Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am realizat ca te iubesc

#1
Hey:* m-a apucat mai demult inspiratia asa ca m-am apucat sa scriu nu l-am postat pana akm pt ca am vrut sa am mai multe capitole gata.
Actiunea ficului se intampla in zilele noastre si nu prea are legatura cu animeul naruto tot ce e luat de acolo sunt personajele.
Pe acesta promit sa il termin si sper sa va placa. In primel capitole sunt prezentate mai mult personajele si viata pers principal (care nu e din Naruto apropo).
Sper sa va placa. Astept critici, comentari, pareri.[/quote]

Disclaimer: Nu detin nici un personaj din animeul Naruto si nu fac profit de pe urma acestora
Am realiat ca te iubesc


Cap I

- Cinci, sase, sapte, opt...si stop! Gata pentru azi, ne vedem maine dupa ore.
Offf...e greu sa fi sefa majoretelor, un sport nu foarte exceptional dar acesta era singurul mod prin care puteam sa imi "etalez" talentele in scoala. Eu trebuia sa inventez miscari noi, sa nu dorm gandindu-ma la coregrafii si melodii si sa am grija de fiecare detaliu al spectacolului.
M-am schimbat de uniforma albastra cu putin galben formata dintr-o fustita scurta si o bluza pana deasupra buricului si le-am indesat in geanta.
Mi-am pus ordine in parul brunet si lung pana la mijloc dupa care l-am prins intr-o coada de cal.
Am luat geanta de antrenament si ghiozdanul si am parasit vestiarul fetlor. Acesta seafla la parterul scolii in aria cu sala de sport, vestiarul baietilor si alte debarale cu echipamentele.
Am parasit cladirea cu pereti galbeni in forma de "U" cu trei etaje numita scoala si paseam pe aleea din curtea scolii. Ma indreptam catre parcarea din fata institutiei amenajata special pentru elevi si profesorii unde ma astepta cel mai bun prieten al meu Neji.
Am aruncat geanta si ghiozdanul pe bancheta din spate si m-am asezat langa saten intr-un Ferrari decapotabil de un rosu apins.
- Cum au fost antrenamentele? In timp ce intreba un zambet larg i se afisa pe buze.
- Ca de obicei ne chinuim sa va sustinem pe tine si echipa ta de aruncatori la cos, iar voi nu zice-ti nici macar un multumesc.
- Hey sti ca noi apreciem asta, ammm...cel putin eu.
Am inceput sa schimb posturile de radio cautand ceva ce sa se potriveasca cu vremea torida de afara. Chiar daca era dabea martie vremea de afara iti permitea sa te imbrati in cele mai scurte haine ca doar in L.A. e mereu cald nu?
In cele din urma am gasit ceva fresh ce imi incanta auzul si care sa nu ma zgarie pe creier ci anume Enrique Iglesias cu Tonight I'm Lovin' You.
Mergeam cu aproximatin o suta la ora - fiindca eram in oras- iar parul imi flutura in toate partile chiar daca era prins.

Dupa aproximativ o jumatate de ora de mers am ajuns acasa. Locuiam intr-un cartier dragut din "Orasul Ingerilor " care era cam departe de scoala dar foarte aproape de plaja. Neji a parcat masina la locul lui si am coborat indreptandu-ne spre bloc.
Locuiam cu Neji fiindca parinti nostri erau oameni de afaceri cunoscuti care calatoreau des, si ca sa nu calatoreasca impreuna cu noi, ne-au cumparat un apartament in L.A. unde stateam din clasa a7-a.
Cand am intrat in bloc lenesul s-a postat in fata liftului iar eu am inceput sa urc scarile. Stateam la etajul patru din douazeci deci nu era mare efort de facut urcand scarile, dar na poate sa alerge ore in sir dupa o minge dar sa urce cateva scari nu.
Am ajuns in acelasi timp cu el iar cand a iesit din lift am scos limba la el in semn de "Te-am intrecut". Acesta a zambit si a descuiat usa iar noi am intrat in hol.
Holul facea trecerea in bucatarie, sufragerie si holul cu camerele noastre. In el se afla un sifonier pentru geci si incaltaminte plasat pe peretele cu bucataria.
Neji avea parul saten aproape la fel de lung ca al meu si ochii de un movaliu deschis. Corpul bine lucrat care atragea toate privirile felelor din liceu. A fost capitanul echipei de baschet dar anul trecut in clasa a 10-a s-a accidentat la picior in timpul unui antrenament si a stat pe tusa un semestru intrg. Acum capitan este Sasuke Uchiha.
Ne-am dus fiecare in camera lui iar eu am intrat imediat in baie descotorisindu-ma de toate hainele pe care le-am aruncat in cosul de rufe.
Baia avea gresia si faianta rosie, o cada, o chiuveta, o toaleta si o cabina de dus.
Dupa ce am terminat cu dusul mi-am pus pe mine halatul de baie rosu ca focul si am intrat in camera mea care era imediat langa baie.
Vis-a-vis de usa de la intrare era usa de la balcon, pe peretele cu intrarea era sifonierul din lemn de pal cu usi glisante albe, o oglinda in mijloc si doua sertare sub ea. Langa sifonier se afla patul dublu de mijloc iar in fata lui, biroul cu televizorul si laptopul si dulapul cu cartile.
M-am pus in pat si am adormit in mai putin de zece minute din cauza oboselii.

Personajul principal
Neji
Costumul de majoreta
Masina lui Neji
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you

#2
bunaaaa...hmmm deci fic nou
Titlul:pare intereasant,el mi-a ataras atentia.
Descrierea:iti lipseste,ar trebui sa incerci sa descrii mai mult;sentimente,locuri,chiar si pe Neji si app aaaa....cine e majoreta?,pentru ca nu ai prezentat-o.Asa bagi cititorul in ceata.Ar trebui sa spui cateva lucruri despre ea si despre echipa.
Actiunea este un pic grabita.
Ar trebui sa povestesti mai mult,nu trebuie sa te grabesti asa,in acest fel,ficul va fi si mai lung dar si mult mai interesant.
Dialogul,nu stiu sigur ce sa spun,dar cred ca a fost bine.
Greseli de tastare si de exprimare sunt,dar asta e se intampla la oricine.
Si inca ceva capitolul 1 nu este inca terminat?sau cred ca ai vrut sa zici altceva.Ma rog..
Sper ca nu te superi pe mine,nu am vrut sa fiu rea,vreau doar sa te ajut.
Te rog sa ma anunti cand pui nextu vreau sa vad continuarea.
Spor la scris in continuare!
Byee!
...Kiss me...
...Love me...
...Suck me...

