Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aloha All:)

#1
Sa incepem cu inceputul4
Ma numesc Ioana, am imediat 20 de ani,is in zodia fecioara.
Ce sa mai zic? pai...hm... sa vedem.
Imi place sa scriu, iubesc Anime, fictiunea si RPG.
Imi place sa fiu mereu zapacita,is curioasa si indrazneata,prietenoasa si intelegatoare.
Ce imi place sa fac?
Cel mai des sa ma plimb cu prietenii, sa scriu ficuri,sa ma uit la tv (mai ales emisiunile unde e cu bataie multa si scandal) Zuppy04 imi place cafeaua,suci si ador dulciurile, is dependenta cred21.
Ce nu imi place?
Figurile, tradarea,miciuna,fustele prea scurte,tocurile prea inalte,pitzipongeala,cocalarismul, parul meu dimineata ( ca o matura) 24 si cel mai mult URASC cand cineva ma contrazice si eu am dreptate, si URASC cand cineva se da ceea ce nu este.
In rest sunt o fire obtimista,jucausa si plina de viata, nu am plans in fata nimanui de la 7 ani de cand am avut problema destul de grave ce nici in ziua de azi nu se uita... is o fire orgolioasa.
Pretuiesc in viata asta doar doua persoane,in rest in nimeni nu am incredere.
In rest ce sa mai.....

Abia astept sa ne cunoastem mai bine4 o sa ma gasiti cel mai des la sectiunea FIC.
Sper sa va placa unele povesti scrise de mine4
Cam atata despre mine ca vi se urca la cap24
Bye Bye
Love Fiction And Anime
Love My Friend's

Copilu' Tembel xDD

Virusel

Dragonz Eyez

Dya xD



#2
Bine ai venit pe Animezup, AngelWithBrokenWings!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Scuze de Nickul Kilometric..cum spunea o amica21)
Imi place sa stresez lumea cand vine vorba de Nickul meu, ca toti se plang ca e lung, puteti sa imi spuneti doar Angel sau Ioana4
Imi pare bine sa va cunosc si sper sa ne intelegem cat mai bine4
Love Fiction And Anime
Love My Friend's

Copilu' Tembel xDD

Virusel

Dragonz Eyez

Dya xD



#4
Buna xD
Si pe mine ma cheama Ioana (prietenii imi spun Joanna sau Chaty) 21
Bine ai venit pe forum ^^ Uite cine vorbeste, eu care acum m-am inregistrat 21
Semanam destul de mult, in ciuda faptului ca tu esti fecioara si eu sagetator. Adica si eu urasc pitiponceala, tocurile mai kilometrice decat nick-ul tau 24. Cand ma contrazice cineva si am dreptate fac ca toti dracii 21
O sa incerc sa nu te asaltez cu intrebarile ^^

1.Unde stai?
2.Care-i anime-ul tau favorit?
3.Ce fel de muzica asculti? Care-i formatia ta preferata?

Pentru moment, atat. Dar stai tu linistita ca nu scapi de mine 21
Sper sa ne intelegem bine, See ya hug
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#5
Deja incep sa te iubesc21
Cred ca sunt indragostita24
Ok..IoanaSmilepai sa vedem..prima data raspund la intrebarile tale,dupa care pot sa-ti decalr dragostea mea eterna.

1.In hunedoara10
2.Inuyasha...dar sunt o gramada si o lista mai kilometrica decat nickul meu 21
3.Muzica..hmm..hip hop romanesc...(Cedry2k,bitza,Nane, etc etc) , dance,club (iubesc bassu) :X House... sa nu aud de manele ...ascult si Rock dar prea putin..doar cateva melodii is in Play-listul meu.Formatie? pai... nu prea am formatii favorite dar imi place N-Dubs4 :Xin rest...nu-mi vine acuma in cap.

Acuma ca am raspuns pot declara ca sunt indragostita de tine.
Curiozitatea mea depaseste limitele normalului21 iar ambitia e infinita in viata mea24
Love Fiction And Anime
Love My Friend's

Copilu' Tembel xDD

Virusel

Dragonz Eyez

Dya xD



#6
Da..bb.b.b.b.b buna venit..adica bine ai venit !
Aam de stiu de cateva saptamani, welcome si sa te distrezi, restu' urarilor le stii oricum, deci nu ma mai silesc sa le scriu !
Have fun si toate alea..Ciaossu ! :]
O intrebare mica am pentru tine totusi.
Ce-ti place asa mult la Inuyasha?

[center] Sometimes Time Just Wont Repair Things..[/center]


#7
Pai...nu stiu..romantismul,comedia...adica scenele amuzante, si faptul ca e imprevizibil,nu iti poti da seama ce se va intampla in urmatorul episod10

