Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A picture of you

#71
Aaah, nici nu stiu cu ce sa-ncep... In primul rand, ma incanta ca ati redeschis ficul, in al doilea rand... nu ma pot abtine, trebuie s-o spun! Sky s-a schimbat mult, din dorul de a simti iar atingerile lui Axel si placerea oferita de el, a cam devenit... o tarfulita. Siiii, sper ca doar mi se pare mie acest lucru! Dar totusi, vreau sa vad ce va iesi din tupeul lui de moment. Cu siguranta n-a analizat prea mult situatia inainte de a actiona si sper doar sa nu regrete cele facute, dupa.
Imi place ca Axel nu profita de el, desi sunt sigura ca-l doreste cu adoare pe Sky, asa cum astept eu nextul si sper ca nu ma veti lasa prea mult sa astept, aveti mila.
Multa bafta in continuare, fetelor, si nu uitati sa ma anuntati si pe mine cand aduceti nextul, va rog!

#72
M-am apucat sa-l citesc ieri si deja am ajuns la zi, mai vroiaam :( La inceput am fost putin nesigura, credeam ca e vorba de o relatie intre profesor-elev, ce nu prea ma incanta. Dar ma bucur ca nu a fost asa, ci total neasteptat <3 Probabil ca cei doi se atrag tocmai din cauza ca am personalitati total opuse. Sunt foarte curioasa de numele adevarat al lui Sky, care de altfel are o personalitate interesanta. Pai daca eram eu in locul lui il si denuntam la politie pe Axel, nu mai vorbeam cu el never sau daca vorbeam o faceam tipand transformand`o intr-o cearta :)) Cum sa poti fi asa calm.. Cand l-am vazut in acel capitol ce ii facea lui Sky m-am enervat pe el, dar scena oricum a fost descrisa superb. :D M-am mai linistit apoi si mi s-a facut putin mila, cand am vazut ca de rau ii parea incat sa-l snopeasca pe ala si sa planga in fata unei persoane :D Sora lui Sky, tsk tsk, prea mica de PlayGirl ! [zici ca sunt mama :)) nu ca as citi eu din astea :-" imi ajunge yaoi]. Capitolul s-a incheiat foarte incitant, cu siguranta Axel nu va rezista tentatiei, doar sa nu-i prinda cineva :)) Multumesc si abia astept urmatorul!
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..

#73
Vai de mine si de mine!! Vreau Nextu' repede, caci altfel simt ca o sa mor. Totul este atat de frumos, imi place foarte tare de Sky, este un baiat atat de pur, de dragut si atent. Chiar imi place de el.
Mi-am dat seama ca eu, desi citesc ficul de cand ati postat primul capitol, nu am postat niciun comentariu. Shame on me! Faceti o echipa de scriitoare formidabila. Imi placeti.
Sper din tot sufletul ca veti reusi sa incheiati ficul. Nu de putine ori am fost lasata cu buza umflata, cand ficuri pe care le adoram au fost lasate de izbeliste... Chiar imi place ficul vostru si, v-am spus deja, este exceptional. Si ei, ca personaje, Sky si Axel, sunt foarte simpatici. Axel s-a schimbat teribil dupa incidentul cu Sky, iar asta micu' e un inger. L-a iertat pe Axel pentru toata chestia cu violul de parca nici nu s-ar fi intamplat. Sublim!
Poi, spor la scris, va urez bafta in continuare si aduceti-ne Nextul, ca de nu o sa ma aveti pe constiinta.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#74
Doamne, Doamne, Doamne, normal ar trebui sa incep sa vorbesc despre inceputul capitolului, dar nu ma pot abtine cand ma gandesc in ce mod placut m-ai surprins la final. Vorbele dulci ale lui Sky au facut intregul capitol sa fie atat de incitant. Pe langa faptul ca au fost inconjurati numai de amatori, o omleta mancata de sora lui Sky si fata ce folosea o gramada de argumente pentru ea ca sa ii insoteasca, sfarsitul a fost minunat. Cat curaj pe micut, cati fiori cred ca a avut. Axel se tot fereste, dar s-o lase si el mai moale. Si daca ii vede cineva, ce?:>
Mi-a placut, sincer, mi-a placut mult. Nu mai citisem de ceva timp acest fic asa ca a fost un moment placut sa dau din nou de aceste personaje. Astept cu nerabdare urmatorul capitol, si tot asa pana la finalul ficului.