[Imagine: eb1f934drag_var05.jpg]

http://light.sunphoto.ro/photos/thumb/Q/...SKOZCL.jpg

#3
Citat:- Cinci, sase, sapte, opt...si stop! Gata pentru azi, ne vedem maine dupa ore.
Offf...e greu sa fi sefa majoretelor, un sport nu foarte exceptional dar acesta era singurul mod prin care puteam sa imi "etalez" talentele in scoala. Eu trebuia sa inventez miscari noi, sa nu dorm gandindu-ma la coregrafii si melodii si sa am grija de fiecare detaliu al spectacolului.
M-am schimbat de uniforma albastra cu putin galben formata dintr-o fustita scurta si o bluza pana deasupra buricului si le-am indesat in geanta.
Mi-am pus ordine in parul brunet si lung pana la mijloc dupa care l-am prins intr-o coada de cal.
Am luat geanta de antrenament si ghiozdanul si am parasit vestiarul fetlor [fetelor]. Acesta seafla [se afla] la parterul scolii in aria cu sala de sport, vestiarul baietilor si alte debarale cu echipamentele.
Am parasit cladirea cu pereti galbeni in forma de "U" cu trei etaje numita scoala si paseam pe aleea din curtea scolii [Ai repetat cuvantul "scoala" de doua ori. Chiar daca pe al douailea l-ai articulat, tot suna urat]. Ma indreptam catre parcarea din fata institutiei amenajata special pentru elevi si profesorii unde ma astepta cel mai bun prieten al meu Neji.[ Cum arata acest Neji?]
Am aruncat geanta si ghiozdanul pe bancheta din spate si m-am asezat langa saten intr-un Ferrari decapotabil de un rosu apins.
- Cum au fost antrenamentele? In timp ce intreba un zambet larg i se afisa pe buze.
- Ca de obicei ne chinuim sa va sustinem pe tine si echipa ta de aruncatori la cos, iar voi nu zice-ti nici macar un multumesc.
- Hey sti ca noi apreciem asta, ammm...cel putin eu.
Am inceput sa schimb posturile de radio cautand ceva ce sa se potriveasca cu vremea torida de afara. Chiar daca era dabea [nu stiu nici eu concret cum se scrie, dar nu cred ca asa] martie vremea de afara iti permitea sa te imbrati [imbraci] in cele mai scurte haine ca doar in L.A. e mereu cald nu?
In cele din urma am gasit ceva fresh ce imi incanta auzul si care sa nu ma zgarie pe creier ci anume Enrique Iglesias cu Tonight I'm Lovin' You. [Eu stiam ca originalul era "Tonight I'm fucking you"...]
Mergeam cu aproximatin o suta la ora - fiindca eram in oras-[in oras se merge cu o suta la ora?:o] iar parul imi flutura in toate partile chiar daca era prins.

Dupa aproximativ o jumatate de ora de mers am ajuns acasa. Locuiam intr-un cartier dragut din "Orasul Ingerilor " care era cam departe de scoala dar foarte aproape de plaja. Neji a parcat masina la locul lui si am coborat indreptandu-ne spre bloc.
Locuiam cu Neji fiindca parinti nostri erau oameni de afaceri cunoscuti care calatoreau des, si ca sa nu calatoreasca impreuna cu noi, ne-au cumparat un apartament in L.A. unde stateam din clasa a7-a.
Cand am intrat in bloc(,) lenesul s-a postat in fata liftului iar eu am inceput sa urc scarile. Stateam la etajul patru din douazeci deci nu era mare efort de facut urcand scarile, dar na poate sa alerge ore in sir dupa o minge dar sa urce cateva scari nu.
Am ajuns in acelasi timp cu el iar cand a iesit din lift am scos limba la el in semn de "Te-am intrecut" [Defapt nu l-ai intrecut daca ai spus ca ai ajuns in acelasi timp cu el]. Acesta a zambit si a descuiat usa iar noi am intrat in hol.
Holul facea trecerea in bucatarie, sufragerie si holul cu camerele noastre. In el se afla un sifonier pentru geci si incaltaminte plasat pe peretele cu bucataria.
Neji avea parul saten aproape la fel de lung ca al meu si ochii de un movaliu deschis. Corpul bine lucrat care atragea toate privirile felelor din liceu[A scuza-ma. Acum observ ca l-ai descris putin pe Neji]. A fost capitanul echipei de baschet dar anul trecut in clasa a 10-a s-a accidentat la picior in timpul unui antrenament si a stat pe tusa un semestru intrg [Intreg]. Acum capitan este Sasuke Uchiha.
Ne-am dus fiecare in camera lui iar eu am intrat imediat in baie descotorisindu-ma de toate hainele pe care le-am aruncat in cosul de rufe.
Baia avea gresia si faianta rosie, o cada, o chiuveta, o toaleta si o cabina de dus.
Dupa ce am terminat cu dusul mi-am pus pe mine halatul de baie rosu ca focul si am intrat in camera mea care era imediat langa baie.
Vis-a-vis de usa de la intrare era usa de la balcon, pe peretele cu intrarea era sifonierul din lemn de pal cu usi glisante albe, o oglinda in mijloc si doua sertare sub ea. Langa sifonier se afla patul dublu de mijloc iar in fata lui, biroul cu televizorul si laptopul si dulapul cu cartile.
M-am pus in pat si am adormit in mai putin de zece minute din cauza oboselii.
[font=Times New Roman]Off. Stam putin cam prost la capitolu' descriere. Nu am vazut nici o descriere a sentimentelor. Pana la urma cine e fata? Hinata? Trebuia sa spui pentru ca asa... Nu suntem cititori de ganduri. Dialogul este putintel, ceea ce este bine. Nici nu stiu ce sa mai zic. Este cam scurt si din capitolu asta nu am ramas cu o impresie cam buna. Poate ca sus cand am analizat, am trecut peste ceva... Nu am stat sa corectez chiar la sange.
Vreau sa vad next'ul pentru ca din capitolu asta nu m-ai lamurit cu prea multe. Nici macar cu cine esti "tu" [adica personajul principal]. Dar e bine, nu ai grabit actiunea. In ce sens. Nu ai facut nimic care sa ne descopere ce va urma. Nu stiu sigur daca Sasuke are vreo legatura... Dar sa vedem. Te rog sa ma anunti cand pui next'ul.
Bafta la scris.
Hugs.
App. Ti-am intrecut capitolu cu acest com :]]



