Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

Multumesc Psycho XD pentru comment Smile

[Imagine: 34q3gqs.png]

^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Wow deci GFX-ul asta e superb. Doar atat... personajul (din curiozitate) este dintr-un anime? Imi place fondul desi prima data ma atras personajul 21 Textul cred ca este destul de bine pozitionat, desi nu prea se observa. Super oricum!

Psycho XD

Multumesc ca-i trecut pe aici Zapy Yaoi.

____

Ca sa nu moara topicul de tot, intrarea de la SOTM:

[Imagine: 23ppag.png]

Daca la concurs ma aleg doar cu un vot, poate aici ma aleg si cu o parere, poate... ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

[Imagine: 1fbksm.png]

[Imagine: 2cp9jlk.png]

^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

[Imagine: 243qi4n.png]

~Tre' sa fiu mai atenta la alegerea imaginilor ca sa nu mai iasa ceva de genu' >.<
[Imagine: 9qh35v.jpg]

A fost greu, dar prin atata inghesuiala am putut sa intru si eu pentru un comment. *ce bine ca am reusit*
Nu prea am ce sa zic si nici nu-s buna la critici legate de gfx. Dar orice parere e bine venita si sa stii ca eu iti urmaresc topicul, dar nu las comentarii pentru ca nu stiu ce sa zic in ele. Trist, stiu.

Ultimul gfx, poza aleasa e frumoasa, dar ceea ce ai facut mi s-a parut ca e total "dezordonat" (fara suparare). *laughs* Dar imi place partea stanga, acel verde cu albastru si acea... conexiune cu... marte(?) [nu prea-s buna la astronomie]
Penultima lucrare mi se pare reusita si foarte draguta. *laughs* Imi plac acele decupari. Iar replica parca-i una din filmele alea cu femei spioane care ii zice aluia idiot care o urmarea acea replica sau ceva de genu'.

Ma crezi sau nu, am fost fericita cand am vazut ca ai postat ceva nou. xd Mmmm, comentariu... inutil. Dar daca tot nu iti mai dadea nimeni comentariu... ma gandeam sa stii ca eu m-am uitat peste ceea ce ai facut, Mimi.
Prea siropos? >.>
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

@yaoi maniac, m-am acomodat cu ideea ca majoritatea care posteaza aici sa-mi spuna ca nu prea se pricep si toate cele asa ca nu-i nimic ^ ^ e suficient sa-mi spui ce iti place si ce nu si ma prind eu ce as putea sa fac in urmatorul sig ca sa arate mai bine pentru toti si toate.
Oricum, nu-i planeta Marte, defapt, si mie mi-a luat ceva sa ma prind ca era pamantul si ca era vazut de niste pusti de pe Luna 21 (look), daca-ti scoti un ochi poti sa-i mai vezi putin din capul pustiului undeva in josul sig-ului. D: Ma rog, ai dreptate, partea din stanga iti place mai mult pentru ca am lucrat ceva mai mult la ea, initial sig-ul ar fi fost doar cu Pamantul, dar apoi trebuia sa cantaresc putin lucrurile si am bagat o img. cu Luna, de aceea ma si plangeam in postul anterior, imaginea cu Pamantul avand o calitate mai buna decat cea cu Luna si a iesit o combinatie putin... deranjanta.

Oricum, chiar iti multumesc c-ai trecut pe aici, nick-ul tau m-a inspirat sa fac un alt sig, desi nu am obiceiul sa postez mai multe sig-uri la o distanta atat de scurta de timp o s-o fac acum. ^ ^


[Imagine: 5wabp.png]

[Imagine: 2jdjtea.png]

Nu stiu voi, dar mie imi plac ambele variante. ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Inteleg. Multumesc. 21 Ma bucur ca te-am inspirat. *laughs*
Hm, a iesit, dar invatam din greseli. 65

E cam luminosa fata, dar imi place ca efectul de la primul sig este mai accentuat la ochi, iar efectele de la al doilea, in jurul scrisului, sunt mai sterse, nescoase prea mult in evidenta. Ar iesi o buna combinatie *nu ma lua in serios*. *laughs* Acele bulinute din dreapta nu prea mi se par ca se vad bine la ochi, mai ales ca si ele sunt luminoase, dar si fata-i "luminoasa". Pe cand in stanga, luminiile cad mult mai bine. Chiar imii plac. MAi ales cele de deasupra umarului.
Imi plac culoriloe, incadrarea textului si... cum se vede in coltul stang, jos. Am ceva cu albastru *thinking*.

Succes in continuare, Mimisor (vroiam sa-ti urez si in celalalt comentariu, dar stii cum e... "Eh, lasaa..." *laughs*).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Merci yaoi maniac. Smile


[Imagine: ei5evl.png]

[Imagine: i2u6pv.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

[Imagine: 5fis69.png]

[Imagine: 33kuosm.png]

Nu stiu ce ziceti voi dar mie nu mii se par cele mai bune lucrari ale mele, defapt, mii se par chiar slabute. 21
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)