Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Alerim's photos.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
Nu sunt expertă în fotografie şi nici calitatea pozelor nu e excepţională, dar îmi place să fac şi vouă vă place să vă petreceţi timpul uitându-vă la ele, deci here I am.

Cer 1 ~ La Suceava (nu puteam să fac cerul fără colţul ăla de biserică ; norii se mişcau repede) :?:

Cer 2. Nori răsfiraţi.

Hamsteri. ~ :love: (Sorry pentru imaginea din geam).

Cascadă 1.

Cascadă 2.

După ploaie 1.

După ploaie 2.

Păreri ? Vreau cât mai multe opinii.
Xoxo.

*ILY Yaoi Maniac*

Well , Miri văd ca eşti pusă pe fate mari , astăzi >;D<
Să începem :
1.duh , doamne lasă colţul ăla în pace că nici nu l-am observat :O Wow , asta da poză . Fotogenici norii ăia , pe bune xD Zici că e un şarpe cu ochii scoşi din orbită :-O şi din spate parcă ar apărea D-zeu :O Cum se vede lumina ;X
2.ce drăguţ :X îţi plac norişorii? eu îî ador ;X îmi place să-i urmăresc 71 îmi place mult poza , şi copăceii ăia acolo 3 ) nu sunt îmbrăcaţi săracii 3 )
3.doamne :-O cât de pufoşiiii sunt :X doamne îmi vine să-i mănânc hugdoamne cum li se vede blăniţa , doamne ;X cât de adorabili pot fi 71
4.wow , nu prea era curată apa aia =]] ietă şi nişte frunze prin peisaj =] ce marfă se văd cascadele ;-o
5.asta e şi mai furmoasă xD verdeaţa aia dă un aer , mai frumos 78 cred xD stânciile ăstea's mai deschise la culoarea sau poză dinainte era făcută la umbră xD
6.doamne ;-o cât de frumoasă este poza asta ;X i , i just luv it xD ce frumos se vede roua şi culorile xD albul acela xD şi verdele din jur xD puţin roşu în spate , e pur şi simplu perfect xD
7.alta floricică , floricea xD roz ? roşu ? portocaliu , ce culoare e ? şi verde xD opa şi văd şi nişte degeţele ; )) unghiuţăăă xD
Mi-au plăcut pozele xD Mai aştept , dar să anunţi şi aiurita asta de faţa : ">
Bună. :].
1. Ador peisajul. Ţi-a ieşit minunat 105. Ahh, aş fi vrut să fiu acolo să-l văd pe viu.
2. Pădurea aia sub norii răsfiraţi dă o senzaţie sinistră. Tocmai de aia cred că poza este chiar interesantă.
3. Hamsteriii~ Cel mai drăguţ este cel negru, bineînţeles pentru că este diferit de ceilalţi. Sunt aşa de micuţi şi adorabiliiii~
4. 5. E drăguţă cascada. Îmi dă o senzaţie de linişte când mă uit la ea. Nu ştiu de ce. Dar mă atrag mult pozele cu ape curgătoare sau mări, oceane . . .
6.7. WoOoOoOoOw. Atât pot să zic. Ai avut unghi bun :]. Îmi plac mult <3. Mai ales trandafirul acela alb, care îmi inspiră puritate şi pace ;; ).
Å¢ine-o tot aÅŸa. Mai vreau poze. Te pricepi : >.
Mitch, mersi mult. Mă bucur că-ţi plac ^^
^^Micuts'a^^. Da, în ziua aia chiar eram pusă pe fapte mari. Hamsterii erau ai mei (i-am dat), ador norii şi la ultima poză nici nu mi-am dat seama că apar şi degetele mele =]] Trebuia să ţin floarea dreaptă ca s-o fotografiez ^^'
Dangerous Desire. Omg, tu ai punct la nick. Ador asta xD Mersi mult pentru comentariu xD

Am revenit.
Hamsteri din nou ^^ ~ ochii roÅŸii O.O

Trandafiri ^^

Spre cetatea Sucevei xD

Alee 1 ( sorry pentru coÅŸul de gunoi =]] )