Nu ai voie cu culori in post. reyuma]te la default.
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#4
Citat:Cap I

- Cinci, sase, sapte, opt...si stop! Gata pentru azi, ne vedem maine dupa ore.
Offf...e greu sa fi sefa majoretelor, un sport nu foarte exceptional(virgula) dar acesta era singurul mod prin care puteam sa imi "etalez" talentele in scoala. Eu trebuia sa inventez miscari noi, sa nu dorm gandindu-ma la coregrafii si melodii si sa am grija de fiecare detaliu al spectacolului. ( nu prea are sens sa pui acel "sa nu dorm", deoarece dupa spui "gandindu-ma la coregrafii si melodii", lucru care trebuie sa il faca o majoreta :]] Adica din cele spuse de tine reiese ca nu ar trebui sa faca asta )
M-am schimbat de uniforma albastra cu putin galben formata dintr-o fustita scurta si o bluza pana deasupra buricului si le-am indesat in geanta.
Mi-am pus ordine in parul brunet(Nu suna prea bine, nu-i asa ? O_OPuteai spune: Mi-am aranjat parul, sau ceva de genul) si lung pana la mijloc dupa care l-am prins intr-o coada de cal.
Am luat geanta de antrenament si ghiozdanul si am parasit vestiarul fetlor(fetelor). Acesta seafla (se afla)la parterul scolii in aria cu sala de sport, vestiarul baietilor si alte debarale cu echipamentele.
Am parasit cladirea cu pereti galbeni in forma de "U" cu trei etaje numita scoala(mm...nici aici nu suna prea bine ._.) si paseam pe aleea din curtea scolii. Ma indreptam catre parcarea din fata institutiei amenajata special pentru elevi si profesorii(cu un singur i ) unde ma astepta cel mai bun prieten al meu Neji.
Am aruncat geanta si ghiozdanul pe bancheta din spate si m-am asezat langa saten intr-un Ferrari decapotabil de un rosu apins(aprins).
- Cum au fost antrenamentele? In timp ce intreba un zambet larg i se afisa pe buze.
- Ca deobicei ne chinuim sa va sustinem pe tine si echipa ta de aruncatori la cos, iar voi nu zice-ti(ziceti) nici macar un multumesc.
- Hey sti ca noi apreciem asta, ammm...cel putin eu.
Am inceput sa schimb posturile de radio cautand ceva ce sa se potriveasca cu vremea torida de afara. Chiar daca era dabea martie vremea de afara iti permitea sa te imbrati(imbraci)in cele mai scurte haine ca doar in L.A. e mereu cald nu?
In cele din urma am gasit ceva fresh ce imi incanta auzul si care sa nu ma zgarie pe creier(virgula) ci(si) anume Enrique Iglesias cu Tonight I'm Lovin' You.
Mergeam cu aproximatin(aproximativ) o suta la ora - fiindca eram in oras- iar parul imi flutura in toate partile chiar daca era prins.

Dupa aproximativ o jumatate de ora de mers am ajuns acasa. Locuiam intr-un cartier dragut din "Orasul Ingerilor " care era cam departe de scoala (virgula) dar foarte aproape de plaja. Neji a parcat masina la locul lui si am coborat indreptandu-ne spre bloc.
Locuiam cu Neji (virgula) fiindca parinti(cu doi de i) nostri erau oameni de afaceri cunoscuti care calatoreau des, si ca sa nu calatoreasca impreuna cu noi, ne-au cumparat un apartament in L.A. unde stateam din clasa a7-a.(incearca ca pe viitor sa scri cu litere, nu cu cifre)
Cand am intrat in bloc lenesul s-a postat in fata liftului (virgula) iar eu am inceput sa urc scarile. Stateam la etajul patru din douazeci (virgula) deci nu era mare efort de facut urcand scarile, dar na poate sa alerge ore in sir dupa o minge (virgula) dar sa urce cateva scari nu.( aici nu inteleg ce vrei sa spui O_O Te referi la Neji? :)) )
Am ajuns in acelasi timp cu el iar cand a iesit din lift am scos limba la el in semn de "Te-am intrecut". Acesta a zambit si a descuiat usa (virgula) iar noi am intrat in hol.
Holul facea trecerea in bucatarie, sufragerie si holul cu camerele noastre. In el se afla un sifonier pentru geci si incaltaminte plasat pe peretele cu bucataria.
Neji avea parul saten aproape la fel de lung ca al meu si ochii de un movaliu deschis. Corpul bine lucrat care atragea toate privirile felelor din liceu. A fost capitanul echipei de baschet dar anul trecut in clasa a 10-a (la fel cu litere) s-a accidentat la picior in timpul unui antrenament si a stat pe tusa un semestru intrg(intreg). Acum capitan este Sasuke Uchiha.(aici cred ca ai fi putut descrie mai mult aceasta situatie, cine era acest Sasuke si in fine :]],intelegi. E cam grabita actiunea, de asta iti zic.)
Ne-am dus fiecare in camera lui(virgula) iar eu am intrat imediat in baie descotorisindu-ma de toate hainele pe care le-am aruncat in cosul de rufe.
Baia avea gresia si faianta rosie, o cada, o chiuveta, o toaleta si o cabina de dus.(prea mult strica xD Nu imi place cum suna, puteai sa amplifici aceasta descriere. Spui direct ce se afla acolo si pe mine una nu ma impresioneaza cu ceva anume )
Dupa ce am terminat cu dusul mi-am pus pe mine halatul de baie rosu ca focul si am intrat in camera mea care era imediat langa baie.
Vis-a-vis de usa de la intrare era usa de la balcon, pe peretele cu intrarea era sifonierul din lemn de pal cu usi glisante albe, o oglinda in mijloc si doua sertare sub ea. Langa sifonier se afla patul dublu de mijloc iar in fata lui, biroul cu televizorul si laptopul si dulapul cu cartile.
M-am pus in pat si am adormit in mai putin de zece minute din cauza oboselii.

