Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

#1
Cum vechiul topic ajunsese foarte mare, am deschis unul nou.
Scopul thread-ului e simplu: daca observati vreun bug pe site, postati aici si o sa incerc sa il rezolv cat pot de repede.

#2
Foarte enervant: Cand ma loggez nu imi apare user cp, etc sus si pagina arata de parca nici nu m-as fi loggat. Trebuie sa ma uit la o poveste din dreapta (la cele recente) pentru a-mi putea vedea accountul...2
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#3
Parcă a spus Lynn odată, dacă nu mă înşel, să nu se mai scrie cu zeci de mii de culori la semnătură >.>. Devine iritant când te uiţi. Spre exemplu : Venus-Roseta [ doar un exemplu, n`am nimic cu ea ] cred că are 3-4 culori la semnătură. Şi culori d`ălea ţipătoare gen : roşu, roz etc. Dacă voia să accentueze o anumită persoană, sau altceva putea să scrie cu blod/italic/underline. Nu o consider a fi o problemă, dar aproape la toate semnăturile vezi jdemii de culori.

Edit : Aly, cam asta am vrut şi eu să spun, doar că nu m`am exprimat corect. Culorile ţipătoare nu`mi plac mie. De la care te dor ochii.
[Imagine: Hm757.png]





#4
Pot zice ca este enervant, dar ar fii chiar culmea sa fie restrictie de culori. In semnatura, dupa parerea mea ai voie sa folosesti si curcubeu' daca doresti. Bine.. bine nu asa in exces. Mi se pare absurd sa interzici asta.

In posturi e ok...culoriel deranjeaza cand citesti un fic sau ceva. Si gandeste-te, daca nu ai vrea tu culori la semnaturile oamenilor.. de ce s-au mai pus culori pe forum? 4

Story: ce tema folosesti?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
(24-03-2011, 03:59 PM)Storymaker A scris: Foarte enervant: Cand ma loggez nu imi apare user cp, etc sus si pagina arata de parca nici nu m-as fi loggat. Trebuie sa ma uit la o poveste din dreapta (la cele recente) pentru a-mi putea vedea accountul...2

Tu te loghezi de pe portal...

Da log in de aici

http://animezup.com/forum

Iti verific contul acuma sa nu fii ramas pe vreo tema veche la cont...

Dudule... winter theme?-.- utilizeaza tema defualt, e buna, e noua, nu are erori si merge foarte bine. E unica care merge la logare: Animezup V5 / Autumn / Winter

@Dyn, @px. Sorry, dar la semnatura ba puteti pune ce vreti, dar nu puneti culori stridente, va editez semnatura de fiecare data si va sterg culorile. Culori culori dar nu stridente de ma dor ochii...

#6
Mie nu mi se inregistreaza posturile.
Adica, postez ceva si tot la acelasi numar am ramas. Asa mi s-a mai intamplat de mai multe ori.
Si asta nu mi s-a intamplat numai acum, si in trecut nu mi se inregistrau posturile.
Dar nu stiu cum de se intampla, ca uneori dupa o perioada merge, iar dupa alta nu... si am asteptat ceva timp.. spunand ca poate se adauga pe parcursul timpului.. 22
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#7
Stiu cum e, Grella. :[[
Si mie mi se mai intampla asa ceva. Nu conteaza de cate ori postez, numarul de posturi, nici nu scade dar nici nu "urca". >.<

#8
Stiti ca la Gorum Games nu se contorizeaza posturile, nu?
Si cred ca mai sunt cateva seciuni39, dar in principal la FG si la Fan Fiction.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#9
Forum Games, FanFiction si Quiz si subsectiunile aferente. Posturile acolo nu se contorizeaza de vreun an de zile.

#10
Sectiunile unde posturile nu se contorizeaza:

-> General Chit Chat Discussions
-----> Quiz
-----> Forum Games
-> Fanfiction [tot]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.587 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.411 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 174.334 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.122 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.164 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)