Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Albastru

#11
Heii ! ^^
Se vede o evolutie chiar ma inebuneau toate detaliile alea, btw e loc si de mai bine :).Mi-a placut destul de mult capitolul, a fost interesant si neprevizibil xD. La faza cu baba chiar am ras "Nemernica.." :))) imi place ca sta in banca cu Josh asa lucrurile devin si mai interesante. Cat despre Gab si Erin, nu prea pot sa-mi fac o parere ^^. Astept nextul :d

#12

#13
Hei ^^
S-ar putea sa te lase rece comentariul meu dar n-am ce-ti face >.< ca sa fiu sincera...nu mi-a placut aproape deloc capitolul asta. A fost extrem de slab fata de cel precedent.Prea mult dialog sec, in unele locuri ai continuat cu "rase el, spuse el...", in altele nu ai pus niciun sentiment, trasatura si in opinia mea ar trebui sa le exprimi cat mai des. Cred ca te centrezi prea mult asupra lui Em si personajele celelalte merita mai ceva atentie. Din cate stiu intr-o compunere (fic in cazul nostru) mai bine te-ai lipsi de vesnicul "ce faci" nici nu da bine si exprima ...plictiseala. Actiunea la fel, banala, la ordinea zilei probabil ca tu vrei sa lungesti ficul si sa treci la actiune mai tarziu, dar ar fi cazul sa incepi cu ceva incitant. Avand in vedere ca e drama foloseste "moartea" unui personaj care sa aiba legatura cu Em sau Gab, ceva dramatic si bineinteles sa exprimi cat mai multe sentimente. Btw...sau cu iubirea lui Emily pentru Gab, fa ceva concret care sa duca la concluzia ca ea il vede ca pe un prieten/iubit, ori daca nu Em sa fie cu Eric, Elf oricine...si Gab sa devina gelos sau ceva. In alta ordine de idei observ ca spre sfarsitul capitolelor totul devine mai placut, pentru mine. Ma bucur ca folosesti diacritice, eu habar nam sa le folosesc :).Sper sa depui mai mult efort la capitolul urmator, e greu si cu scoala e normal sa nai timp, dar mai bine il faci intr-o zi in care nu ai niciun stres ca sa te poti concentra si relaxa in acelasi timp. Okaaay eu o sa termin aici, te rog sa ma ierti daca am fost dura sau ceva mi se trage si de la raceala/stres :o3 astept next-ul Gambate ! >:D<

#14
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#15
Super , grozava , extraordinara povestea ta .....
Are multa descriere , ( ceea ce pe mine nu prea ma atrage ) dar la tine m-a facut sa citesc si sa astept ceva ... Sincera si eu am crezut la inceput ca o sa fie cu gab , personajele sunt foarte originale si povestea la fel , chiar si Erin e ok ...Bine eu nu prea ma pricep la critici (mnaa eu imi spun doar parearea ) Chiar imi place .Bafta la scris !! ^.^ ^_^ ^,^ ^"^

#16
"I like the dreams of the future better than the history of the past."

Thomas Jefferson

#17
"I like the dreams of the future better than the history of the past."

Thomas Jefferson



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Astrul Trandafirului Albastru BloodyInnocence 61 38.042 26-12-2011, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Lucifer
  [ Twilight ] - Un trandafir albastru robsten 8 6.073 06-03-2011, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Trandafirul albastru Hope:) 1 2.119 02-01-2011, 02:49 AM
Ultimul răspuns: Akie
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.507 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Ocean albastru .mefistofelica.nihil. 2 3.330 26-01-2009, 09:42 PM
Ultimul răspuns: .mefistofelica.nihil.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)