Well...cam asta e :]] Am corectat in mare parte ce era de corectat. Trebuie sa ai mare grija, ca atunci cand postezi un capitol sa il verifici de doua ori, deoarece, dupa cum vezi si tu, apar multe greseli, de tastare, dar mai ales de punctuatie, ceea ce nu e bine. Ai mare grija la virgule :]] Nu te mananca >.< Poti sa le mai pui si tu acolo unde trebuiesc puse.
Mai ai mult de lucrat la moduri de expunere. Sincer, actiunea mi s-a parut cam grabita, iar descrierea asa si asa. Descriai mai mult ce e in casa aia, ceea ce deja devenea obositor :]] Trebuie sa mai lucrezi la ea.
Povestea mi se pare, sa zic asa, draguta momentan. Nu prea inteleg de ce a durat capitolul atat, deoarece pur si simplu nu se intampla absolut nimic :]] Descrii cum tipa ( a carui nume nu il stim O_O ) pleaca de la antrenamente si ajunge acasa si se culca. Nimic interesant, care sa capteze atentia. Cred ca puteai face capitolul mult mai lung si sa adaugi cele necesare.
Oricum, mai ai mult de lucru sa te perfectionezi si cu siguranta vei face acest lucru pe viitor. Ai spus ca ai mai multe capitole scrise, nu-i asa? Iti sugerez sa nu le postezi inca, sa te mai uiti de vreo doua ori pe ele, sa le corectezi, sa mai adaugi ceea ce trebuie, deoarece intotdeauna e loc de mai bine.
Sper sa iei in seama sfaturile cititorilor si chiar vreau sa vad cum evoluezi. Chiar vreau sa vad care este subiectul acestei povesti si ce se va intampla in continuare. By the way, imi place faptul ca personajul principal este o tipa care nu are legatura cu anime-ul Naruto :]] Imi place cand cineva vine cu idei noi, deci te felicit pentru acest lucru.
Mult succes in continuare si spor la scris.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
Meow` :3 !!
Am citit de mult capitolul, cred ca de ieri. . . nu mai stiu nici eu exact, dar imediat ce la postat. Oricum deja vad ca maxim trei persoane ti-au spus cateceva, sper ca te-au lamurit, insa sa fiu sincera prezenta mea ar fi cam degeaba aici, pentru ca tot o mica. . . pardon mare critica ti-asi lasa. Insa comurile mele sunt mult mai lungi atunci cadn in ele se incadreaza si critica constructiva, de care sincer tu ai nevoie neaparat.

Sunt sigura de faptul ca si tu iti doresti sa fi mai buna decat acum, sa treci la urmatorul nivel dar si mai sus de el, fiindca sigur esti pasionata de scri, poate da, poate nu. . . sau doar iti place sa scrii. :] Mare diferenta este una intre a face ceva doar pentru ca vrei si ca iti place si una este a face din pasiune. . . oricum las teoria si logica pe mai tarziu sau chiar o si elimin, nu stiu inca.
Dar acum sa revenim asupra capitolului tau, nu foarte lung, dar nici foarte scurt. Sau mai bine spus scurt. . . insa nu extrem.
Si cadeobicei eu incep si iau fiecare aspect ce trebuie luat, ca sa ti-l insirui, pentru a vedea pe unde trebuie sa lucrezi.
Fac in modul acesta, mai ordonat ca tu sa vezi exact greselile si desigur sa intelegi, nu sa te chinui sa descifrezi ce scriu eu.

1`Titlu & Tema: La titlu, pai. . . el sa spun ca m-a atras mai mult, insa si continutul. Cu toate acestea titlul poate sa simbolizeze mai multe si dupa cum spune si el, pare o poveste destul de lunga si complicata, intr-un sens bun, nu ma refer la modul tau de a scrie ci modul de desfasurare a actiunii, a sentimentelor pe care le traiesc si le executa personajele tale.
Sa speram ca vei incadra bine titlul cu tema, fiinda asta este esentialul.

2`Asezarea & Aspect: Nu stiu daca este primul fic, sau al doilea, sigur ai mai scris, se vede.
Ai pus frumos capitolul, caci ai asezat bine in pagina, totusi trebuia sa mai lasi un loc liber dupa comul autorului si inceputul urmatorului titlu. Pentru ca asa arata mai bine.
Si la fel trebuia sa faci cu Cap I - Capitolul I [asa trebuia scris] asa si textul, trebuia nu doar un rand sa lasi ci maxim trei sau patru.

3`Descriere & Actiune: E aici vine partea mult mai grea, cele doua aspecte principale ale unui fic, roman, poveste, compunere. . . si tot asa mai departe.
Intr-un fel cam de la inceput m-ai bagat in ceata. . . fiindca: actiunea a fost fugitiva, nu m-am prins asa de repede, abia dupa ce am cugetat o leaca mi-am dat seama ca ea defapt se pregatea de plecare.
"- Cinci, sase, sapte, opt...si stop! Gata pentru azi, ne vedem maine dupa ore." - puteai incepe altfel, nu asa. Pare simplu, iar stop ala. . . hmm e cam prost pus.
Am sa-ti reformulez altfel folosindu-ma si de restul frazelor aflade dedesubtul primei fraze de inceput: "Cine a spus ca a fi sefa de majorete este usor ? Din contra, eu, fiind una, trebuie sa ma gandesc la toate si sa pun in plicare tot ce-mi trece prin cap. O luam de la muzica pana la coregrafie, de la tinuta pana la macheaj. O munca destul de grea, nimic nu poate sa fie usor, nici macar pentru o majoreta care topaie de sus in jos, pentru as incuraja echipa la victorie.
Nu am alta cale, este singura obtiune prin care pot sa-mi etalez talentul.
- Unu, doi, trei, patru si stop ! Bravo fetelor, v-ati descurcat bine, asta este tot pentru astazi nevedem maine. Dupa spuse m-am indreptat si eu spre vestiar, ca sa ma schimb de uniforma..."
.
Asta este o chestie, pe langa asta mai sunt cateva aspecte si nu le scap din vizor.
Unde sunt sentimentele ? Au disparut, trebuia sa le descrii.
Sigur protagonista ta e fiinta cu inima deci mergea putin sa le descrii... pentru ca asa nu are farmec, pare prea simplu. Adauga mai mult volum ine le si dinamizeazale, infigete in ea pana cand ajungem si noi sa simtim cum se simte ea, dar daca neglijezi sentimentele si trairile ei, iti spun ca asa pare sec, la fel si ea.
Actiunea este grabita, iar acolo unde ai lasat mai mult spatiu, fiindca am vazut ca vrei sa treci mai repede de la o actiune la alta, nu era necesar spatiu. Daca citesti mai cu atentia ei sa observi ca putea sa fie scris in continuare si nu despartit de anteriorul text.
Pe scurt trebuiau lasate atasate.
La fel, tot aici, pot spune ca actiunea ta, idea actiunii mai exact e prea simpla, prea banala as putea spune, fara ofensa. Insa, de ce ? Pentru ca : ea vine de la antrenamente, merge cu Neji, ajunge acasa, se schimba se baga in pat si dusa a fost spre tara visurilor.
Eh, puteai sa mai maresti suspansul, sau adrenalina din miscarile lor, o mica cearta, sau o contradictie intre cei doi sau mai stiu eu ce. . .
Nu o mai lungesc cu asta ca ami am de scri.

