Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aloha

#1
Heyy... ce sa zic despre mine?Sunt fata (evident). Varsta? Nu cred ca vreti sa stiti....la ce perversa sunt....ehh nu prea e indicat sa spun. Sunt o fire prietenoasa, glumeata si nebuna24...a da si foooarte perversa. Cont mi-am facut pentru a citi minunatele voastre creatii (unele sunt atat de geniale).
Cand pronunti yaoi deja eu imi concentrez toata atentia asupra ta...ador anime-urile yaoi...mai ales Junjou Romantica ( Hiro si Nowaki ...efectiv ma omoara iar Usami si Misaki ma dispera) sau, sau Sekai Ichi Hatsukoi ( il ador pe Yukina...ce adorat..il iubesc, Takano si pe el il am la inima si Tori...ce frumos, Tori exact asa are prietena mea porecla....si evident ca si Onodera,Kisa si Chiaki se bucura de iubirea mea). Kuroko no Basuke mi-a oferit multiple orgasme (nu gaseam alt cuvant...ma scuzati) la ochi ....Kuroko, Kise, Kagami, Midorima si Murasakibara...sunt cei care imi invadeaza telefonul si ma fac sa salivez24. Citesc si manga...muahahahaha....imi place ca e explicita...pacat ca nu dureaza scenele mai mult (ma refer la manga yaoi)...si ce ma enerveaza e ca intotdeauna scenele de amor sunt puse la sfarsit...lui Larisa nu-i place asta >2. Gata am vorbit prea mult....am uitat sa mentionez ca vorbesc prea,prea,prea mult24.

#2
Bine ai venit pe Animezup, thedeadperv!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heii! Bine ai venit pe animezup ^.^ Imi place sinceritatea ta 21 Si mie imi place genul yaoi 15 Sunt o persoana prietenoasa , amuzanta .. pot spune si nebuna 21 ( dar in sens bun ). Imi place sa cunosc persoane noi , deci daca tu vrei vorbim mai multe pe privat 15

#4
Bine ai venit! Clubul yaoistelor de pe zup se pare ca e precum universul - mereu in expansiune 21. O sa ai cu cine discuta pe tema yaoi, asta e clar 4. Acum sa te intreb cate ceva ^_^.

1. Care a fost primul anime vazut?
2. Ce muzica asculti de regula?
3. Practici vreun sport?

Cam atat! Have fun around here! *hugs*
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#5

#6

#7
M-am distrat copios citindu-ti descrierea si raspunsurile la intrebari21
Nu mi-o lua in nume de rau,chiar esti maxima si iti apreciez nebunia si sinceritatea,poate asta ma si facut sa fiu aici,scriindu-ti aceste randuri
By the way,care e cel mai nebunesc lucru pe care l-ai facut vreodata?
And cum vezi tu o zi obisnuita din viata ta?
Sper sa apuc sa te cunosc,pentru ca esti prea maxima si vorbesc seriosSmile
Ja3
[Imagine: picture.jpg]

#8
Nu Paramore, nooooo 009 Am ceva cu trupa asta, nu mi-o lua in nume de rau :]]
Si mai usor cu '24' Nu stiu de altii, dar pe mine ma deranjeaza la ochii.
Ce bine ca le ai cu yaoi-ul :3 inca o fujioshi <3 O sa ne incanti cu vreun fic yaoi? 5
'I wanna ah! ah! Love me or hate me, but you wanna fu*k me. My love in unrestricted, you know you wanna lick this' 21 Si ma opresc ca altfel scriu toata melodia, karaoke scrie pe mine :]]
Apropo, scoate-l pe Gaara de pe lista Yondaime E al meu!
-Zodia?
-Ultimul anime pe care l-ai vazut a fost?
-De yuri/hentai/ecchi ce zici?
-Jrock, kpop asculti?
-Kuroko isi cere violu, corect? Asa un uke inocent *-*
Cam atat momentan, ne citim Love-you-crazy-rabbit-emoticon
[Imagine: oh0j9c.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aloha! Mickaela 9 4.286 25-09-2012, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Mickaela
  ALOHA!!! Ame 8 3.870 21-04-2011, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Aloha All:) AngelWithBrokenWings 10 6.446 04-04-2011, 11:57 PM
Ultimul răspuns: AngelWithBrokenWings
  Aloha LoloMark 5 3.623 11-02-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Aloha there! ;x Icsdeee. 6 3.501 12-12-2010, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Ang.
  Aloha ! Dex(+a) 6 3.644 19-07-2010, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Dex(+a)
  Aloha [: Saori-chan 6 3.315 24-05-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Saori-chan
  Aloha Whisper 1 1.929 08-11-2009, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  ALOHA! ~UmeniiAyane~ 8 3.919 19-06-2009, 04:10 PM
Ultimul răspuns: ~UmeniiAyane~
  Aloha^^! just_tomodachi 5 3.449 21-04-2009, 10:02 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)