Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#91
Citat: Mi-ar fi placut ca personajul sa fie ceva mai in dreapta dar nu foarte mult si chestia aia albastra, inca nu pot sa-mi dau seama ce e acolo - sa nu fi existat.

Intentionat am pus personajul putin mai in stanga, daca era mai in dreapta ar fi fost in mijloc si nu doream asta, mai ales ca la inceput vroiam sa pun un text undeva pe langa sanii ei dar pana la final mi-am spus "Hei, dar eu ce scriu aici ?", asa ca am lasat asta, siii~ cat despre chestia albastra din stanga sus este o umbrela (original pic), intial vroiam sa o fac sa iasa din sig, damn, nu mai stiu cum se numea efectul acela >.< damn, ma rog, apoi am zis sa il las asa.

Citat:'kay. Nu mă pricep, dar îţi urmăresc topicul de când sunt pe Zup şi fără nicio exagerare, eşti genială.
Mi-ai inveselit ziua. <3 Si da, poti purta sig-ul ^ ^ PM daca vrei avatar.

Thx pentru pareri. >D:<
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#92
[Imagine: 2h3766g.png]

^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#93
Nu am mai lucrat de mult in Photoshop, deci probabil nu am ce sa comentez la nivel tehnic, dar iti spun ca ai evoluat foarte mult, si imi plac noile lucrari chiar daca sunt putine la numar.

Voi reveni cu o apreciere mai buna, atunci cand ma reintorc la GFX.

Pana atunci, spor Mimisor!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#94
Multumesc Uberwald. ^ ^


[Imagine: an2ah5.png]

Imi place sigul dar la mana e dubios 39
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#95
Eu nu sunt prea 'bună' când vine vorba de gfx-uri sau alte lucruri, dar o să încerc pentru că îţi admir lucrările.

Ultimul sign pe care l-ai făcut e destul de drăguţ, nu e nici groaznic nici frumos. E okay! Cel mai mult îmi place funalul, se potriveşte cu stilul acelei fete. Un oraş, nu? Paris sau Londra.. dunno
Cred că era mult mai frumos fără acel scris, dar e bine şi aşa.

Congratz!~
[Imagine: wiorcm.gif]

#96
Thx Bluebell for comm. : )


[Imagine: t8t7kg.png]

^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#97
Nu va inghesuiti, nu va inghesuiti.

[Imagine: 2urxch2.png]

[Imagine: 2ug2uxc.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#98
WOW nu ma pricep la GFX dar ale tale sunt super. Sti sa pozitionezi perfect personajele sa alegi lumini super etc XD. Ma mir ca nu prea mai sunt comentarii fiindca esti fantastica o.o La ultimul post al 2-lea e mai simplu dar asta il face sa arate super. Si primul este unul superb nu am ce comenta. Scuze ca nu prea am zis nimic important dar chiar nu am ce comenta la GFX-urile tale XD

Psycho XD :bye:

#99
Merci Psycho pt. coment.

[Imagine: 1rrhp5.png]

Acum realizez ca font-ul ales este groaznic.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Mie mi se pare ca se potriveste font-ul cat de cat 39 Imi place si sign-ul asta e superb. Si textul imi place mult si felul in care e pozitionat perfect. Personajele tot super pozitionate si ele XD Sper sa mai faci gfx-uri fiindca parerea mea e ca ai talent. Yeah, iar discut sa ma aflu mai mult in treaba 106

Psycho XD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)