4`Dialogul & Figuri de Stil: Dialogul este in cantitati mici, e bine, ma bucur ca tu nu ai bagat la el cu caruta. Dar puteai sa mai adaugi volum de substanta de cuvinte.
Totusi mi sa parut destul de interesant atunci cand vorbeau de echipa, pentru ca nu prea le apreciaza pe majorete. E aia chiar mi-a captat atentia, insa nu ai mai dezvoltat. :[
Trebuie sa mai adaugi si figuri de stil, ca sa imbogatesti continutul pe care il scrii. Pentru ca pana acum inafara de "Orasul Ingerilor", L.A nimic nu prea ai mai imbogatit si o chestie destul de ciudata m-a facut sa rad. Ai spus ca ea traieste acolo si dupa ai spus ca nu stia cat de frumos putea fi orasul ei... O____o;; e asta da chestie. XD
Fi mai atenta si la ce scrii, ca se intampla oricui, chiar si mie sa uit ce naiba scriu.

5`Greseli: De astea ai avut, dar cine nu are, insa sa te corectezi de mai multe ori. Si iti dau un sfat, nu corecta in programul in care ai scri, daca faci asa, ci corecteazate aici inca odata sau de doua ori. ^^

Gata, cam atat .. si acum in mare parte sa spun:
Sincer imi place idea, nu am mai intalnito, este destul de originala si o face si mai original pentru ca ai adaugat un personaj de la tine. Chiar daca mai trebuie sa retusezi pe acolo si acolo, sunt sigura ca vei face o poveste interesanta si frumoasa. :']

#6
Multumesc de comentarii :x am sa tin cont de ele. Cat despre fic in acest capitol aflati numele personajului principal.
Sper sa va placa, spor la citit.

Capitolul II

M-am trezit speriata si m-am uitat la ceasul de pe noptiera de langa pat, acesta indica "2:00AM". M-am ridica din pat cu greu si mi-am intins oasele. Imi era foame iar stomacul meu isi cerea pranzul sau cina sau micul dejun sau orice masa a zilei care sa contina ceva consistent de mancare.
Am intrat in bucataria cu gresie si faianta de culoare albastra, frigider, cutor, aragaz, mobila asortata cu faianta si o masuta mica patrata cu doua scaune.
Am scos din frigider un castravete, o rosie, un salam, am luat un cutit si niste paine si mi-am facut un sandwich. Masa de la ora doua. Oricum nu conta cat, ca sau la ce ora mancam, nimic nu se punea. Multi ziceau ca sunt anorexica dar pur si simplu asa eram eu si ma simteam chiar bine in pielea mea.
Mancam incet si mestecam lent pentru ca maxilarul era adormit si "functiona" mai lent.
Dupa ce am mancat am lasat resturile pe masa avand de gand sa curat de dimineata.
Ajunsa in camera m-am schimbat in pijamalele mele scurte de culoare bleomarin si mi-am intins asternuturile mov. Am pus capul pe perna si am adormit la fel ca mai devreme.

De dimineata, mi-am facut un dus mai mult rece decat cald, pentru a ma trezi mai bine. Cand am iesit din baie cu prosopul in jurul taliei, l-am vazut pe Neji care incerca sa isi calce o camasa. Am pufnit in ras si l-am lasat sa o calce. Cred ca pana la urma o sa ajunga sa o calce in picioare. Am intrat in camera mea, plictisita si adormita -dusul nu a avut efect de trezire-, si am inceput sa scot din sifonier hainele pentru scoala.
Am scos ceea ce imi trebuia si m-am imbracat lent.
Eram imbracata intr-o pereche de blugi deschisi putin taiati in jurul genunchilor, un maiou alb cu niste floricele colorate pe el si o pereche de sandale cu putin toc de culoare neagra.
Stateam in hol si ma uitam in oglinda pentru a ma farda putin si in acelasi timp il asteptam pe saten pentru a pleca la scoala.
Nu a durat mult si a aparut,putin nervos, a mormait un "buna", dupa care a luat cheile de la maina si a zis ca ma asteapta in fata blocului.
Moroconosul era imbracat in blugi mai inchisi la culoare, o camasa alba descheiata la cativa nasturi - a reusit sa o calce oau - , si o pereche de tenesi gri. Am terminat de macheat, mi-am luat gentile, am incuiat usa apartamentului si am coborat scarile.
Neji ma astepta in fata blocului plictisit chinuinduse sa se lege la sireturi. In momentul in care l-am vazut aplecat am trecut pe langa el dandu-i o palma peste posterior pentru al anunta ca am aparut. S-a ridicat speriat si in momentul in care m-a vazt sa incruntat. Am ras si m-am urcat in masina. Stiam ca o sa ii treaca repede nervozitatea cu care s-a trezit, niciodata nu sta suparat pe nimni mai mult de cateva minute.
A scos masina din parcare si a pornit catre scoala. Abea astept sa se termine ziua de azi, pentru ca maine e sambata si am in sfarsit timp liber.

