Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevarata mostenire: inceputul

#11
Buna!
Doamne acesti useri nu stiu ce rateaza necindu-ti ficul...Eu o sa raman cititoarea ta fidela indiferent de circumstante.Acest capitol desi a fost scurt mi-a placut,ai un fel apartea de a scrie, chiar daca nu pui descrierea aia pe care o punem toti << era imbracat cu ...si cu ..>>, ai ceva special, parca iti scrii povestea vietii.
E ca si cum ai pune acolo din sufletul tau si ne-ai da sa citim. E ceva special,nu pot sa explic prea bine, dar nu pot spune decat ca ador aceasta poveste.Sper sa nu te lasi!Succes in continuare.Nu inceta sa scrii doar pentru ca nu primesti comuri, cei care iti lasa comentarii te apreciaza si te sustin ...La revedere! :)
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#12
Capitolul 2
Amintirea(continuare)

#13
Buna din nou! Chiar ma intrebam cand o sa pui continuarea. Ador sa iti citesc povestea. Sa revenim la acest capitol. In sfarsit ai si tu o greseala :]] "distracti= distractii". Alte greseli numai ai. Imi place cum scrii, dialogul nu este sec, naratiunea este buna, actiunea nu este grabita dupa parerea mea, descrierea, stiu ca si tu ca si mine nu esti fanul de a umple un capitol 60% descriere, asa ca m-i se pare ideala. Imi place ca folosesti diacritice, nu am ce critica, toate lucrurile bune ti le-am zis deja si unele lucruri rele nu am gasit inca... Astept continuarea si mult succes. :)
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#14
CARTEA A DOUA
SUSAN


Capitolul 3

Un nou început, o nouå viatå

#15
Buna!! Ador capitolul acest precum si celelalte.. si uau chiar ai talent sa narezi din perspectiva une fete :)... Nu am vazut greseli de tastare, dialogul nu mi se pare sec, chiar nu am ce critica negativ, sper sa duci acest roman pana la capat, e chiar frumos. Ce bine imi pare ca ai venit pe acest forum ... Nu am mai citit o poveste originala asa de frumoasa de mult timp... Eu una consider romanul tau ca fiind o parte din aerul pe care il respir ...Multumesc pentru ceea ce faci! Succes in continuare! La revedere!
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#16
Capitolul 3
Un nou început, o nouå viatå (continuare)

#17
Buna!! Frumos capitol... chiar imi place si le faci asa pe o lungime care imi place la nebunie. Ador ca ai pomenit si de seria Amurg... si ador cum scrii.... Cred ca am repetat de milioane de ori la aceleasi posturi dar chiar nu am ce sa spun in mod negativ... Scrii mirific dupa parerea mea si WoW chiar te pricepi sa narezi din perspectiva unei fete. Nu am ce sa iti reprosez, astept sa vad ce intorsatura va lua povestea. Succes! :X
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#18
Capitolul 4

Prima zi



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inceputul unei relatii ciudate +18. Mina-chan 15 8.765 24-08-2011, 09:23 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  [split] Inceputul unei relatii ciudate +18. Anna 7 3.341 18-08-2011, 08:29 PM
Ultimul răspuns: candy girl
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.695 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.752 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava? Mariah . 117 50.443 15-02-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Mariah .
  Inceputul are intodeauna si un sfarsit, dar asta nu inseamna ca totul se v-a termina. MemoriesOfNobody95 3 2.804 21-04-2010, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Cap 1:Inceputul unei noi fete.. Crazy Person 3 4.452 21-01-2010, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Inceputul unei noi aventuri ellamanu 2 3.642 18-09-2009, 03:32 PM
Ultimul răspuns: ellamanu
  Iubire Adevarata ! ~Ebru~Rebela~ 4 3.879 14-04-2009, 12:34 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 8.605 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)