Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alerim's photos.

#21
[Off] Yosh...gezz ce întârziată sunt.
[On] :
1.Ce...trandafir ...trandafir , e , nu ? Ce culori ... specifice toamnei si primăverii xD Şi uite acolo şi un bold sau ac , ce o fi Interesantă chestia aia xD
2.Biluţă , plecaşi de la măta ? Am şi eu una exact la fel ... Aşa să revenim...îmi place mult cum se vede prin interioru` ei :X
3.Peisaju` seamănă puţin cu cel de la mine din oraş . Doar că la mine pe margini sunt vreo 5 moşii cu reni , şi bradul e puţin mai mare Frumoase culori xD
4.Oi...ce floare frumoasa...ce alb limpede ...pur ...imaginea asta e bună pentru desktop
5.Roz...ce roz frumos ;x aaa uite şi floarea albă în spate xD Frumoase flori .
6.Pi...pi..pisicuţăăă :X Ce drăguţă , ce frumoasă e Poftă Bună , pisi
7.Bomboaneeee Yumiii Ce om de zăpadă cute , şi ce culori frumoase ;x

EDIT NYA : Prea multe emoticoane. Le`am şters parţial. Warn !

#22
Snowy., Nanna, Vex, Wanna ÅŸi *ILY Yaoi Maniac*, mersi mult pentru comentarii hug
Pisica nu e a mea, apropo. Doar hamsterii, restul sunt animale random găsite pe stradă.

Acum pozele 15

Chestii roÅŸii.

Drum =]

Multă zăpadă.

Şi mai multă zăpadă.

Last one.

That's it. Hope you liked it.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#23
Bună din nou 15.
1. Ce-s alea roşii ? Oricum sunt super drăguţe, arată bine. Şi poza e şi mai interesantă din cauza zăpezii.
2. Gardul ăla mă enervează, dar drumul e drăguţ. Erai în maşină când ai făcut poza ?
3. Ce drăguţă e poza 8. Ţi-am mai spus că ador zăpada ? [ Nu degeaba am eu numele asta 21 ]
4. Şi asta e tare, dar e doar zăpadă sau şi gheaţă ? Sau mi se pare mie că văd gheaţă ? O.O
5. I like it so much. Ningea ? : )) Se văd câţiva fulgisori pe acolo cum cad lin pe pământ 8.

Mai vreau poze hug. Succes la fotografiat pupic.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#24
Hello` hug

1 . Atatea crengi incalcite O.O' . Si acele chestii rosii , ce sunt? :]] Anyway , a iesit super .
2 . Cararea vietii . Scuze , e dragut drumul , dar cum spunea si Snowy , fara gardul ala parca era mai bine.
3 . Este superba poza . Daca as fi fost acolo , as fi ramas cu gura deschisa . [ Nu ca acum nu as fi ramas 21 ]
4 . La fel de superba ca celelalte . Cel mai mult imi plac copaceii din spate cum sunt aliniati .
5 . Acei fulgi de nea au iesit atat de super . Parca ar fi sclipici .

En fin , astept mai multe poze pentru ca esti prea talentata . Bye si spor la facut poze.
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#25
Heiii` hug
1.Crengi , crengute 15 chestii rosii 39 imi place cum se vede ;x Zapada ;x
2.Asta seamana cu drumu de la tara 39 E winter ;x
3.Ce tare se vede ;x Ce tare se vede acolo cercu ala mare alb , zici ca e o balta ;x Si copacii se vad asa mici si firavi dar ei sunt mari 4
4.Cat de tare se vad copacii , parca formeaza granita 71
5.O alta carare si niste fulgisori 39 Ce sunt punctele albe ?

#26
Snowy., Zuza., *ILY Yaoi Maniac* ÅŸi roxycamy, mersi pentru comentarii hug

1. Nice, I guess.

2. Statuie statuară =]

3. Scared bunneh 8

4. Bunneh 2, ofc. Confident this time.

That's it. Hope you liked it.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#27
Imi plac mult pozele, nu o sa separ comentariul fiindca voi comenta in mod general. Imi place mult cum sunt focalizate pozele, calitatea este foarte buna, felicitari, imi plac subiectele pozelor, dar unele mi se par cam banale, cam simple. Incearca sa gasesti subiecte mai interesante(iti spun din propria experienta), care sa atraga mai multi curiosi. Imi plac unghiurile din care le faci, dar la unele unghiul de pozare ar putea fi schimbat, ar iesi mult mai bine asa(tot din propria experienta iti spun). So, ce as mai putea spune decat mult succes in continuare si sa aduci noi poze. Huggie hug
[Imagine: j5atg3.png]


#28
Hi, scuze de intarziere (o luna e cam prea mult, nu?4), dar, sa revenim:
Calitatea pozelor este foarte buna, si asta te ajuta enorm, insa, dupa parerea mea nu e destul. E adevarat, " nu conteaza ce fotografiezi, ci cum fotografiezi", insa, daca poti mai mult, de ce sa nu o faci mai bine? Chiar te pricepi la asta, gaseste si niste subiecte mai diferite si te asigur ca o sa iasa niste poze extraordinare, exact asa cu ti-a spus si Frozen Soul.
Dintre ultimele poze imi place in special prima poza, chiar nu stiu de ce, dar imi place. Mi se pare de asemenea interesanta si a doua, statuia este foarte frumoasa. Imi plac si ochii rosii ai iepurasului, si modul in care blanita alba parca se contopeste cu zapada8
Sper sa te intorci cat mai repede cu niste poze noi, si din nou scuze de intarziere4
Buh bye
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)