In momentul in care am intrat in curtea scolii toate privirile s-au atintit asupra noastra. Fetele se uitau la saten ca la un zeu si erau invidioase pe mine, iar baieti se uitau dupa mine ca dupa martieni iar pe Neji il invidiau ca si fetele pe mine.
Am ignorat privirile si in timp ce mergeam spre intrarea in scoala mai chicoteam si ne amuzam. L-amvazut pe Neji cum radea si cum incerca sa para cat mai serios, ceea ce ma facea pe mine sa ma abtin si mai tare de la ras.
Prima ora aveam engleza cu doamna...pardon domnisoara Tsunade. Profesoara avea in jur de patruzeci de ani dar totusi se tinea bine. Venea mereu imbracata in costume cu fuste lungi dar elegante, sacou si cu parul blond prins in diferite cocuri.
Am intrat in clasa deja plina de elevi si ne-am cautat locuri libere.
Neji s-a asezat langa prietenul lui Sasuke Uchiha intr-o banca din spatele clasei, iar eu in singurul loc disponibil langa Naruto Uzumaki alt "aruncator la cos". Tipul e de treaba putin cam blond si la creier nu numai la par, si cu ochii de un albastru de te pierdeai in el. Musculatura lui era dezvoltata la fel ca a celorlalti coechipieri de ai lui sau ca cei din echipa de fotbal, totusi uneori era asa de ametit incat putea sa uite si cum il cheama.
Profesoara a intrat in clasa imediat ce s-a sunat si a trantit catalogul pe masa. Dupa ce a facut prezenta a strigat numele celor care trebuiau ascultati: Anna Asakura si Sasuke Uchiha. In momentul in care mi-am auzit numele parca tot cerul a picatpeste mine. M-am ridicat in picioare tinandu-ma de masa, pentru ca picioarele imi tremurau si ma gandeam ce pot sa ii zic profesoarei.
Nu imi facusem tema, nu invatasem nimic si nici nu avusesem timp sa o iau de la cineva- exclus Neji, niciodata nu isi facea temele-
- Ce am avut de pregatit pentru azi? Vocea lui Tsunade era putin ridicata si ferma.
- Ammm...pai stiti...
- "Pe aripile vantului" de Margaret Mitchell! A spus Sasuke fara sa ma lase sa ma mai balbai.
Minunat pana si el si-a facut tema, acum chiar ca am sa par o proasta.
- Foarte bine domnisorule Uchiha, se pare ca cineva si-a invatat pentru astazi, tu ce motiv ai avut sa nu inveti?
- Am adormit cand am ajuns acasa fiindca am fost obosita de la antrenamente. Am zis lasand capul in jos.
Toti ochii erau atintiti spre mine, ceea ce ma facea sa ma simt si mai incomod si sa ma faca sa vreau sa intru in pamant. Cele doua mironosite din spatele meu Ino o blonda naturala proasta si Karin o roscata vopsita dusa - nu stiu ce motiv avea sa fe proasta dar banuiesc ca vopseaua ia atacat creierul- radeau si vorbeau astfel incat sa ma faca pe mine sa ma simt si mai rau.
- Bine de data asta te iert fiindca e prima oara, dar daca se mai intampla iti trec patru direct in catalog.
- Multumesc!
M-am asezat si am deschis caietul in care am inceput sa mazgalesc. Ma simteam mai bine dar ochii colegilor tot p mine erau
Domnisoarele din spatele meu inca chicoteau si vorbeau. Ma mir cum doamna inca nu le-a auzit ca deobicei face crize si la cel mai mic zgomot.
Dupa ce i-a trecut minunatul zece lui Sasuke in catalog profa s-a apucat sa scrie pe tabla lectia iar ceilalti au inceput sa copieze. Colegul meu de banca se juca pe sub masa la telefon iar eu stateam si priveam pe fereastra. Scria Neji si pentru mine.
Linistea domnea in incapere si totul era monoton cand Naruto a sarit de pe scaun srigand:
- Daaaa... Un nou record, uraa . Statea in picioare cu telefonul intr-o mana si cu cealalta ridicata in semn de "victorie". Am reusit sa vad ca juca un joc cu niste curse de masini si ca pe ecran scria "Winer". Am inceput sa rad la fel ca si ceilalti colegi, iar Naruto si-a dat seama de boacana facuta.
Bineinteles ca profesoara nu a trecut cu vederea acest "mic" incident si a venit sa ii confiste telefonul. Blondul i l-a dat si s-a asezat in banca suparat.
- O sa ti-l dea inapoi stai linistit. I-am spus eu ametitului pentru al face sa mai uite.
A mormait un da si a inceput sa scrie lectia.
In momentul in care s-a sunat eu am iesit val-vartej din clasa si dadeam pe toata lumea la parte din calea mea dar nefind atenta am reusesit sa ma ciocnesc de cineva. Am ridicat privirea si am vazut ca era...

P.S. stie cnv dc cand pun ficul aici nu ma lasa sa pun alineate? Ar fi aratat mai bine cu ele.
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you

#7
Buna!!!!multumesc inca odata ca m-ai anuntat.Si acum:se vede ca de la primul capitol ai facut progrese,dar mai ai inca de lucrat.
Descrirea este insa puteai sa o faci mai bine,puteai sa descrii sentimentele Annei in momentul in care profesoara a vrut sa o asculte.Mai mult decat faptul ca se simtea umilita.
Naratiunea este buna,dar se poate si mai bine.
Greseli de tastare sunt cateva insa nu foarte multe.Actiunea este buna,nu mi se pare grabita.
Evolutia se vede si sper ca pe parcurs o sa fie si mai bine.
Te rog sa ma anunti cand pui nextu.
Spor la scris.Byee!!
...Kiss me...
...Love me...
...Suck me...

[Imagine: eb1f934drag_var05.jpg]

http://light.sunphoto.ro/photos/thumb/Q/...SKOZCL.jpg

#8
Hey ma scuzati ca ati asteptat dar a trb sa invat pt examenele de a8a dar am adus next-ul :D
Cred ca nu este corectat :D

Capitolul III

Dupa ce ca sunt eu ametita si nu mai vad pe unde merg am mai dat si peste Directorul Kakasi. Bineinteles ca s-a suparat si m-a luat la intrebari dar macar am scapat bazma- curata.
Dupa ore urma sa avem antrenamente asa ca m-am schimbat in uniforma si m-am pregatit. Antrenuarea noastra Kurenai o femeie de aproximativ treizeci de ani cu parul brunet cret si lung ,ochii rosi - si ziceam ca ai lui Neji sunt ciudati- era persoana pe care o iubeam cel mai mult din aceasta scoala.Ea era cea care era pentru mine ca o diriginta si ca o mama. Mereu ne intelegea in momentul in care nu puteam veni la antrenamnt si intotdeauna stia cand si cum sa ridice tonul.
Cand am intrat eu in sala de sport aceasta era impreuna cu Gay celalalt profesor de sport cel care antrena echipele de baschet si fotbal. Avea in jur de treizeci si cinci de ani, ochii negri si parul negru cu suvite albe, tuns scurt in forma de castron exact ca si fiul sau Lee. Era mult mai dur decat Kurenai si antrenamentel lui erau lungi si dureroase. Nici nu imi mai aduc aminte de cate ori nu a venit Neji acasa cu dureri musculare.
Am intrat si am salutat dupa care m-am asezat pe bancheta asteptandu-le si pe celelalt fete.
Sala de sport era ca orice alta sala de sport. Avea tribunele asezate in jurul terenului. Avea saltele si bari pentru gimnastica si portile de fotbal. Terenul de baschet era in curtea scolii.
Nu a durat mult si au aparut si celelalte colege:
Sakura Haruno o tipa cat de cat de treaba are ochii verzi, par vopsit roz fiindca era culoarea ei preferata si cica numele ei in japoneaza inseamna "floare de cires". Cu ea ma cam certam pe tema miscarilor fiindca mai mereu nu ii convenea cate ceva.
Ino Iamanaka si Karin nu-stiu-cum cele doua de la engleza, doua para...cu...usuratice.
TenTen o fata mai retrasa cu parul saten prins mai mereu in doua cocuri si ochii ciocolatii asemanatori cu ai mei. Si Temari o blonda nebuna -in sensul bun al cuvantului-, zvapaiata si de treaba cu ochii verzi-albastri si parul prins in patru codite.