Alee 2 xD

Happy B-Day, kiddo ^^

Căţeluş xD

Mai am, dar data viitoare. Aştept păreri.
Xoxo.
Bună ~. Din nou eu, pisăloagă de mine, deşi cred că ţie îţi prinde bine faptul că mă aflu aici.
1. Hey acela alb cu ochişorii roşii e aşa de dulce. Vreau şi eu unul, îmi dai ? [ Mda, ce întrebare, of course not : ))]
2. Trandafirii sunt mirifici ^^. Ador acel alb şi ţie ţi-au ieşit minunat.
3. Grupul tipic de elevi care merg într-o excursie urmându-i pe profesori xD. Lăsând asta la o parte, peisajul este chiar drăguţ, mai ales cel din planul apropiat. Îmi place că te-ai axat pe natură.
4. Arbuştii aia par a fi cu totul altceva. Dau un aspect plăcut al pozei xD.
5. Alee~. Urăsc potecile unde nu e lume sau pe care nu le cunosc, de felul meu. Dar ţie ţi-a ieşit minunat :].
6. Hehe, uite şi o felicitare pe aici xD. La mulţi ani sarbatoritei, a fost de mult, dar nu contează asta, oricând e bine venit = )), chiar şi după multe lunii~. Ce scris ai, foarte caligrafic xD.
7. Ce clară e poza, wow. Îmi place. E drăguţ căţeluşul. E al tău ?
Buna!Mi-a placut mulf fotografiile cu cascada si cea cu hamsterii ..is chiar foarte frumosi si pufosi ..nam cuvinte .Si cele norii is foarte frumnoase , deasemeni si cele dupa ploaie .Ai talent la pozat .Am o intrebare iti plac florile?Asa din curiozitate ..:pMi-a parut bine sa trec pe aici .Pa pa .Pup
Hey, Dangerous Desire. ÅŸi Wanna. Mersi mult pentru comentarii xD

Hamsterii erau ai mei, dar i-am dat că mâncau mult şi trebuia să le fac tot timpul curat, scrisul din poza 6 nu este al meu, iar căţeluşul nu este al meu, însă e super drăguţ. Iar noi nu eram elevi cuminţi care îi urmau pe profesori, pentru că eu şi o fată rămăsesem foarte mult în urmă făcând poze şi vorbind. Cei pe care îi vedeţi sunt leneşii grupului. Noi eram chiar în spatele lor =]]
ÃŽmi plac mult florile ÅŸi norii ^^

Cerul în mai.

La Cetate ^^ (Sorry pentru dată, nu era aparatul meu)

Trandafir xD


Şi cam atât găsesc momentan.
Mai pun data viitoare.
Xoxo.
Buna din nou.
1 ) Ador poza asta, chiar o ador. E doar a mea, da ? [ Teoretic, pentru ca tu ai facut-o, dar imi rezerv un loc 21, daca imi permiti, desigur ]. Bradul acela e dragut ^^ parca e doar o umbra, si se vede super tare, contrastul dintre culoarea cerului cu cea a norilor.
2 ) Baltoaca aia nu-mi place ^.^". Dar in rest ai avut inspiratie cand ai facut poza, chiar te pricepi.
3 ) Wow, ce rosu e 8, asa de aprins ca sangele, la asta ma duce cu gandul. E frumos, ador florile, in special trandafirii, ti-am mai spus asta parca. xD
Mai vreau poze 5.
XoXo.

*ILY Yaoi Maniac*

Ăăăăăăăă , Miri-channn , sumimasen am întârziat şi încă cât 20 Ce neşimţită sunt 19 =]]]
1.Hamsteriiii ;X Aoleu cât de cute^^ pot fii :X Red eyes ? Wow ;x Intresting ;x Pufu , pufu sunt pufoşiiii : X
2.Wow ;o ce flori frumoaseeee .;d, Şi ce alb : X Şi verdele ăla xD
3.Umm...potecuţa aia sau ce o fi e stricată , păi bine mai aşa primesc ăia "musafirii" =]] ? Foarte interesantă ideea pentru poză ;p
4.Copăcei , copăcei gingaşi copăcei ;x Tralalala xD Verde ;x
5.Altă alee xD Dacă mă mai uit mult ameţesc 71
6.Eeee cine face 9 ani ? Sau ce 9 ani ? 9 ani de prietenie ? Sunt cam grea de cap 9 Frumos scris ;x;x;x
7.Pu...pp...puppy :X puppy eyes ;x Kyaaa , înnebunesccc xD
8.Copăcel , e cumva brăduţ ? ;x Frumoasă poză xD
9.Ce superb ...cerul se reflectă în apa aia 13
10.Ce culoare 13 Superb :X
Eiii , măi Miriii-chiii ;x Bestiale poze >;d< Mie îmi plac la nebuniie ;x Mai aştept poze xD Spor la fotografiat 71
Imi cer mii de scuze dar nu pot vedea ultimele poze, ci le-am vazut doar pe alea din primul tau post. Pot spune ca te pricepi cum sa prinzi un anumit peisaj si imi place mult claritatea din unele imagini. Acea poza cu " dupa ploaie " chiar m-ai nimerit aici. Imi plac mult, imi plac cam multe, cum imbini culorile si iti urez succes incontinuare!
Ye, cel mai scurt post de aici. Smile
Pagini: 1 2 3