Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

In schimb asta nu mii se pare rea deloc. 39


[Imagine: ftcysg.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Mimi, ce tot faci, mama, lately T.T?

Imi place cum ti-a iesit ultima semnatura, cu exceptia clipping mask-ului, poate daca il integrai ceva mai subtil si intr-o marime mai mica, ar fi mers, cel putin din punctul meu de vedere. Cred ca prima litera a fiecarui cuvant avand culoarea aceea stridenta, ar fi mers si fara glow-ul roz 39 Poate si fundalul inchis putin si blurat foarte, foarte putin.

Altfel imi place ideea cat si efectuarea semnaturii.

Dar sig-ul facut pentru mine tot ramane cel mai bun 21 *hugs*
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Merci Lia pentru comment. hug


[Imagine: 6jhevl.png]

[Imagine: 28gs209.png]

^ ^

Edit.

Cine are 700 posts ? Aha! Aha! =]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Imi e prea lene momentan ca sa iau toate celelalte pagini la rand asa ca ma rezum doar la a comenta despre ultimele doua sig-uri si sper ca nu o sa ajunga stearsa chestia asta. 21

Ok, deci primul pe langa faptul ca poate ai vrut sa faci ceva mai simplu pare facut un pic cam in graba nu pot spune nici ca a fost vreo imagine care sa iti ofere prea multe posibilitati dar m-am obisnuit cu putina mai multa imaginatie din partea ta pentru ca mai ales asa cum le-ai asezat pe primul si pe al doilea poti sa faci o comparatie usoara intre ele si iti dai seama ca fie ai fost mai inspirata la unul din ele fie ai lucrat mai mult la el insa imi place mult mai mult cel de-al doilea. Asta asa ca parerea mea de necunoscutor. 21

Mersi Cruzulina pentru comment. Smile


[Imagine: 296g26b.png]
Stock: http://media.giantbomb.com/uploads/9/973..._annie.jpg
[Imagine: 9qh35v.jpg]

[Imagine: 34qsrjl.png]

Stiu, nu este unul dintre cele mai reusite semnaturi ale mele, totusi, intial am vrut sa nu mai folosesc culorile pe care le foloseam deobicei in sig-uri. Initial am vrut sa redau complementarele galben si violet, insa rezultatul final nu mi-a placut si l-am facut alb-negru. Stiu ca nici efectele nu sunt ceva deosebit cum erau odata, de mult, cred ca ar tebuit sa fac o maaare pauza si sa revin peste ceva timp cu forte noi!
[Imagine: 9qh35v.jpg]

[Imagine: of0zfp.png]

Initial, vroiam sa fac tutorialul asta: http://freakthefreakouut.deviantart.com/...9#/d4p6z64 dar sincer, mii se pare un mare rahat rezultatul final asa ca am schimbat. ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Ok, o sa fiu oarecum pupincurista, dar serios... a iesit genial, absolut genial ._. Cromatica chiar se potriveste foarte bine, toate elementele sunt la locul lor si ai scos in evidenta foarte bine cele doua personaje. Acel fluturas poate ca ma cam zgaraie si poate mergea mai in dreapta, dar cu toate astea este superb ._. Ai facut o treaba foarte buna, aveai dreptate cand ai zis ca te intorci cu forte noi oO.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Multumesc Daria pt. comment! Si nu, nu esti pupincurista daca lauzi lucrarea cuiva. Smile

[Imagine: 23j4lxh.png]

Tocmai am terminat acest sig, aveam o idee geniala pentru text dar am zis ca e mai bine fara. ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

[Imagine: jsg80l.png]

[Imagine: 4scewz.png]

Smile
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)