Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

Ah, nu 21. Nu e adevarat pt ca nu am avut nsi nici nu o sa am [cred] vedeta preferata suficient de mult timp cat sa ma pregatesc sa-i scriu o scriusoare.

Next:

Provoc urmatorul user sa puna o poza cu el pe forum [ La topicul corezpunzator ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













daca e vorba de topicul"Pozele Userilor'...deja am pus poze cu mine acolo...vezi userul ●๋•ღ♥HubBaBubBa™♥ღ•●...
Next10rovoc userul urmator sa isi puna la status pe zup:"Hai Gutza cu manele"

btw:Sunt anti-manele...se stie!!
cont inactiv.

Refuuuu~z!!!!1!
Imi pare rau dar asta nu se va intampla cat timp sunt vie. Hai Gutza cu manele? WTF? Nu incurajez stilul asta de muzica...Imi pare rau, dar sunt nevoita sa refuz.

Next: Provoc urmatorul user sa ne povesteasca care a fost cel mai dezgustator, imoral, neplacut si urat lucru care l-a facut cu mainile 5
KyuMin.

hmm....poate semnul acela(stiti voi)...sau cand eram mica si bagam pietre in gura21

Next10rovoc urmatorul user sa ne povesteasca despre prima lui dragoste( stiu..am atins un punct sensibil...nu ma injurati...n-aveam ce sa scriu)
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Oke. So, a fost ciudat, because inca nu stiam ce e aia, nu stiam ca la sfarsit o sa plang si sincera sa fiu imi amintesc si acum chipul acelui baiat [nu`i dau numelee 21], desi eu m`am mutat din acel oras.
E adevarat ca iubesti papagalii?:X

Da, eu chiar am unul care e veteran pot spune- in vara asta face 6 ani albastrelul meu, si planuiesc sa-i iau o ''partenera de viata'' Smile
provoc urmatorul user sa spuna ce ticuri are , iar daca nu are sa spuna ce face pentru a se calma atunci cand este nervos
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Atunci cand sunt nervoasa ma gandesc la ceva pozitiv si imi trece
Provoc urmatorul user sa spuna care a fost cea mai penibila faza prin care a trecut

Eram la karate si trebuia sa ajungem la o sticla inaintea adversarului sa o luam si sa ne intoarcem la echipa noastra. Ei bine sala era plina de colegi si a strigat echipa noastra adica pe mine si pe adversara mea din joc si eu am fugit si am luat sticla si m-am intors dar m-am impiedichat si am alunecat si m-am rostogolit pana in partea cealalta a salii si toata lumea a inceput sa rada de mine.

NEXT: Te provoc sa spui daca ai fi in situatie in care ai avea de a alege intre a saruta un vampir si a saruta un emoist ce ai alege?
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

Cam grea alegere , dar cred ca aleg vampirul 4: , cu toate ca imi plac emoizii ^.^
Hmm..provoc urmatorul user sa povesteasca cum a fost primul sarut 4:

RE:ADEVAR SAU PROVOCARE
Unnamed hm... 21 primul sarut ...Doamne 21 de ce oi fi picat eu ?17

Pai... o doamne 21 eram la Sibiu la vila unui fost coleg din scoala militara a tatei21 si colegul respectiv avea un nepot tare frumusel :X15 .(Ochi negri,parc negru,1,85,metalist)
Eram suparata...stateam in pat si eu cica ciceam La Medeleni (printre randuri) intra el in capera 21 eu vreau sa ies (roseam toata cand il vedeam )21 ma lipeste de usa (sau izbeste ) si ma trezesc cu limba lui in gura mea 9 .Facusem ochii cat cepele ,dar l-am luat 21 in brate si am continuat ,m-am lasat dusa de val 4


NEXT : provoc urmatorul user sa... spuna cum a fost cea mai nasoala intalnire din viata lui 15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)