#75
Salut! Teoretic, sunt noua pe-aici, insa practic, citesc de ceva timp pe Zup; doar ca acum m-am gandit sa si postez. Tin sa-ti spun ca ador modul tau de a scrie, de a descrie actiunea, dar mai ales, ador povestea celor doi; lucrurile au evoluat frumos. Am comentat in general, pentru ca , in acest moment, am in minte imaginea de ansamblu al ficului. Totusi, chiar nu pot sa omit faptul ca ultimul capitol a fost pur si simplu grozav. Imi place atitudinea lui Axel (s-a schimbat mult pe parcursul intregii povesti), iar personalitatea lui Sky ma surprinde din ce in ce mai mult. A devenit mai indraznet, sper doar sa nu exagerezi aceasta latura a sa, si mi-ar placea ca nici Axel sa nu se lase mai prejos, sa treaca peste sentimentul de vinovatie si sa preia conducerea, intr-un fel, si sa ramana bland, in acelasi timp. Asta e doar parerea mea.
Aaa... Era sa uit; imi plac momentele amuzante (sau jenante, uneori - dar nu in sens rau) in care sunt implicati Sky si Axel si, evident, Michelle.
Astept sa-ti citesc noul capitol (va fi unul incendiar) si sper sa-l postezi cat mai repede.

#76
Va multumim frumos pentru comentarii. Sincer, ne bucuram sa vedem ca va place!