In rest..mersi de bun venit10 444
Love Fiction And Anime
Love My Friend's

Copilu' Tembel xDD

Virusel

Dragonz Eyez

Dya xD



#8
Buna, Ioana 15 Ce faci?
Si pe mine ma mai cheama Ioana(Diana Ioana, rimeaza), deci sunt mandra xD Aici mi se spune Beki, so incantata de cunostinta :] 20 de ani? Multi inainte :]] Eu peste cateva zile fac 15, deci sunt mai pitica. Din descrierea ta reiese ca esti o persoana foarte de treaba, ceea ce cu siguranta si esti. Se pare ca ne asemanam foarte mult, din foarte multe aspecte. Si eu sunt o persoana foarte orgolioasa, urasc sa las de la mine si mereu simt ca am dreptate. De la un timp cineva ma tot contrazice in diferite aspecte, dar in toate am dreptate. Si problema e ca nu se lasa, iar acest lucru ma enerveaza cel mai mult xD Si eu urasc mult minciuna, imi vine sa le dau in cap persoanalor care mint, desi chiar am facut lucrul acesta de multe ori. Nimeni nu reuseste sa ma minta pe mine, hehe >.< Imi dau imediat seama cand cineva minte, doar dupa expresie si modul de a ezita. Acest lucru ma enerveaza cel mai mult. Intr-un fel...persoanele care mint le consider niste persoane lase :]] Si ar trebui mai intai de toate sa invete sa minta. Ma bucur ca urasti acest lucru, deci ne asemanam si din acest punct de vedere xD Avem mai multe de discutat, in acest caz :]]
Pe langa toate astea... iti urez sedere placuta aici pe forum, distractie din plin si sa cunosti cat mai multa lume. Cu siguranta va fi usor, caci aici multe persoane sunt de treaba si chiar ai multe de impartasit cu ele. Intrebari,intrebari:
1. Ce seriale tv urmaresti? ( sau online, eu urmaresc online 15 )
2. Actor preferat?
3. Iti plac eclerele? 15
4. Canti la vreun instrument? Daca nu, ai dori sa inveti? Si ce instrument?
5. Carti citesti? Daca da, care sunt preferatele tale?


Cam atat...I know, am un post lung, sper ca nu te-am plictisit, nu era intentia mea xD Mi s-a spus ca vorbesc cam mult, dar ne...fiecare cu defectul lui xD Macar vorbesc mult si bine :]]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#9
Deci da..multumesc de Welcome4 incep sa te iubesc si pe tine24
Da sunt o persoana activa si plina de viata, si da urasc minciuna..deci mai bine imi spui in fata ca ma urasti decat sa ma minti.
Cat despre raspunsurile la intrebarile tale ti le ofer cu placere.

1.Iubiri secrete21 nu's telenovelista dar ma uit cu iubi cand merg la elSmile si ma uit online in general la filme de groaza si comedii, parodii dupa unele filme10
2.Nu am actor preferat....adica..nu ma atrage nimic la actori21
3.Ohooo..si inca cum..is impatimita dulciurilor de orice fel, ma mir ca inca nu am diabet21
4.Nu ,nu cant dar as vrea sa invat la pian, este destul de greu, si nmu am posibilitatile necesare dar daca as putea as invata.
5.Da citesc..destul de rar dar citesc cand am eu pitici pe creier..citesc romane de dragoste,razboi si altele.Am citit toate volumele de la "Razboi si pace" Romeo si julieta" "Cei trei muschetari" si multe multe altele.

Sper sa iti placa raspunsurile mele, si sincera eu iubesc persoanale comunicative ce vorbesc mult.Chear daca nu vorbesc cu folos,dar imi place sa doiscut orice subiect cu oricine.Is deschisa, foarte deschisa la subiecte menotoe dar si noi, chear si vulgare sau indecente.Asa sunt eu, intr-un cuvant, fata buna la toate din orice punct de vedere21
Love Fiction And Anime
Love My Friend's

Copilu' Tembel xDD

Virusel

Dragonz Eyez

Dya xD



#10
Vad ca mai intra si lume mai apropiata de varsta mea, ca sa zic asa. Am am aruncat un ochi peste scrierile tale si par interesante sfatul meu este sa inveti sa folosesti paragrafe ca e obositor la ochi serpi de litere plus ca am vazut repede asa niste greseli gramaticale, dar sa zicem ca n am vazut.

In fine, ce voiam sa intreb:
1. Presupun ca esti la facultate.La care si in ce oras?
2. Ziceai ca iti place RPG, presupun ca te referi la jocuri. Si presupun ca World of Warcraft. Vreau sa stiu ce parere ai de Diablo 2?
3.ma intriga faptul ca o fata citeste carti de razboi, ce anume citesti.( daca imi raspunzi ca iti place cartile lui Sven Hassel ai 10 puncte de la mine)
4.daca tot iti place fictiunea si cartile, domeniul Science-Fiction nu te atrage si daca da ce autori si carti sunt preferatele tale?
QUOD ME NON NECAT ME FORTIOREM FACIT



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aloha thedeadperv 7 2.819 20-08-2013, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Aloha! Mickaela 9 4.311 25-09-2012, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Mickaela
  ALOHA!!! Ame 8 3.887 21-04-2011, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Aloha LoloMark 5 3.635 11-02-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Aloha there! ;x Icsdeee. 6 3.516 12-12-2010, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Ang.
  Aloha ! Dex(+a) 6 3.670 19-07-2010, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Dex(+a)
  Aloha [: Saori-chan 6 3.335 24-05-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Saori-chan
  Aloha Whisper 1 1.935 08-11-2009, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  ALOHA! ~UmeniiAyane~ 8 3.940 19-06-2009, 04:10 PM
Ultimul răspuns: ~UmeniiAyane~
  Aloha^^! just_tomodachi 5 3.456 21-04-2009, 10:02 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)