Antrenamentul a decurs bine, cu mici certuri, lovituri si cazaturi dar fara rani grave.
Fix in momentul in care am vrut sa iesim echipa de fotbal a intrat in sala. Aceasta era formata din elevi claselor a douasprezecea si toti cei care jucau in ea erau cam praf.
Totusi nu stiu cum, dar mereu castigau un meci cand erau in deplasare.
Itachi Uchiha fratele lui Sasuke era si el capitanul echipei. Era idolatrizat de multe fete inclusiv fete din grupa de majorete. Arata oarecum bine, brunet cu parul lung prins la spate, ochii negri ca taciunele si corp bine lucrat. A incercat o data sa faca pe macho-men cu mine si sa isi arate talentele la agatat dar a fost atat de nesimtit incat o saptamana m-a evitat dupa o palma peste fata.
Karin si Ino s-au bagat in seama cu ei dar restul am plecat vazandu-ne de treburile noastre.
I-am lasat pe "olimpici" la fotbal sa rateze poarta in liniste si ne-am carat.
Cand am iesit din sala toate fetele erau lesinate" Mama cat de bine arata" sau "Ati vazut cat de frumos e".
Am intrat in vestiar si mi-am facut un dus dupa care am inceput sa ma schimb.
In timp ce ma schimbam Ino a venit spre mine si mi s-a adresat cu un ton superior:
- Anna nu inteleg de ce te-ai despartit de Deidara sau cum l-ai respins pe Itachi , poate pentru ca te simti prea buna pentru ei. Oricum tie nu iti place nimic. Mai bine, apropo sti cat de bun la pat e blondul? A stai...nu sti. Multumesc ca mi-lai lasat mie, nici nu sti cat imi place sa ma distrez cu el.
Celelalte fete erau doar privitoare si nici una nu a indraznit sa vorbeasca. Am vrut sa ii zic ceva dar m-am abtinut pentru ca nu vroiam sa fac circ si sa ajung pe urma la director.
A plecat in timp ce radea ca o vaca. Si m-a facut sa inebunesc. Temari si TenTen au venit la mine pentru a ma linisti dar le-am spus ca sunt bine si ca pot sa lace.
Mi-am vazut de ale mele cu ochii inlacrimati si cu regrete ca nu am spus nimic. Dar intotdeuna ala mai destept cedeaza si il lasa pe celalalt sa vorbeasca.
Dupa ce toate fetele au iesit din vestiar si mi-au urat weekend placut eu am ramas singura cu ochii plini de lacrimi.
Ma dureau vorbele lui Ino si ma durea faptul ca era atat de nesimtita incat sa se prefaca ca nu stie motivul despartiri mele de blond. Deidara era jucator in echipa de fotbal, avea parul blond si ochii albatri stralucitori. Am fost impreuna cu el doi ani jumatate dupa care altele au intervenit intre noi. Despartirea dintre noi a fost totusi una linistita si am zis ca ramanem prieteni. Dar vaca de Ino il tinea asa de strans in ghearele ei incat nici un buna nu aveam voie sa ne spunem. Si mai e ceva el e cu ea doar din cauza faptului ca ea il obilga, a pus ca daca nu o sa fie cu ea o sa imi faca mie ceva ce o sa aiba un final tragic. Oricum mai erau si alti factori care ma suparau dar asta e.
Tot ce puteam face era sa ma fac ca nu imi pasa, sa tin totul in mine si sa o las pe Ino sa
Fie personajul principal in propriul sau spectacol.
Am iesit din scoala cu ochii in lacrimi dar nimenu nu ma putea vedea, toti erau la ore.
Oricum nu ma interesa putea sa ma vada oricine, ma durea in cot, ce nu au mai vazut pe cineva plangand?
M-am dus la terenul de baschet unde baietii aveau antrenamente. M-am asezat in tribune privind antrenamentele si ascultand muzica la castile telefonului. Trebuia sa il astept pe Neji sa isi termine antrenamentele, apoi sa plecam. Nu imi placea sa astept dar chiar daca plecam singura spre casa aveam sanse sa ma ratacesc. Desi cunosteam orasul si ma plimbam mereu prin el, niciodata nu am folosit transportul in comun. Asta fiindca si eu si neji aveam masina si rezervorul plin intotdeauna.
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you

#9
mda frumoasa ideea si cred ca aceasta anne se va indragosti de neji sau nu :D ma rog doar presupun , deci de grseli de tastare si dialog etc vad ca s-au ocupat ceilalti eu zic partea plina a paharului :d deci titlul ma atras si cum ziceam imi place ideea nu stiu cat de originala este pentru ca sunt ficuri cu scoala peste tot :) deci mie imi place si mai ai de lucrat asa ca straduieste-te putin nu am verificat sa vad daca este primul tau fic dar incearca sa descri mai mult sentimentele pentru ca prin ele duci cititorul acolo unde vrei tu sa ne faci sa credem ca e personajul incearca sa te pui in locul lui sau chiar fii tu personajul si atunci sa vedem rezulatatul deci astept netul ja na :*
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#10
Hey:x am adus next-ul si am cv nou: am inceput sa scriu cu dacritice - m-am cam chiorat sa le pun :)) - Spor la ctit :*

Capitolul IV Neji P.O.V.

