Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alerim's photos.

#11
Ce frumoase sunt toate 8 Le ador pur si simplu, iar cea cu trandafirul e atat de frumoasa, buna de pus intr-un tablou 3
Chiar sti sa faci fotografi, good to you, eu is varza cu fotografia . Iti vine sa-ti dai palme daca-mi vezi pozele, dar voi posta si eu *sweet smile * . In orice caz, cerul in mai e asa superba :X Are o culoare aparte, mai speciala (:
Eh, astept sa mai postezi cateva fotografi pupic

Cee Ya !
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#12
Mysterious Desire, ^^Micuts'a^^, yaoi maniac şi Vex, mulţumesc foarte mult pentru comentarii xD

M-am întors (oh yeah -_-) !

Trandafirul acela frumos a devenit emo. Nimic nu rămâne frumos în lumea asta =]

O bilă din sticlă.

Bradul din Orăşelul Copiilor.

Alte poze nu am făcut, mai era puţin şi mă transformam în om de zăpadă =]

All right, aÅŸtept comentarii ÅŸi sfaturi, orice.
Xoxo, AlerimxD.

P.S. Vă reamintesc că puteţi participa la Photo of the month (Eu organizez) ~ Link la semnătură.
[Imagine: 73m8sj.png]


#13
Mai, mai, mai astea da poza... Sincer sunt frumoase, ai gasit niste locuri foarte frumoase dar e pacat ca in unele unghiul din care ai facut poza nu scoate in evidenta frumusetea locurilor(nu vreau sa te jignesc dar spun ca poti si mai bine de atat)...Unele poze, florile dupa ploaie, trandafirul rosu arata profesionale chiar...Spor la fotografiat. pupic
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#14
Eu ^.^". Scuze că am întârziat hug.
1 ) Ce trandafir drăguţ, dar aş fi preferat să fi avut viaţă. Unde era pus ? =)
2 ) Sigur e bilă ? Seamănă cu un diamant, e foarte cute poza :]. E preferata mea dintre toate.
3 ) E drăguţ brăduleţul ăla, mai ales luminile de pe el, asta mă atrage pe mine :]]. De când nu am mai fost în Orăşelul Copiilor 65.

Anyway pozele sunt minunate, iar claritatea mă scoate din sărite, în sensul bun [ ce vreau să spun este că eu nu am cu ce să fac poze atât de clare =.=, asta e dacă sunt o baka : )) ].

Mai aÅŸtept poze hug.
X.o.X.o
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#15
Ce simpatice sunt pozele :]

1) Trandafiru` ăla e chiar simpatic, cred ca am şi eu unul in genul său . *laughs*
2) Kyaaa~ :X Ce frumoasă a ieşit poza asta. E atât de ..."diamanţioasă" [înseamnă că seamană cu un diamant 21 ]
3) Mă atrag luminiţele alea . Atât de drăguţe şi fac bradul să pară şi mai frumos 3 !

Bun, deci mi-a plăcut acest set. Foarte frumos, sincer !
Spor la fotografiat în continuare .
Cee Ya !
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#16
Nanna, Mysterious Desire. şi Vex, mulţumesc pentru comentarii hug
Am revenit cu 4 poze făcute azi ^^

Floare 1.

Floare 2.

Pisică (nu e în cea mai bună poziţie, dar era cea mai clară, so...)

Om de zăpadă cu bomboane =]

Cam atât. Revin cât de curând pot. Aştept cât mai multe comentarii.
Sărbători fericite tuturor hug
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#17
Prima !!!!!!!!!!!!! Dau edit imediat. hug
Hehe 15.

Deciiiii~ Edit:

1. : > Nu prea-mi dau seama ce floare este, dar e culoarea e prea pură şi-mi place 105.
2. Ooo, ce roz splendid o.O. Vreau şi eu o floare~ pot să iau : > ? Sau îmi trimiţi tu prin fax ?
3. Ce ochii are 8. E aşa de dulce pisicuţa aia, nu suport eu pisicile de felul meu, dar asta e prea dulce =.=. Ce dinţi are = )).
4. Am şi eu chestie din aia sub brad~ E foarte colorat şi asta mă atrage ~ : )).
Sărbători fericite şi ţie, iubire hug.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#18
Hei Sarbatori Fericite!!!
Sa vedem pozele tale...:
1.OOOO e o orhidee, nup? Ador orhideele dar cred ca daca facea poza de sub floricica se vedea mai bine partea galbena...
2.Alta orhideee :love: le ador frate....poza asta e cam....prea nromala? "? Lumina e cam aiurea dar e destul de frumoasa poza 8
3.Pisicuta aia e strabica???? Doamne saracuta se uita doar la paine, nupz? Anyway poza era moolt mai reusita daca pisica nu se uita stramb. XD
4.Bai poza asta e foarte buna.... no comment...

Sa mai pui poze, vreau sa vad cum evoluezi :bye: xoxoxoxoxoxo si Merry Xmas
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#19
A treiaaa ? Eh, sa continuam :]]

In primu` raand, Happy Holidays ! hug In al doi-lea, ce simpaticaaa e pisicuta aia :X [ Btw, e a ta 15 ]
1) Prima floricica e atat de naaaiz *love it* Ah, mai imi place si cum ai reusit s-o prinzi ; )
2) Ei bine, se vede reflexia ei si asta o face sa arata si mai si 15 Imi placee !
3) Cum spuneam mai sus, pisicuta aia e o dulceata mica si pufoasa :]] Si de ea imi placeee !
4) Aam si eu din ala ! 15 E chiar simpatic cum l-ai prins :]

Sa mai pui poze, mie-mi plac ^^. Eh, Merry X-mas si cee ya hug !
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#20
Buna! Nu am ce comenta.21..Mi-au placut toate 3..una mai frumoasa ca cealalta.Floriile sunt Orhideii?
Prima fotografie e cea mai frumoasa.Nu pot comenta nimic la ea.8
A doua la fel ..si imi place si cum se reflecta floriile in tipla sau in ce sor reflecta.
Iar a treia ..e foarte frumoasa..mai ales ca acum sunt sarbatorii.Mult succes in continuare !Bye Bye
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)