Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

Cea mai nasoala intalnire? Habar n-am...adic nu pot spune ca am avut o intalnire nasoala... Una aiurea a fost cand am mers amandoi la fotbal si a inceput sa ploua....si nu stiu cum unu' de pe acolo s-a impiedicat ccia...sau a alunecat pe noroi si a tras de pantalonii mei, io ramanand in lenjerie intima ( si era si albastra24 ) M-am simtit destul de aiurea atunci, mai ales ca era si el de fata...plus ca si ploua....=]]

Next: provoc urmatorul user sa ma caracterizezeO.o =]]
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

Rilurihug

Sa te caracterizez39
Nu te cunosc de ani buni, insa din cate am vorbit noi, si nu foarte multe [21], imi pari o tipa foarte draguta si super de treaba. Iti place fotbalul, ceea ce imi place si mie [:X]. Esti asa dragalasa si nu ma gandeam ca o sa fi asa de dulce si ca o sa ma inteleg asa de bine cu tine [:X]. Esti baietoasa, [la fel ca mine] si esti genul de persoana cu care se poate discuta orice subiect. Esti de gasca si ai simtul umorului, si asta imi place cel mai mult la tine. hug


Next: provoc urmatorul user sa spuna care ar fi intalnirea perfecta si cu cine15 [lipsa de idei22]

Intalnirea perfecta O.O..CU cine...Cu un baiat 21...Si cum sa fie...Hmm, sa fie o chestie d'aia extra, cand cei doi ies cu grupul de prieteni si aia le aranjeaza o intalnire si ei merg rosii pe strada si se ating cateodata si sa ii prinda o ploaie din aia rapida cu trei fulgere si doua tunete si tipa se sperie si el o ia in brate si pe urma se face soare si se pun pe o banca in parc si se tot apropie pana se iau de mana si la final el o saruta in graba si cand ajunge acasa ii trimite un mesaj cu "Te iubesc." Asta ar fi o intalnire perfecta din punctul de vedere a unei tipe visatoare, o romantica d'aia incurabila and so on...Adica din punctul meu de vedere 21

Next: Provoc userul urmator, sa ne povesteasca prima dragoste 15
KyuMin.

Ok pai prima dragoste am fost cu un baiat nu prea mult timp pt ca sa mutat si am plans dupa el cred ca doua ore il iubem mult ma rog asta a fost in trecut cand aveam 9 sau 10 ani asa am terminat

Next10rovoc userul urmator,sa ne povestesca despre o intamplare amuzanta a ei
Ori unde vei merge
Ori unde vei sta
Gandestete la mine
Si nu ma uita

hmm,asta da provocare,sper sa va amuze ce o sa va povestesc21 eu si asa fac numai dracii21

So...eram asta vara acasa cu familie mea,ne simteam foarte bine .Eu eram in dormitor mancam niste sendvisuri linistita la calculator.Eu am aer conditionat in sufragerie iar telecomanda de la aerul conditionat era la mine in camera (habar n-am cum a ajunsese acolo)....si mancam eu linistita la calculator pana cand am terminat de mancat si urma sa strag.Duc eu mai intai farfuria la bucatarie si mai avem o fata de masa mai micuta pe care mancasem,era cu firimituri (telecomanda era pe ea).Desteapta de mine am zis sa scutur firimiturile alea pe geam la mine.Am luat eu fata de masa si am scuturat-o cu tot de telecomanda de la aerul conditionat....va da-ti seama ce naiba am facut.Dar eu nu mi-am dat seama,pana peste un sfert de ora cand a venit tata la mine sa ma intrebe de telecomanda..i-am spus ca este pe birou in camera...de unde..nu eraa..si dai si cauta si dai si cauta pana nu am mai gasit-o deloc....se facuse un frig in sufragerie....21.Pana la urma mi-am dat seama ca am aruncat-o pe geam,pana am gasit una noua de cumparat,mereu bombaneam singura...cat de proasta pot sa fiu 21

Next: te provoc sa spui cum te-ai simtit cand ai luat o nota mica la scoala!
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

sincer.. 22 Nu am simtit ceva deosebit.. Cred ca aunci am simtit doar ptina frustrare caci sincer atunci nu am meritat nota aia [ ma refer la ulimul 4 pe care l-am luat 9 ].. Adica e doar o nota 21. Desigur ca imi afecteaza media dar si aia e doar o nota 3. Eu nu fac mare caz din chestiile astea !

Next: provoc userul urmator sa descrie primul sarut 15

Yeah ...
M`am simtit al dracu de "bine" ... nota 7 la istorie ... nu ca mi`ar placea foarte mult ... dar aveam draci ... ca la test "iubita" mea colega de banca a copiat tot ... si cum frate ? ea a luat 9 ... Cred ca bombaneam in clasa ... de tuturor le era frica sa ma bage in seama ... ca explodam 21


Provoc urmatorul user sa posteze o scurta poveste cu titlul ... "De ce exista idioti?".

ediit: scuze de intarziere 21
Poii...sa vedem ... stateam pe o banca in parc cu un baiat ... cand ma ia de mana ... ma mangaie de obraz ... se apropie usor ... si ma saruta ... cuvintele urmatoare fiind "te iubesc" ... bineinteles ... eu eram in al 15`lea cer ... cu flotuasi in stomac si toate cele 21 105
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

Provoc urmatorul user sa posteze o scurta poveste cu titlul ... "De ce exista idioti?".
Păi, probabil că toată lumea are momente în care este puţin idiot. Eu cel puţin...! :]]. Oricum povestea :

Jucam volei în sala de sport pe vremea când nu eram anti-sport şi eram în echipă cu cea mai mare cretină din lume. Mă chinuiam să joc, bla bla şi la un moment dat mingea ajunsese în spate şi trebuia să lovească Geanina, tipa asta. Şi eu, na ca tot omu' m-am întors să văd cum loveşte. Când am văzut-o mi-am zis ceva gen wtf?. Ea stătea acolo şi sărea într-un picior din lipsă de ocupaţie şi râdea singură. Asta chiar m-a făcut să mă întreb de ce există idioţi.

Next: Este adevărat că ţi-ai înşelat iubitul/iubita vreodată? De ce?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Nu este, dintre iubitii pe care i-am avut [4 cred, sau 3 nu mai stiu bine. ] am tinut la ei si nu i-am inselat. Faza a fost simpla, a fost o 'incalzeala' si dupa m-am plictisit de ei si le-am dat papucii, so nu cred ca am avut sansa sa-i insel.

Next:

Provoc urmatorul user sa spuna care e persoana pe care o uraste cel mai mult si de ce.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Pai... sincer eu nu urasc niciodata pe nimeni,iar daca mi-a facut ceva rau nu il dusmanesc sau il urasc,asta e,se mai intampla iar oameni din ziua de astazi,unii dintre ei,nu prea gandesc atunci cand fac ceva sau cum isi masoara vorbele. Daca mi-a spus ceva sau daca mi-a facut ceva,nu am sa ma razbun pe el cu aceeasi moneda,il las in pace sa vada ce inseamna sa fi un om cu cap si sa gandesti inainte de a face ceva rau.

Next: Te provoc sa povestesti cum te-ai simti daca ai calatori in viitor sau mai bine zis ce ai face?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)