Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#41
Mulţumesc mie că am trecut pe aici. :]

Avatare.

[Imagine: ava1u.png] [Imagine: ava2v.png] [Imagine: ava3i.png] [Imagine: ava4z.png] [Imagine: ava5do.png] [Imagine: ava6.png].

Sig.

[Imagine: 34447767.png]

[Imagine: 222e.png]

[Imagine: 223r.png]

[Imagine: 44927756.png]

So ?
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#42
Aici voi lua fiecare lucrare în parte că trebuie. Ţi-am spus că eşti artistică. Să începem :

Avatarul 1 este tare tare. Îmi place parcă ţi-am mai spus că mi l-ai arătat în photos pe mess dacă
mai ţin eu bine mine. En fin, aşa cum spuneam primul avatar îmi place nimic de obiectat să trecem
mai departe. Avatarul 2 este drăguţel, dar doar atât. Nu îmi place textul ăla negru acolo nu merge.
Avatarul 3 îmi place. La fel nimic de obiectat. Spun doar părerea personală la avatare. Avatarul 4
e foarte cute şi cu imaginea aia ai făcut două siguri postate pe undev aîn topicul ăsta. Îmi place.
Avatarul 5 ar fi fost bun dacă nu i-ai fi pus acel brush acolo [ dacă nu e brush corectează-mă ]
Iar la avatarul 6 îmi plac acele pătrăţele - brush foarte drăguţe care merg bine cu avatarul.
Îm mareparte îmi plac avatarele pe care le faci. Mai vreau să văd şi să şti că mai ai avatare cele
pe care le-ai făcut pentru mine. Să nu uiţi. Aşa continuăm cu sigurile.

Sigul numărul unu este absolut genial. Cât pot să iubesc chitara aia. E atât de frumoasă şi îmi place foarte mult textul şi fontul şi bla bla bla tot. Ador sigul ăsta din cap până în picioare deşi nu prea deţine el aşa ceva. En fin. Al doilea sig no coment că mi l-ai făcut pentru mine nu am ce să zic îmi place trecem peste [ ce să spun ? că e genial, frumos, sweet, tare, incredibil, superb etc etc ? ' kay zic aşa doar să te simţi bine dacă în caz vrei să afli părerea mea despre sigul ăla ]. Următorul sig din păcate nu îmi place şi parcă ţi-am zis asta. Îmi place textul şi fontul folosit, dar sigul în general nu e genul meu mai precis stilul acestui nu e tocmai genul meu. Ultimul îmi place, pare simplu, dar e frumos. Atrage prin simplitate. Bg - ul cel puţin e genial.
-

#43
Thx Lynnu. hug

Sooo ...

ÃŽnainte.

După.

=D

Păreri ?
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#44
Îmi place ce ai făcut din creionul ăla dar e un lucru ce nu îmi place. Textul ăla mititel de acolo. Şi brushul de lângă el. Iar Ş - ul ăla e prea pronunţat şi se cunoaşte că nu e cu acelaşi font. În rest îmi place ce ai făcut ca întodeauna. La ce lene am acum îmi e atât de lene să scriu mai mult, însă mă apuc şi eu de un wallpaper şi poat eîl postez mai pe seară. Ţine-o tot aşa îmi place cum lucrez şi mereu ai lucrări foarte frumoase.
-

#45
Mersi Lynnu. hug

[Imagine: kido.png]

[Imagine: 30988479.png]

[Imagine: kazukisig.png]

Siii.

http://img843.imageshack.us/img843/3676/73363575.png

.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#46
Nimeni.

Just avts.


[Imagine: 110k.png] [Imagine: 111ag.png] [Imagine: 112f.png] [Imagine: 113ms.png] [Imagine: 115jn.png] [Imagine: 116ww.png] [Imagine: 117w.png] [Imagine: 118.png] [Imagine: 119x.png] [Imagine: 220ta.png]


Sooo ... ?
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#47
Ä‚sta e deja triplu post. o.o

[Imagine: 74950941.png]

[Imagine: 13367833.png]

[Imagine: 51918675.png]

:]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#48
Imi plac avatarurile,folosesti efecte foarte frumoase pe ele <3
Deasemenea imi place primul si ultimul sig din ultimul post 39
Nu sunt in masura sa-ti dau sfaturi sau critici,asa ca Ja ne >.<
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#49
Mersi Katutza că ai trecut pe aici.

[Imagine: 17874632.png]

[Imagine: 64qgic.png]

[Imagine: qoulq0.png]

[Imagine: lynna.png]

:]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#50
. . .


[Imagine: 11121881.png]

[Imagine: 90390537.png]

[Imagine: 93076460.png]

[Imagine: 71185308.png]

: )
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)