Capitolul 18

Oricat de mult as fi vrut, nu puteam rezista acelei tentatii. Desi ma temeam sa il fac al meu din nou, am inceput sa-l sarut usor pe gat, in timp ce mainile sale se impletisera la spatele capului meu.
- Auzi? Fa-ma sa simt... Iarasi, cum numai tu ai reusit... Te rog, Axel.. E un targ cinstit, iti arat placere, tu ma faci sa simt... Ma faci fericit, rosti pe un ton soptit si imi saruta usor buzele. S-a asezat deasupra mea, cu pieptul lipit de al meu si picioarele inconjurandu-mi talia zvelta. Ma strangea tare spre el, tinandu-se de parca nu voia sa-mi dea drumul. M-am uitat spre locul unde, cu putin timp inainte, fusesera ceilalati. Toti disparusera si cred ca se dusesera prin han sau sa le dea Jones indicatii, spre deosebire de mine si Sky, care incerca sa ma excite si reusea la culme, in timp ce eu ma chinuiam din rasputeri sa nu ma ating de el, sa nu il ranesc, sa nu il fac din nou sa planga, sa urle de durere. Imi adusesem aminte de sangele sau pe trupul meu si pe cearsaf si incepusem sa tremur usor.
- Nu, te voi rani... Eu mereu sunt violent, intelege, nu vreau sa iti mai fac niciodata acele lucruri groaznice, ma intelegi? Nu vreau... am spus oftand, dar el isi lipi din nou buzele de cele ale mele intr-un sarut tandru. II simteam penisul tare cum imi apasa usor abdomenul si zambisem in acel moment.
- Nu-ti face griji, stiu sigur ca poti fi bland. Ti-am zis, vei invata de la mine ce e placerea, la fel cum eu voi invata de la tine sa simt...
M-am uitat in sus, pe cerul movuriu acum din cauza apusului grandios al soarelui. Mi-am incolacit mainile in jurul taliei lui Sky, incepand sa-i dezmierd spatele intr-un mod pervers, aparte, facandu-l sa inceapa sa tremure usor. Era calduta apa, insa tremuram amandoi de dorinta.
- Nu, Sky... Te rog, nu vreau sa te ranesc... am repetat inca o data, insa cam neconvingator si de data asta, iar el imi puse stapanire pe buze din nou. De data asta insa, nu ma mai puteam abtine, era prea mult pentr mine, nu doream nici in ruptul capului sa ma mai opresc. Mi-am dus o mana pe gatul sau, mangaindu-l usor, in timp ce buzele mele incepusera acel joc tadru si nebunesc cu ale sale, profitand unele de celelalte, facandu-ma aproape sa-mi pierd aerul din mine. Limbile noastre ce se gasisera intr-un final incepusera un joc pervers si tandru in acelasi timp, iar mainile fiecaruia inspectau curioase coprul celuilalt.
- Fa-ma al tau... Stiu ca ma vrei... imi spuse in soapta de cum buzele sale dadura drumul buzelor mele, fiecare incercand sa-si ia aerul necesar respiratiei.
Sky isi dusese mana intre picioarele mele, incepand sa ma mangaie intr-un mod pervers, aparte, strangand usor locul ce deja se umflase ingrozitor acolo, in slipul si asa prea micut. Mangaia usor, facandu-ma sa imi las capul pe spate si sa gem lung in timp ce el ma saruta la baza gatului acum, plimbandu-si limba pe pielea fina, ceea ce ma facu sa ma excit si mai rapid, fiind unul din punctele mele sensibile.
I-am pus iarasi stapanire pe buze, strangandu-l in bratele mele parca de teama sa nu plece vreodata de langa mine.
- Daca ne va vedea cineva? am intrebat usor ingrijorat si l-am sarutat lung pe frunte, apoi pe botic, trecandu-mi limba peste buzele sale incredibil de dulci.
- Nu-mi pasa...
Asa era, nici mie nu imi pasa. Mi-am coborat buzele de pe chipul sau pe gat, incepand sa sarut pielea, prinzand-o intre dinti si muscand-o usor, apoi sugand-o in mod pervers, multumit de cum se comporta. El isi coborase mainile pe pieptul meu, trecandu-si mana peste sfarcurile mele in timp ce buzele sale intredeschise scoteau gemete nu foarte galagioase, insa atat incat sa ma incite pe mine la culme. Coboram tot mai mult, ajungand acum pe umarul sau, lingand usor muchia claviculei, apoi sarutandu-i piepea fina. Coborasem spre piept pentru a-l saruta lung, punand stapanire pe sfarcurile sale unul cate unul, sugandu-le si lingandu-le cu rabdare, provocandu-l a se incorda incantat. Se prindea de mine, infigandu-si degetele inclestate in parul meu usor lungut si balai, strangand incet in timp ce ii dadeam fiori de placere, sunetele sale imi confirmau asta.
- Ce mare ai devenit, perversule, doar de la niste atingeri... i-am spus cand am dat din nou cu mana de organul mai intarit ca la inceput, gata de actiune. Nu rezista prea mult nici el. Se rosise in momentul in care imi auzise vorbele si cand daduse ochii cu mine i-am pus iarasi stapanire pe buzele alea dulci, lasandu-mi mana sa se miste rapid pe organul sau excitat, provocandu-l iarasi la sunete ce-mi gadilau auzul.
- Tu vorbesti? spuse chicotind si oftand de placere cand imi atinse si mie barbatia prin slipul ud si lipit de trupul meu. Si-a strecurat degetele cu dibacie in materialul acestora, inconjurandu-ma cu mana, si incepuse sa si-o miste usor, strangand din cand in cand. Gemeam si eu, de-a dreptul uimit. Nu prea gemeam eu nici in timpul actului, dar iata ca acum era cu totul altceva, reuseam sa scot acele sunete fara sa ma tem ca falsez, eram cu adevarat eu, eram eu cel care gemeam, nu modelul, artistul din mine.
- Eu... Da... am spus in soapta, schimband locurile, proptindu-l pe el de cele cateva pietre de care ma sprijinisem eu. Iarasi buzele ni s-au contopit intr-un sarut lung, pervers si incitant, facandu-ne sa ne pierdem in scurt timp in vraja unui sarut tandru si din ce in ce mai pasional pe masura ce timpul se lungea. Il strangeam in brate, iar el, nerabdator, ceru:
- Da-ti slipul jos... Scoate-l! porunci apoi cu o voce perversa si trase o data cu mine de slip, scotandu-l din apa si aruncandu-l neglijent pe mal. Se pare ca jocul nostru tinea de ceva timp, fiindca luna veghea cu aceeasi blandete ca intotdeauna noptile si, in special, ceea ce se desfasura intre noi. Tot ce experimentasem pana acum, fiorii si toate senzatiile si dorintele, toate imi erau noi. Se parea ca el chiar ma invata mai mullt decat sex, un contact banal, el ma invata sa imi placa... Si speram ca eu sa ii dau ce vrea si lui.
Mi-am coborat mana intre picioarele sale, in locul stramt dintre fese, impingand usor un deget acolo, facandu-l sa se incordeze si sa geama prelung din cauza usoarei dureri ce ii era provocata. Se prinsese de umerii mei, insa nu aveam de gand sa-l las sa simta vreo neplacere.
- Relaxeaza-te, Sky, va fi bine, i-am spus de cum ajunsesem in interiorul sau, impingandu-ma cu blandete in carnea ce fremata de dorinta aproape nestapanita. ERam multmumit de reactiile sale si incepusem sa gem la randul meu cand imi cuprinse iarasi organul in mana, incepand sa isi plimbe degetele fine de-a lungul sau, provocandu-mi fiori incantatori. Sky se relaxase usor, ceea ce imi permisese sa ma adancesc mai tare in interiorul sau, incepand sa imi misc degetul acela, facandu-l si sa se arcuiasca din cand in cand. Am adaugat un al doilea deget in curand, iar el scancise.
- Ma doare...
Vocea sa era plina de dorinta si, desi stiam si eu ca e putin dureros, mai ales dupa tot ceea ce ii facusem, el voia sa il fac al meu, el imi ceruse si, dupa cate il cunoscusem pana acum, nu avea sa renunte nici in ruptul capului la ideea care pusese stapanire pe minte alui si, chiar de-ar fi vrut, acum nu ma mai puteam opri eu, era prea mult pentru mine.
I-am sarutat buzele, nevrand sa-i dau voie sa mai protesteze, stiind ca vrea asta, in timp ce degetele mele se impingeau usor si ieseau in afara doar pentru a reveni mai adanc in el. Imi prinse mana privindu-ma printre gene si imi arcuisem buzele intr-un zambet.
- Nu te mai juca cu mine...
M-am uitat atent la chipul sau. Era rosu si ochii ii exprimau dorinta arzatoare ce pusese stapanire pe el si pe mine deopotriva. L-am sarutat lung, apoi, coborandu-mi buzele spre pavilionul urechii, pe care l-am muscat intr-un mod pervers, i-am spus:
- Nu avem prezervativ, Sky.
Se uitase la mine uimit, aproape nestiind ce sa spuna, si l-am sarutat iarasi. Nici data trecuta nu folosisem prezervativ, desi eu foloseam de fiecare data, indiferent de starea pe care o aveam. Era unica exceptie pe care o facusem vreodata.
- Da-l dracului de prezervativ! imi spuse incolacindu-si mainile si picioarele in jurul meu in acelasi timp, facandu-ma sa gem incantat. Se freca de trupul meu si abia mai rezistam. Mi-am pozitionat organul intarit in acel loc stramt si fierbinte, ce pulsa de dorinta, impingandu-ma inainte cu rabdare. Era prima data cand eram eu asa bland, insa nici ca aveam sa maresc ritmul. Scancise lung si imi stranse parul in pumn, tragand usor de mine, apoi ma sarutase. Ii vazusem ochii inlacrimati, apoi doua picaturi umede prelingandu-se pe chipul sau. I le-am sters cu buzele, strangandu-l in brate. Nici macar nu il patrunsesem in intregime si deja ma oprisem pentru ca el sa se obisnuiasca.
- E mai bine? intrebasem dupa cateva minute si daduse afirmativ din cap, cerandu-mi din privire sa continui. M-am impins usor inainte, simtind cum, treptat, locul acela se largeste, permitandu-mi sa ma misc in voie. De cum il patrunsesem in intregime, tanarul de sub mine scosese un geamat lung de durere, apoi chipul sau forma o grimasa si imi puse stapanire pe buze, uitand astfel de toate acele lucruri intr-o oarecare masura. Ma adanceam in interiorul sau intr-un mod aparte, cu rabdare, asa cum niciodata nu procedam, si gemeam din cand in cand. Ii mangaiam spatele cu mana in timp ce el se incorda de fiecare data cand ieseam pentru a-l patrunde iarasi si scotea acelasi sunete de durere combinata cu placere. Mi-am dus mana pe organul sau tare, incepand sa-l mangai iarasi, iar el se incorda, scotand un geamat, primul de placere pura de cand ma aflam in el.
Urmtoarea miscare pe care o facusem o facuse si el o data cu mine, ridicandu-se usor, permitandu-mi sa ajung cat de adanc se putea in acel loc. Se impinse cu greu, ajungand deasupra mea el, cu picioarele incolacite in jurul taliei mele. Apa care se misca in valuri fine si unduioase si se lovea de noi dadea o atmosfera aparte actului, la fel si luna ce se oglindea in apa limpede si albastra. Ma afundam tot mai tare, sarutandu-l lung si mangaindu-l.
- E bine asa... ? intrebasem cu un timbru pervers in voce, iar el daduse afirmativ din cap, miscandu-se o data cu mine. Il tineam strans in bratele mele, masandu-i usor fesele si dezmierdandu-i buzele dulci pe care incepeam sa le ador, imi dadeau dependenta. Nimeni nu fusese atat de dulce vreodata din cate persoane sarutasem si, pe deasupra, avusese dreptate, chair imi arata ce este placerea. Gemea la unison cu mine de ceva timp de cand miscarile se grabisera, devenind mai alerte.
Voiam sa nu devin violent, insa nu ma puteam controla, trupul incepuse sa actioneze dupa cum voia el, facandu-ma sa gem si eu, si el, abia dezlipindu-ne buzele pentru a respira. Ne tineam strans in brate unul pe celalalt si stiam prea bine ca momentul e aproape.
- Axel... E... E.. .Ah... reusi sa rosteasca si isi arcuise spatele intr-un mod satisfacator mie, caci ii sarutasem gatul. Se eliberase de toata presiunea stransa pana acum, insa eu nu terminasem, desi eram foarte aproape. Continua sa faca acele miscari o data cu ale mele, cu toate ca devenisera si mai alerte. Gemusem lung de cateva ori, dupa care ejaculasem lichidul alb si fierbinte in interiorul sau, rupand intr-un final conexiunea de o perversitate nebuneasca dintre noi.
- Ai fost... magnific...
Abia daca mai puteam vorbi, atata de intens fusese actul dintre noi. Simtisem placere din plin, insa cum ma temeam ca Sky sa nu fi simtit din nou acele lucruri dureroase. Il privisem, intrebandu-l din priviri daca era totul bine. Ochii sai lenesi si foarte frumosi se fixara in ai mei si, citind perversitatea din ei, mi-am dat seama ca e mai satisfacut ca niciodata. Ma sarutase lung pe buze, dupa care, ramanand incolacit in jurul trupului meu si strangandu-ma in brate, rosti la urechea mea:
- M-ai facut sa simt...
Eram fericit ca ii dadusem ceea ce dorea si primisem ceea ce voiam. Era un adevarat tigru baiatul asta si nu regretam nimic!


