Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alerim's photos.

#1
Nu sunt expertă în fotografie şi nici calitatea pozelor nu e excepţională, dar îmi place să fac şi vouă vă place să vă petreceţi timpul uitându-vă la ele, deci here I am.

Cer 1 ~ La Suceava (nu puteam să fac cerul fără colţul ăla de biserică ; norii se mişcau repede) :?:

Cer 2. Nori răsfiraţi.

Hamsteri. ~ :love: (Sorry pentru imaginea din geam).

Cascadă 1.

Cascadă 2.

După ploaie 1.

După ploaie 2.

Păreri ? Vreau cât mai multe opinii.
Xoxo.
[Imagine: 73m8sj.png]


#2
Well , Miri văd ca eşti pusă pe fate mari , astăzi >;D<
Să începem :
1.duh , doamne lasă colţul ăla în pace că nici nu l-am observat :O Wow , asta da poză . Fotogenici norii ăia , pe bune xD Zici că e un şarpe cu ochii scoşi din orbită :-O şi din spate parcă ar apărea D-zeu :O Cum se vede lumina ;X
2.ce drăguţ :X îţi plac norişorii? eu îî ador ;X îmi place să-i urmăresc 71 îmi place mult poza , şi copăceii ăia acolo 3 ) nu sunt îmbrăcaţi săracii 3 )
3.doamne :-O cât de pufoşiiii sunt :X doamne îmi vine să-i mănânc hugdoamne cum li se vede blăniţa , doamne ;X cât de adorabili pot fi 71
4.wow , nu prea era curată apa aia =]] ietă şi nişte frunze prin peisaj =] ce marfă se văd cascadele ;-o
5.asta e şi mai furmoasă xD verdeaţa aia dă un aer , mai frumos 78 cred xD stânciile ăstea's mai deschise la culoarea sau poză dinainte era făcută la umbră xD
6.doamne ;-o cât de frumoasă este poza asta ;X i , i just luv it xD ce frumos se vede roua şi culorile xD albul acela xD şi verdele din jur xD puţin roşu în spate , e pur şi simplu perfect xD
7.alta floricică , floricea xD roz ? roşu ? portocaliu , ce culoare e ? şi verde xD opa şi văd şi nişte degeţele ; )) unghiuţăăă xD
Mi-au plăcut pozele xD Mai aştept , dar să anunţi şi aiurita asta de faţa : ">

#3
Bună. :].
1. Ador peisajul. Ţi-a ieşit minunat 105. Ahh, aş fi vrut să fiu acolo să-l văd pe viu.
2. Pădurea aia sub norii răsfiraţi dă o senzaţie sinistră. Tocmai de aia cred că poza este chiar interesantă.
3. Hamsteriii~ Cel mai drăguţ este cel negru, bineînţeles pentru că este diferit de ceilalţi. Sunt aşa de micuţi şi adorabiliiii~
4. 5. E drăguţă cascada. Îmi dă o senzaţie de linişte când mă uit la ea. Nu ştiu de ce. Dar mă atrag mult pozele cu ape curgătoare sau mări, oceane . . .
6.7. WoOoOoOoOw. Atât pot să zic. Ai avut unghi bun :]. Îmi plac mult <3. Mai ales trandafirul acela alb, care îmi inspiră puritate şi pace ;; ).
Å¢ine-o tot aÅŸa. Mai vreau poze. Te pricepi : >.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#4
Mitch, mersi mult. Mă bucur că-ţi plac ^^
^^Micuts'a^^. Da, în ziua aia chiar eram pusă pe fapte mari. Hamsterii erau ai mei (i-am dat), ador norii şi la ultima poză nici nu mi-am dat seama că apar şi degetele mele =]] Trebuia să ţin floarea dreaptă ca s-o fotografiez ^^'
Dangerous Desire. Omg, tu ai punct la nick. Ador asta xD Mersi mult pentru comentariu xD

Am revenit.
Hamsteri din nou ^^ ~ ochii roÅŸii O.O

Trandafiri ^^

Spre cetatea Sucevei xD

Alee 1 ( sorry pentru coÅŸul de gunoi =]] )

Alee 2 xD

Happy B-Day, kiddo ^^

Căţeluş xD

Mai am, dar data viitoare. Aştept păreri.
Xoxo.
[Imagine: 73m8sj.png]


