Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#51
heei,vin si eu la comentat sig-uri ^^
soo,doar din ultimul post

primul sig : hmm,e dragut,luminooos ,dar ar fi fost si mai dragut cu un border alb..hmm,cu opacitatea putin scazuta,si semnatura ta unde e ?45

al 2-lea sig :aici efectele mi se par extraordinare,brush-urile dragute,desi ar fi mers un clipping mask 106 hmmm,....in coltul din stanga sus e cam simplu ,ar fi mers ceva pe acolo,un mic brush cu un fluturas[probabil] si text 22


al 3-lea sig : e cam intunecat...hmm..la acesta nu prea stiu ce sa comentez.. 22


al 4-lea sig:vad ca iti cam plac brush-urile acelea intunecate,mai renunta la ele ca sunt multe.....
hmm,....textul e chiar foarte dragut,il ador....umm..si tin sa spun ca nu ti-am vazut semnatura in nici unul dintre sig-uri :]]

btw,mai fa si tu niste avatare ^^



bye.
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD

#52
Păi:
1. Aici chiar ar fi mers un border de 1 px (alb sau ceva asemănător fondului). Nu îmi place chestia luminoasă şi roz din colţul din dreapta jos (huh, ce greu a fost o.o) şi nu ştiu de ce, dar ador fondul şi faptul că l-ai făcut mai în blur pentru a scoate tipa în evidenţă (doar dacă nu era aşa imaginea).
2. Aici am o întrebare: fluturele de pe capul ăluia/ăleia face parte din imagine sau e un brush?(aceiaşi întrebare şi la chestia aia de deasupra fluturelui + lanţul ăla din inimi). Îmi plac culorile pe care le-ai folosit şi cât despre faptul că e gol în partea stângă, chiar îmi place. Adică după ce ai încărcat personajul astfel încât să iasă în evidenţă, alte "prostioare" în partea stângă ar fi în plus.
3.Ăsta nu e chiar foarte reuşit. L-ai pus pe soft-light? Dacă da, puteai să scazi un pic opacitatea ><, e prea închis şi nu îmi place textul din colţul din stânga.
4. Aici ai tăiat cam mult din capul lui Sebastian şi ăla blond e prea jos. În schimb, îmi plac chestiile de pe margini, iar fontul se potriveşte de minune.
Ok, am terminat. See-ya!
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#53
Merci Geoline şi Aggie pentru păreri şi restu' .

_____

Miercurea asta, pe 22, fac un anişor de când am deschis eu prima dată PS-ul şi pot spune că mi-am făcut un "cadou" cu ocazia asta, în PS, bineînţeles. Plănuiam să mi-l fac pe 22 dar din lipsă de ocupaţie şi nevoie la baie l-am făcut astăzi, deci e prospătură.

[Imagine: 1year.png]

Şi ce cadou e ăla fără fundă ? Ce-am mai căutat la funde pe diverse site-uri. 105

[Imagine: 1yearfunda.png]

Eh, la mulţi ani mie. ^^

Edit.
ÃŽn PS nu se observa, funda aia a ieÅŸit tare naÅŸpa.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#54
la multi ani hug ai un an de experienta 21

m-am gandit sa-mi dau si eu cu parerea, desi n-am facut niciodata GFX-uri ^^'

in primul rand, teto-chan arata foarte dragut in poza ^^ imi place contrastul, merge. si efectele din spate sunt potrivite, dar totusi parca ar fi mers un roz mai deschis. imi place nuanta de albastru, dar mi-ar fi placut mai mult daca ai fi folosit mai putin. in rest, culorile se imbina frumos, iar scrisul e bine ales + ca imi place luminozitatea 3 . e una reusita, sa stii 10 cat despre cea cu fundita, parca ceva strica...cred ca [,] culoarea nu e chiar potrivita 39 asa, ideea e buna si originala ^^ ma rog, nu ma pricep eu asa bine...dar oricum, imi plac mult sig-urile tale, deabia astept sa vad urmatoarele!
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#55
Deci, 1 an, huh? Nu uita ca prima oară îţi pusăşi lucrările pe bătrânul Animax!
Acum:
Chestiile cu care ai înconjurat-o pe tipă sunt prea mov şi nu se potrivesc cu ce-i în dreapta(unde arată super!). Observ că ţi-ai făcut un obicei din a pune un text minuscul sub text(lol, cum sună). Nu ar trebui să-l pui mereu fiindcă îşi pierde farmecul. Cred ca ar fi trebuit să te mai joci un pic cu (,) culorile la tipă, fiindcă, după mine, nu pare să facă parte din semnătură. Cât despre varianta cu fundă, nu o face să pară nici mai urâtă nici mai frumoasă şi nu ai şters tot ce era în imaginea fundei(dacă te uiţi o.o observi ^^).
Păi, asta-i tot. Acum o mică părere în mare: ai evoluat mult copchilă!
See-ya!
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#56
Thx, thx, ÅŸi Nissa, nu uit de unde am plecat. :]

Deşi în ultimul timp nu prea am mai lucrat în PS de dimineaţă am făcut asta.

[Imagine: 81981334.png]

Nu mi se pare cine ÅŸtie ce buuuut . . .
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#57
Vă rog, vă rog, nu vă înghesuiţi.

[Imagine: 34oew6s.jpg]

. . .
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#58
Okay, acum ca ti-am vazut ultima lucrare trebuia sa comentez. Mimisor, ce ai patit? -.-" ce e cu lucrarea asta? Ai stricat tot sigul 22 l-ai incarcat in partea stanga atat de mult incat nu imi place. Intotdeauna mi-au placut lucrarile tale, dar ai dat-o in bara aici >.< [scz k zic asta] in schimb imi place partea dreapta, imi place cum le-ai ascuns acolo 39 iar pe Tae [el e nu? XD] l-ai schimbat asa de mult, incat zici k e luminat prea tare, sau prea colorat 39 text nu ai pus, desi nu strica, si border la fel [dk ai pus atunci srry]

Cam atat, si sa nu te superi la ce am zis xD
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#59
Păi hai că am aterizat eu aici. Imi plac brush-urile pe care le-ai folosit si c4d-ul ala cu triunghiuri. Cred ca e un c4d. In fine, ideea e ca e un sig bine lucrat si se vede ca tu chiar te-a straduit acolo. De obicei nu ma omor dupa sig-uri fara text dar in cazul asta nu ar fi mers, ar fi fost prea aglomerat pe acolo. Bakcground-ul ala e superb, da impresia ca tipul e in spatiu si chiar arata bine.
Si ca sa nu stau sa comentez toate lucrarile: Te descurci destul de bine, vad ca stii cu ce se mananca ps-ul si am numai cuvinte de lauda. Btw, imi place mult stilul tau. Bafta in continuare si sa treci si pe la mine daca vrei.
Ah siiii~ daca ala e c4d.. poti sa mi-l trimiti si mie? Arata foarte bine xD
See-ya!
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#60
Merci fetelor. hug

[Imagine: 74876885.png]

Fără render şi text.

[Imagine: 47668780.png]

D:
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)