Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Dragostea invinge

#1
Pai nu cred ca sectiunea e buna :-? Cred ca trebuia pusa la sectiunea "Proza". Acolo se pun ficurile originale, neinspirate dintr-un anime etc. Al tau nu cred ca face parte din vreun anime. In fine, cred ca ai prins ideea. Rog un admin se treaca pe aici si sa schimbe ficul la sectiunea "Proza" sau daca nu, ,Moka, roaga tu un mod sau admin sa ti-l mute.
[Imagine: Hm757.png]





#2
pai este prima data cand fac un fic si nush chiar foarte bn unde se incadreaza si nici nu stiu unde sa gasesc un moderator care sa imi mute ficul:(

#3
ms mult pentru sfaturi Vero si sigur o sa tin cont de ce ai spus si desigur am sa te anunt cand o sa postez capitolul doi:)

#4
ok iti mut eu ficul. asteapta o clipa
-

#5
Imi place ficul tau, de obicei nu pre imi place proza dar ficul tau e minunat
Imi place subiectul...vampirii chiar imi plac...ca Orihime trebuie sa se mute in lumea oameilor cu parintii ei si isi da seama ca lumea oamenilor nu e asa plictisitoare.
Ma rog, in continuare trebuie sa mai citesc.Ficul e OK!:bv:
Buna!
Vreau sa imi fac multi prieteni:[Imagine: chibi_8083.gif]
Sorinutza, chibi-ul lui



#6
Ohayo!
Ti-am citit faicul si imi place foarte mult.Mi se pare original si plin de magie,vampiri, lumea oamenilor tare, un taram dincolo de granitele normalului:victorie:.Imi place ca este si un pic amuzant cel putin eu l-am citi cu zambetul pe buze,insa un pic de dialog nu ar strica nimanui.Grozav astept continuarea
Succes:bye:
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#7
Buna, uite ca am reusit si eu sa ajung. Pai vreu sa zic ca e foarte dragut ca Orihine a fost intrebata tocmai de baiatul de care ii place daca e ocupata (de s-ar intampla asa si in realitate) e interesanta ideea cu puterea care i se de ziua ei adica e cadoul perfect. Pai cam tata am avut de comentat astept next-ul si sa ma anunti si pe mine bye bye.
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dragostea invinge MaDy^^ 18 12.873 30-11-2011, 11:52 AM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  [split] Dragostea este magia iluziei [ Abbeh & Metal ] Chio* 1 1.810 01-02-2011, 09:04 AM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。
  Dragostea invinge totul Stefy Sayuri Cassie 0 2.009 30-10-2010, 05:26 PM
Ultimul răspuns: Stefy Sayuri Cassie
  Dragotea invinge totul(sasusaku) Roney 7 5.795 15-07-2010, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Dragostea invinge intotdeauna 2YounG2DyE 5 6.119 01-10-2009, 10:21 AM
Ultimul răspuns: Amelia_Angel_Devil


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)