Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#81
grrr,si eu am comentat :]]

ultimul sig: banuiesc ca e facut dupa vreun tutorial,a iesit bine,desi rozul ala prea ma loveste la ochi,dar ideea e draguta,puteai sa mai adaugi ceva pe acolo,dude ,e chiar misto :]] acum m-am gandit sa mai spun asta
si grrr,acum apreciez faptul ca nu te mai semnezi pe sig.pe un asemenea sig simplu,facut doar cu smudge si alte efecte,semnatura ar fi stricat totul 106 cred
whatever. bye :]
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD

#82
Thx girls D:


[Imagine: 2nsasfm.png]



Cred ca mi-a luat 5 minute O:
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#83
[Imagine: fkw8zd.png]

[Imagine: 24ccrys.png]

[Imagine: 11br9r5.jpg]

[Imagine: 34ysmdu.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#84
Foarte tari 4 ce brushuri folosesti? 5 ca si eu le vreau dami linku de la brushuri prin pm 3 :pls:
[center][Imagine: c35dh.png][/center]


#85
(27-03-2011, 05:21 PM)DanyDarkAngel A scris: Foarte tari 4 ce brushuri folosesti? 5 ca si eu le vreau dami linku de la brushuri prin pm 3 :pls:

Etto, eu folosesc brushurile doar la clipping mask si la Smudge Tool, in rest folosesc c4d, texturi, vectori, alte efecte facute in PS, etc.
Poti sa-ti cauti singur c4d, texturi sau vectori pe deviantart.com ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#86
[Imagine: 35k4mj9.png]

[Imagine: wj9u6q.png]

[Imagine: 1z2j8lz.png]

[Imagine: ayld8z.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#87
Salu`. Nu prea am ce sa spun, pentru ca nici nu sunt in masura si oricum sunt foarte frumoase. Eu le ador. Faci o treaba excelenta. Nu prea stiu ce sa mai zic, multa bafta, imaginatie si spor la lucru. Astept si alte creatii ^____________^ !
[Imagine: Jun0xCa.png]

#88
Merci pentru parere Zuzu, se vede ca n-am mai trecut pe aici, sau mai bine zis ca nu am mai facut nimic in Photoshop.



[Imagine: 34i5yjt.png]

[Edit.]
Damn, i-ar trebui un border. 39
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#89
Trec pe aici, mai mult din curiozitate.

Iti spun cum mi-ar placea sign-ul in viziunea mea bolnava deci sa nu o iei in serios. In primul rand imi plac foarte mult culorile pe care le-ai ales, se potrivesc foarte bine. Acelasi lucru pot sa spun si despre efecte. Mi-ar fi placut ca personajul sa fie ceva mai in dreapta dar nu foarte mult si chestia aia albastra, inca nu pot sa-mi dau seama ce e acolo - sa nu fi existat. Cat despre border, eu zic ca merge mai bine fara si merge foarte bine si fara text. Imi place, te descurci la asta.

Nu prea mai stiu ce sa zic, iti urez succes in continuare.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#90
'kay. Nu mă pricep, dar îţi urmăresc topicul de când sunt pe Zup şi fără nicio exagerare, eşti genială.
Te pricepi la a poziţiona stockurile, la text, C4D-urile sunt geniale. Dacă atunci când ai spus "se vede ca n-am mai trecut pe aici, sau mai bine zis ca nu am mai facut nimic in Photoshop te refereai la faptul că nu ai evoluat, well ai dreptate. Dar măcar nu ai dat-o în mai rău, de la ultimele 3 postări e cam acelaşi nivel, dar te descurci foarte bine. Sincer, eşti printre singurii zupperi care nu îşi prind urechile în Photoshop, no offence. Foarte puţini sunteţi pe aici care chiar vă pricepeţi.
Mno, altceva nu ştiu ce să mai spun. Doar, pot purta eu asta o perioadă ?

[Imagine: 35lao75.png]

Mulţumesc anticipat. Spor la lucru şi multă imaginaţie! xD

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)