- Hay măi băieţi mişcaţivă mai cu viată! Naruto mai pasează şi tu mingea aia că nu te-a născut maicăta cu ea în braţe.
- Frate, suntem extenuaţi nu putem te rog să luăm şi noi o pauză? Se plânse leneşul de Shikamaru.
- Bine, dar doar cinci minute! Am replicat cu duritate.
Nu vroiam să par dur şi să fac pe jmecherul că eu pot să alerg mai mult dar ei dupa doar o repriză sunt extenuaţi şi joacă execrabil.
Am băut nişte apă şi m-am şters de transpiraţie, am vazut cum Anna era în tribune si asculta muzică la căsti şi nu ştiu de ce aveam impresia că plânge.
Nu a mai durat mult si antrenamentele s-au încheiat. Am urcat scările tribunei şi m-am îndreptat către brunetă, nu mi sa părut, chiar vărsa lacrimi.
M-am aşezat langă ea şi am luat-o în braţe întrebând-o ce s-a întâmplat iar aceasta a zis un simplu "Ino" în timp ce şi-a pus capul pe umarul meu.
Ceilalţi colegi ai mei se uitau la noi ca viţelul la poarta nouă dar nu i-am băgat în seamă. Aceştia au fost lânga noi în mai puţin de câteva minute încercând să o înveselească spunându-i diferite bancuri.
În cele din urma a încetat şi a inceput să râdă la maimuţărelile lui Naruto.
Am linistit-o şi i-am dat cheile de la maşina spunându-i să mă aştepte acolo până ma schimb.
Ne-am schimbat impreuna în timp ce Anna ne aştepta în maşină dupa care am plecat fiecare cu maşina lui spre casă. În timp ce conduceam am intrebat-o ce s-a întamplat:
- Deşteapta aia de Ino a început din nou să pălăvrăgească despre cat de bine îi pare ca m-am despărţit de Deidara şi cât de bun este el la pat.
- Şi tu asculţi la tot ce zice ea? Las-o în pace, uită, fă-te că nu te interesează.
- Mda...
A zis asta dupa care a început să cânte odata cu interpreţii de la radio.
Fata asta era super: se mişca bine, avea voce frumoasă, arăta bine, învata bine, e o prietenă pe care te poţi baza mereu, e glumeaţă şi toate cele. Mi-ar lua toata ziua sa spun despre ea. O iubesc enorm şi ţin la ea mai ceva ca la ochii din cap, dar totusi cred că ceea ce simt eu pentru ea e mai mult decât iubire prietenească. Deşi ştiu ca mai mult decât un prieten ea nu mă vede. Regretam ca sufera şi nu puteam să fac nimic, poate doar să o fac să zâmbească şi să se simtă mai bine. Deşi au trecut cam două luni de la desparţire ea înca îl iubeste. Totuşi eram puţin gelos pe blond şi de fiecare dată când îil vedeam împreuna mă încruntam. Dar preferam să o văd atunci cu el de mână şi fericita decât acum singură şi tristă.

Am parcat maşina şi am intrat în bloc, m-am dus să urc scările iar Anna a ramas cu gura cascata. Ştia că mai mereu urc cu liftul. Am început să râd şi am urcat scările împreună.

M-am dezbrăcat , mi-am făcut o baie relaxantă cu multă spumă şi am făcut î baie un lac de toată frumuseţea. Am curăţat şi mi-am luat pe mine o pereche de boxeri dupa care m-am dus în sufragerie să mă uit la meci fiindcă se vede şi se aude mult mai bine la sistemul Home Cinema de acolo.
Chiar în momentul cel mai bun al meciului, colega mea de apartament s-a pus în fata T.V.-ului
- Ai mâncat sticla dă-te la o parte! Am spus în timp încercam să găsesc o poziţie din care să pot vedea ceva.
- Nu ai de gând să te îmbraci? Avea tonul acela care mă enerva întrebător şi supărat în acelaşi timp.
- Nu, ce te intimidezi prea tare? Am zis-o pe un ton pervers ridicand din sprâncene dar se pare că nu a răspuns ci a pus o alta întrebare:
- Ce vrei să mănânci? Haleală în sfarşit credeam că nu mai întreabă.
- Cred că mai este niste pizza de ieri prin frigider.
A plecat în bucătărie şi se auzea cum cotrobăie prin dulapuri. Eu am rămas uitându-mă la meci liniştit în canapeaua de piele neagră din faţa bibliotecii cu televizorul pe ea. In partea dreaptă a canapelei se afla biroul cu calculatorul comun iar lângă birou două fotolii unul langă altul din acelaşi material ca şi canapeaua. Lângă fotolii era uşa de la intrare iar vis-a-vis de ea era balconul.
În scurt timp a apărut şi Anna cu o farfurie cu felii de pizza pe ea şi două pahare de cola. Le-a pus pe masuţa de cafea din faţa canapelei şi s-a pus lângă mine.
Am mâncat fără să discutăm prea mult fiindcă nu voiam să o supăr mai mult decât era şi să o fac să se enerveze. Chiar nu vroiam să o văd furioasă.
După ce am terminat de mâncat am plecat în camera mea unde telefonul suna in disperare. L-am luat şi am vazut ca apelează Sasuke. Nu am stat mult pe gânduri şi am răspuns...
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] P. S. Sa stii ca te iubesc naruhinasasusaku 2 2.977 16-09-2013, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Little Star
  Pentru ca inca te mai iubesc Debb.' 41 33.767 22-09-2011, 09:00 AM
Ultimul răspuns: DeMentă
  Complicat,dar tot te iubesc. Îngeraşş 1 2.387 06-09-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Pentru că iubesc să trăiesc. SnowFlake. 96 28.538 15-07-2011, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Tu m'ai invatat sa iubesc ♪RockPrincess♪ 31 15.002 03-07-2011, 11:50 PM
Ultimul răspuns: ♥FallenAngel♥
  Eu inca te mai iubesc Juneko 5 4.696 03-04-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Vreau sa te iubesc! Karinutzzza 7 4.709 08-03-2011, 06:20 PM
Ultimul răspuns: Karinutzzza
  Te iubesc Ioanna ღ 17 9.020 26-01-2011, 08:08 PM
Ultimul răspuns: •нąкü•
  Invata-ma sa iubesc Alexi 34 20.041 12-03-2010, 07:10 PM
Ultimul răspuns: pufu_pis_pis
  M-ai invatat sa iubesc din nou ! Tsubaki 13 9.099 06-02-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Sakura_night_girl


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)