli tai
Ca sa nu fiu rea... Totusi, de ceee cartea de mate :no::no::?: ? E cel mai mare cosmar al meu :yada: Ma urmareste oriunde.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

19 Descrierea perfecta pentru mine doar un lucru singgur nui corect NU TE URASC 21
Chear imi esti dragutza si simpaticahug
Deaceea eu arunk in tine ku:
MULTI PUPICI
O IMBRATISARE *HUG*
Si cu....Hmmm....Cu un Fat-Frumos pe un cal alb 24))
Ce inspiratie am sh eu24
[Imagine: Jun0xCa.png]

E le primesc cu mare bucurie... Fat-frumos ti-l dau inapoi dar nu mai are o mana si un ochi. Ce sa ii fac daca comenteaza la idolul meu.:die: Sa se invete minte.
Multumesc de complimente. Si... la fel cred si eu despre tine. Ar trb sa ne cunoastem mai bine XD
-tot ce nu tine de scoala.
-o viata lunga.
-sclipici.
-bagheta unei zane magice.
-tot ce iti doreste sufletul.
:bye:
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Deci .. arunc in tine cu 39 Frisca! Da frisca.. neamy! Vreau frisca! Si mai arunc in tine cu inghetata! Vreau inghetata! Pacat ca nu pot sa mananc inghetata 29 Asa.. mai arunc in tine cu cioco! :X Te fac si mai dulce decat esti ^___^ Cu altceva cu ce sa mai arunc? Hmm 39 Cu.. vanilie! Da cu vanilie! Vreau si vanilie. Sau sa arunc cu tort ? Ehh.. raman la vanilie :]]

: ]] Destinele noastre o iau pe aceasi carare intortocheata.
Eu vreau sa arunc in tine cu capsiuni si sos de ciocolata dar ingheta mea sa supi ca eu prefer cioco asa ca vrea sa arunce in tine cu caviar si smeura. Yami. Desigur manacale pe rand... ca alfel...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

19 21 Eu arunc cu un dulap plin cu Cd-uri cu Guta24
Mai arunc cu un feon pe care scrie Dolce Gabana24
si mai arunc cu o visina24
Mama ce inspiratie are domnsoara akum21
[Imagine: Jun0xCa.png]

Nuuuuuu :go::go: Fata lui guta imi face creerul sa se topeasca. Help! :dead: Uite spiritul meu zboara :ang: nu-i asa ca e dragut? Trebuie sa il vad pe JongHyung ca sa imi revin... :love: gata. Ce bine arata.
O lasa ca te tin eu minte. :blood:
- muzica lui salam.
- autografe de la guta.
- pe el in persoana.
-sarutul lui, pe sub mustata.
-capota de la masina.
- tot ce tine de manele.
:bv: Ce minte diabolica am. Asta meriti daca pronunti "guta" :yes:
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ceva nou :D Ana 62 38.139 27-04-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Cherie 308 142.738 05-09-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.979 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 8.051 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.553 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)