"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#77
Cat de... Cat de pervers! Si mi-a placut. Mi-a placut enorm, sincer. A fost atat de dulce, romantic si erotic, incat ma foiam pe scaun la fiecare cuvant. Ma bucur ca amandoi si-au satisfacut dorintele. Axel a simtit cu adevarat placere, iar Sky a simtit ceva pur si simplu. Vai, dar nici nu am cuvinte sa descriu cat de mult mi-a placut.
Chiar ma suparasem cand am vazut ca intarziai cu capitolul, dar acum ca l-ai postat mi-am revenit definitiv. Sunteti minunate ca si scriitoare, bravo voua.
Bafta multa in continuare, spor la scris. Astept nextul!
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#78
De cand am asteptat nextul si a venit. Sunt incantata!
A fost lung de tot, Gabi si detaliat si cutremurator, dar ai avut cateva repetitii si litere mancate (putin), insa stiu ca lucrezi impecabil asa ca nu mai spun mica. Insa sa fi mai atenta.
Deci Sky a preluat initiativa a reusit sa-l faca pe Axel sa simta, cat si el singur s-a ales cu.. aa.. cu multe. :))
Foarte inflacarat, foarte pasional, minunat! Sincer nu prea am foarte multe de spus, oricum astept nextul. Succes in continuare. *hug*

