Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aloha^^!

#1
Aloha! Dupa cum se vede sunt noua pe aici^^. Sper ca o sa-mi pot face destui prieteni pe aici chiar daca nu cred ca e o problema. Am observat ca lumea e destul de prietenoasa pe aici 10. Sa incepem cu inceputul.
Am 14 ani. Sunt din Brasov. Ca personalitate sunt destul de timida dar de cele mai multe ori sunt si spontana. Asta enerveaza multa lume pentru ca nu gandesc inainte sa zic sau sa fac ceva. Nu-mi mai vine nici o idee asa ca o sa va las pe voi sa-mi puneti intrebari daca va intereseaza ceva. Daca nu...problema voastra:p. Oricum...De abea astept sa incep sa vin mai des pe aici mai ales ca acum mi-am pus netul. O sa incerc sa fiu cat mai activa^^.
Nu stiu ce sa mai zic...Imi puneti voi intrebari,ok? Who wants to be my friend?(ID-ul de mess e la profil:p).
Sorry pentru greseli^^".

ByeBye $.$.

#2
Bine ai venit pe Animezup, just_tomodachi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Sall just_tomodachi!
Bun venit pe AnimeZup!10

So....brasoveanca, nu? dragut
Anyway ce-ai zice de niste Q:

Q1. hobby-uri ai?[Imagine: easteregg.gif]
Q2.Cartea preferata?[Imagine: reading.gif]
Q3.Iti plac fan-ficurile? pupic (Yo le ador Heart)
Q4.[Imagine: headphones.gif]Muzica Asculti?DE care?
Q5.FAci vr-un instrument?[Imagine: grandpiano.gif]

CAm atatea imi vin in minte *_* Dee mintea mea e stoarsa de dimineata[Imagine: yawn.gif]

Sper sa vb pe mess. ID-ul meu e anya_cute_girl
Anyway have fun

P.S.Intra la forum games daca vrei jocuri 4

a,,si asta:[Imagine: eastergirlanime.jpg]

#4
Welcom pe Animezup just_tomodachi!

Am eu cateva intrebari pentru tine daca nu te superi:
iti plac animeurile?
ce fel de muzica asculti?
Ce zodie esti?
culoare preferata?
ce te enerveaza cel mai mult pe lume?

Distractie placuta si sper sa te intelegi cu toti!
I'm Kira.

#5
Am revenit^^!

~Mistique Swan~
1.Hobby-uri...:statul degeaba. Nu am un hobby anume. De exemplu acu ma apuca sa joc tenis si zic ca e super tare iar dupa 3 zile imi trece. Singurul lucru de care inca nu m-am saturat(si a durat cel mai mult) este scrisul. Daca as avea idei ar fi si mai bine10. Altfel...Imi place sa ma joc ping-pong(de 3 zile), sa ies cu rolele(4 zile) si am avut o perioada in care ieseam cu bicicleta(o saptamana). In rest imi place sa ies cu prietenii.
2.Nu prea citesc carti deci nu am o carte preferata. Daca imi poti recomanda una ar fi okSmile.
3.Imi plac ficurile dar in ultimul timp nu prea am cum sa le citesc mai ales cu scoala si tezele.O sa incerc sa ma apuc de citit niste ficuri dar mai tarziu(peste cateva zile). Tu ai vreun fic?
4.Ascult muzica. Aproape orice. Mai putin manele, populara si inca cateva care nu le stiu acum.
5. Nu sunt prea talentata si nici nu am incercat vreau instrument. Ciudata intrebarea10.Tu ce instrument faci?

kesidi
Imi plac animeurile dar nu sunt prea multe: death note...gravitation...si inca cateva care nu mi le amintesc. Le stiu doar pe cele mai "importante" pentru mine^.^.
Dupa cum am mai zis la 4: imi place aproape orice fel de muzica.
Sunt berbec^^.
Imi plac toate culorile dar ador verdele^^.
Cel mai mult ma enerveaza oamenii care se dau drept prieteni si imediat se "razgandesc".

Sper ca nu am raspuns preea tarziu^^".
Daca mai sunt intrebari le astept 4.

ByeBye $.$.

#6
Welcome!
Am si eu cateva intrebari:
^practici vreun sport?
^ai de gannd sa scrii vreun fic?
^care este filmul tau preferat?
^ce melodii iti plac? [:d ]
^vrei sa fim prietene? 5
si cam atat4

bYebye
:Xpupic
Have fun!
No spam! 3
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aloha thedeadperv 7 2.822 20-08-2013, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Aloha! Mickaela 9 4.311 25-09-2012, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Mickaela
  ALOHA!!! Ame 8 3.887 21-04-2011, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Aloha All:) AngelWithBrokenWings 10 6.488 04-04-2011, 11:57 PM
Ultimul răspuns: AngelWithBrokenWings
  Aloha LoloMark 5 3.635 11-02-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Aloha there! ;x Icsdeee. 6 3.516 12-12-2010, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Ang.
  Aloha ! Dex(+a) 6 3.670 19-07-2010, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Dex(+a)
  Aloha [: Saori-chan 6 3.335 24-05-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Saori-chan
  Aloha Whisper 1 1.935 08-11-2009, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  ALOHA! ~UmeniiAyane~ 8 3.940 19-06-2009, 04:10 PM
Ultimul răspuns: ~UmeniiAyane~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)