Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#61
Euh ->

Cea cu dovleacul şi textul. Renderul nu prea pare să facă parte din restul semnăturii. Poate la sfârşit să fi pus un gradient pe soft light. 65 Textul îmi place pentru că e poziţionat lângă dovleac şi nu stă aruncat prin colţuri, lucru ce îmi place la tine. <3 Mergea un border. : d
Ăla gol e supeeerb. Ai pus c4d-urile alea mai bine ca oricine. Mă înşeală ochii sau chiar ai pus o carte pe acolo? Ar fi arătat bine şi fără. :] Ciudat , aici nu văd că ar fi nevoie de border, da' la primul da. Semnătura? 65 Ce bine stătea una pe textele alea microscopice. <3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#62
A trecut ceva timp ne ?

Şi merci Aggie pentru părere. : )

[Imagine: 2jdksj7.png]

Sincer, are mai mult de 2 săptămâni de când l-am făcut şi tot nu l-am postat. 21

:]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#63
Pff, dacă nu trec eu p'acilişea e gol puşcă.
Pot spune că ador cel mai mult combinaţia dintre mov şi albastru în sigul ăsta. Nu îmi place că ai pus prea multe chestiuţe de'alea strălucitoare. Am depistat şi că ai dublat textul şi l - ai pus invers. Nu îi văd rostul, m - am holbat mult ca să îl văd. În rest e perfect.
Baftă. Pa.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#64
E foarte dragut.
AS sugera textul un pic mai discret.Mai transparent,sau mai mic,sau chiar deloc.Strica atmosfera.
In rest imi palce.Nu stiu care sunt marimile pe aici dar e cam micut Smile.
[Imagine: 50586193.png]

#65
Merci fetelor pentru prezenta.

[Imagine: 2cdu89t.png]

Am incercat ceva nou.

[Imagine: 35lao75.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#66
Ma inghesui eu, nici nu stii cat mi - a luat sa ajung in fata.
Lui Didi - eu - ii place cum lucrezi. M-am uitat doar la cateva pagini pentru ca sunt putin cam multe *of, of*. Imi place cum armoniezi culorile si alegi textul, nu prea am ce commenta cum deja esti destul de experimentata si eu nici macar n-am pus mana vreodata sa lucrez ceva in ps - ul pe care nu - l am *ce mai post, sa-mi dea cineva un premiu*.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#67
Multumesc yaoi maniac pentru prezenta.

New.

[Imagine: 2q1b22w.png]

[Imagine: 349ezq8.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#68
Frumos, frumos. Nu pot sa spun ca sunt cele mai bune...dar nici rele nu sunt. Primul sig e mult mai bun ca al doielea, cel putin asa cred eu. Al doielea e prea incarcat, ai mai adaugat floarea aia albastra ce nu mi se pare ca are vreun rost, iar faptul ca-i repetat tipa in locul ala gol mi se pare o prostie. Ca sa nu arate sec puteai sa continui cu floarea aia roz ce-ai pus-o in celalalt colt, ar fi aratat mai ingrijit...zic eu. Scrisul ala nu mi se pare ok acolo, intra peste poza si arata nasol. Puteai sa-l pui dealungul liniei, cred ca ar fi aratat mai artistic...anyway, contrastul e bun, daca vrei sa ajustezi unul dintre sig-uri ca sa iasa perfect eu zic ca primul e mai bun ca al doielea. In rest totul e bine...culorile, ce-o mai fi. Ok, nu trebuie sa asculti tot ce spun eu, sunt doar o amatoare care n-a facut niciun sig la viata ei dar isi da cu parerea. Daca ce-am zis eu e bine sau nu tu decizi. Ma rog, astept mai multe av-uri sau sig-uri, cu siguranta vor fi bune ^^
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#69
Merci Luka pentru parere.

[Imagine: 20arzly.png]

[Imagine: 2142ix2.png]

D:
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#70
Promit ca o sa dau o tura inca de la inceputul carierei tale in gfx^^
De pe pagina aceasta sunt foarte reusite si cred ca ai evoluat foarte bine.
Incearca la scris sa ii faci ceva..e prea deschis sau in unele cazuri prea burn>.<
Preferata mea ''Love si for free'' e foarte simpla si frumos lucrataSmile
Hugs mai astept creatii
[Imagine: snowscapr.png]
I'm like annoying orange but more kinky^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)