#79
Buna Trixie!
Pai...aaa...pai, am cam ramas fara cuvinte. Super capitol! Felicitari!
Sky a fost incredibil, adica chiar s-a purtat ciudat si minunat in acelasi timp ( nici eu nu stiu ce aberez pe aici) . Ma surprins cat de dornic si dedicat a fost, imi miroase a dragoste.
Si de Axel nu mai spun nimic, isi facea griji pentru micul fotograf, ce dragut si sensibil poate fi.
Ahhh, abea astept sa vad ce va mai urma, am o vaga parere ca povestea asta de amor e abia la inceput.
Mira, adu repede nextu ca de nu... (n-am idee cum sa te amenint)... Plang!
Astept sa vad ce se mai intampla.
Bafta la tastat fetelor:*

#80
Nu m-am gandit niciodata ca in acest fic va avea loc un act atat de pervers. M-ai surprins atat prin dorinta lui Sky de a simti ceea ce dorea, dar si prin puterea lui Axel de a ramane calm si a nu ajunge la violenta. A fost un capitol magnific si l-ai descris extraordinar, exact asa cum ma asteptam de la tine. Nu numai penetrarile au fost hot, ci si un simplu sarut, iar modul si locul in care se aflau a facut ca totul sa fie nemaipomenit. Axel cred ca se simte minunat, la fel si Sky. Acum sunt mult mai conectati unul de altul, iar micutul e un adevarat tigru si un pervers. S-o tineti tot asa si sa ne uimiti mereu! *wink*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA sarah chan 3 2.405 17-08-2011, 11:39 AM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)