#5
Bună ~. Din nou eu, pisăloagă de mine, deşi cred că ţie îţi prinde bine faptul că mă aflu aici.
1. Hey acela alb cu ochişorii roşii e aşa de dulce. Vreau şi eu unul, îmi dai ? [ Mda, ce întrebare, of course not : ))]
2. Trandafirii sunt mirifici ^^. Ador acel alb şi ţie ţi-au ieşit minunat.
3. Grupul tipic de elevi care merg într-o excursie urmându-i pe profesori xD. Lăsând asta la o parte, peisajul este chiar drăguţ, mai ales cel din planul apropiat. Îmi place că te-ai axat pe natură.
4. Arbuştii aia par a fi cu totul altceva. Dau un aspect plăcut al pozei xD.
5. Alee~. Urăsc potecile unde nu e lume sau pe care nu le cunosc, de felul meu. Dar ţie ţi-a ieşit minunat :].
6. Hehe, uite şi o felicitare pe aici xD. La mulţi ani sarbatoritei, a fost de mult, dar nu contează asta, oricând e bine venit = )), chiar şi după multe lunii~. Ce scris ai, foarte caligrafic xD.
7. Ce clară e poza, wow. Îmi place. E drăguţ căţeluşul. E al tău ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#6
Buna!Mi-a placut mulf fotografiile cu cascada si cea cu hamsterii ..is chiar foarte frumosi si pufosi ..nam cuvinte .Si cele norii is foarte frumnoase , deasemeni si cele dupa ploaie .Ai talent la pozat .Am o intrebare iti plac florile?Asa din curiozitate ..:pMi-a parut bine sa trec pe aici .Pa pa .Pup
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]

#7
Hey, Dangerous Desire. ÅŸi Wanna. Mersi mult pentru comentarii xD

Hamsterii erau ai mei, dar i-am dat că mâncau mult şi trebuia să le fac tot timpul curat, scrisul din poza 6 nu este al meu, iar căţeluşul nu este al meu, însă e super drăguţ. Iar noi nu eram elevi cuminţi care îi urmau pe profesori, pentru că eu şi o fată rămăsesem foarte mult în urmă făcând poze şi vorbind. Cei pe care îi vedeţi sunt leneşii grupului. Noi eram chiar în spatele lor =]]
ÃŽmi plac mult florile ÅŸi norii ^^

Cerul în mai.

La Cetate ^^ (Sorry pentru dată, nu era aparatul meu)

Trandafir xD


Şi cam atât găsesc momentan.
Mai pun data viitoare.
Xoxo.
[Imagine: 73m8sj.png]


#8
Buna din nou.
1 ) Ador poza asta, chiar o ador. E doar a mea, da ? [ Teoretic, pentru ca tu ai facut-o, dar imi rezerv un loc 21, daca imi permiti, desigur ]. Bradul acela e dragut ^^ parca e doar o umbra, si se vede super tare, contrastul dintre culoarea cerului cu cea a norilor.
2 ) Baltoaca aia nu-mi place ^.^". Dar in rest ai avut inspiratie cand ai facut poza, chiar te pricepi.
3 ) Wow, ce rosu e 8, asa de aprins ca sangele, la asta ma duce cu gandul. E frumos, ador florile, in special trandafirii, ti-am mai spus asta parca. xD
Mai vreau poze 5.
XoXo.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#9
Ăăăăăăăă , Miri-channn , sumimasen am întârziat şi încă cât 20 Ce neşimţită sunt 19 =]]]
1.Hamsteriiii ;X Aoleu cât de cute^^ pot fii :X Red eyes ? Wow ;x Intresting ;x Pufu , pufu sunt pufoşiiii : X
2.Wow ;o ce flori frumoaseeee .;d, Şi ce alb : X Şi verdele ăla xD
3.Umm...potecuţa aia sau ce o fi e stricată , păi bine mai aşa primesc ăia "musafirii" =]] ? Foarte interesantă ideea pentru poză ;p
4.Copăcei , copăcei gingaşi copăcei ;x Tralalala xD Verde ;x
5.Altă alee xD Dacă mă mai uit mult ameţesc 71
6.Eeee cine face 9 ani ? Sau ce 9 ani ? 9 ani de prietenie ? Sunt cam grea de cap 9 Frumos scris ;x;x;x
7.Pu...pp...puppy :X puppy eyes ;x Kyaaa , înnebunesccc xD
8.Copăcel , e cumva brăduţ ? ;x Frumoasă poză xD
9.Ce superb ...cerul se reflectă în apa aia 13
10.Ce culoare 13 Superb :X
Eiii , măi Miriii-chiii ;x Bestiale poze >;d< Mie îmi plac la nebuniie ;x Mai aştept poze xD Spor la fotografiat 71

#10
Imi cer mii de scuze dar nu pot vedea ultimele poze, ci le-am vazut doar pe alea din primul tau post. Pot spune ca te pricepi cum sa prinzi un anumit peisaj si imi place mult claritatea din unele imagini. Acea poza cu " dupa ploaie " chiar m-ai nimerit aici. Imi plac mult, imi plac cam multe, cum imbini culorile si iti urez succes incontinuare!
Ye, cel mai scurt post de aici. Smile
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)