Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

melodia mea preferata e 700 kilometros (nos separa) -She y Helena. Doamne, o adooooor. Nu stiu prea bine spaniola, dar inteleg cat de cat. Este superba. Melodie dintr-aceea de care nu te poti desparti, si oricat ai vrea, o asculti din nou si din nou...Este o melodie ,,de suflet". Foarte sensibila. V-o recomand.

Next: provoc urmatorul user sa-mi dea 2 rep. pozitive. (se admite?)
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

Bine.
Iti dau ...
Accept because you are my sister ...

Next ...

Este adevarat ca te intelegi bine cu userii de pe animezup ?
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Well, cu majoritatea, unii cam nu ma sufera, se stiu si singuri asa ca nu trebuie sa-i numesc eu ca nah, dupaia is nesimtita 24 ca ii dau de gol cu acoperirea lor >: P .

Next:

Il provoc pe urmatorul user sa-mi scrie o reteta culinara =)
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Denny, ce provocare 21

Deci, cea mai grea reţetă pe care omul poate să o facă este cea pentru: Cereale cu Lapte 21
Iei un castronaş şi cauţi punga cu cereale. Greu, nu? 21 Apoi, cu multă îndemânare deschizi frigiderul şi iei cutia cu lapte [ şi mai greu 21 ] . După, torni lapte în castron şi-l pui la cuptorul cu microunde. Laptele cald e mai buuun 8 . Scoţi castronul din cuptorul cu microunde şi torni câte cereale doreşte inimoara ta.
Bon apetit! 21

Next: Provoc următorul user să spună pe cine şi ce urăşte cel mai mult.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Ahh...persoana pe care o urasc eu cel mai mult...Pai nu pot sa spun ca urasc pe cineva constant...Dar stiu persoana pe care o urasc cel mai mult in momentul asta 15 O detest, o displac o dizagreez si imi este antipatica... este o fata de la mine de la scoala..cu un an mai mare...si deh, am eu o problemuta cu ea [Metal...tu stii despre cine vorbesc]
Dar nu ii dau numele...ceea ce conteaza este ca e o fata din scoala mea :3

Next: Este adevarat ca te`ai imbatat cel putin o data in viata ta?
KyuMin.

pe cine urasc:

o urasc pe colega mea de clasa, Violeta. Doamne...fata asta poate sa fie geloasa chiar si pe cea mai buna prietena a ei! Mi-a spus o data: ,,Inainte sa vii tu (abia m-am mutat) toti baietii ma placeau, dar acum nu prea mai sunt asha multi...", sau ceva de genu'. Cand am auzit, mai aveam putzin shi bufneam in ras, dar m-am abtinut. Eu, mutandu-ma la tara (bine, nici chiar la tzara...), baietii de aici ma cred mai speciala, pentru ca inainte am stat la Bucuresti. Shi, na...Inainte, la inceput, ma credeau fitzoasa...poate ca si eram, nu pot nega, dar acum ma inteleg bine aproape cu toata lumea. In concluzie: Violeta e cea mai rea persoana pe care o cunosc.

ce urasc:

atunci cand cineva imi spune ce sa fac.

next: este adevarat ca, macar o data, te-ai visat in costumul lui Adam/Eva? 4
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

Complet neadevărat. 22 Mi se pare prostesc să mă visez aproape dezbrăcată. Mă văd în baie and so on, deci nu sunt nevoită să mă și visez așa. La școală, am un coleg care cică visează toate fetele pe care le cunoaște, în costumul Evei. -.- Complet prostesc. So, the answer is no.

Next : Te provoc să spui care este user`ul pe care îl urăști. :]
[center][Imagine: vtrhrtcopy.png]

I always want to make you laugh.[/center]

Foarte simplu : Adela aka Crăci. Nu pot s`o suport. Încă de prima dată când a intrat pe zup, mi`a provocat repulsie. Cine folosește cuvinte gen ' bă ', ' plm ', ' mă ' etc. , cu siguranță nu poate fi o persoană pe care aș putea`o tolera. Plus că se dă pe lângă oameni, pentru a își atinge propriile scopuri. Ah, și minte. :3 În majoritatea cazurilor, se dă mielușel, deși e lup. Nu cred că există cineva pe zup, care să o admire, let`s say.

Next : E adevărat că măcar o dată, ai avut o ceartă cu un user ? [ hai să nu zic chiar ceartă, mai bine sună ' discuție în contradictoriu ' ]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Ehm, nu, nu e adevarat. Nu am avut inca o cearta pentru ca sunt destul de inactiva 9. Dar si daca as fi nu cred ca ar exista. Sunt o persoana pasnica si evit certurile cat se poate. Ascult parerile celorlalti si le accept caci sunt parerile lor. Duh, si parerile mele pot fi cateodate deranjante sau mai stiu eu ce, dar nu cred ca cineva mi-ar sari in cap. Apoi nu cred ca ar mai exista vreo cearta caci, fara lauda nu se poate 21, sunt indeajuns de inteligenta sa-i ascult pe cei mai experimentati decat mine si destul de smechera [cu doi de sm 15] ca sa nu bag in seama userii care se simt mai nu stiu cum si cauta cearta ca sa nu stiu ce. 4 Hai ca am deviat de la subiect.

Dee~eci, provoc urm. user sa povesteasca cea mai jenanta situatie prin care a trecut 5.

Hmmm eu am pățit o grămadă de lucruri jenante, cred că cea mai jenantă dintre toate a fost atunci când eram în generală și am început să fug eu după un băiat care mă tachina. Deci, mă enerva de câteva zile nu mă lăsa în pace. Ne ciondăneam, el se lua de mine, eu mă enervam. Genul ăla de ” iubire” : )) în care colegu te tachinează și tu crezi că te urăște. Eram prin a 5a, sau a 6a , nici eu nu mai știu. Și am început să fug după el prin curtea școlii ca să îl prind și să îi dau câteva palme. Așa era moda atunci, să bați băieții : )) și cum fugeam eu, m-am împiedicat și am căzut pe burtă. Mi-am julit genunchii și mi-am rupt pantalonii. Dar ăsta nu era mare lucru ( deși pantalonii ăia erau noi ) ci faptul că toată lumea râdea de mine : )) și eu mă ofticam super ușor. Am încercat eu să râd dar nu mi-a reușit. Doar că la final am reușit să îl prind pe băiat și să îl bat puțin, atunci am putut să zâmbesc : )) dar a fost atât de jenant când a început să mă tachineze cu faza aia.
Ok de fapt asta e a doua cea mai jenantă chestie care mi s-a întâmplat, dar pe prima prefer să o țin secretă : ))

next : este adevărat că ai încercat să fumezi cel puțin odată ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)