Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#6
Deci... dupa multe ganduri d ale mele m-am decis sa il postez... mi se pare cam prostesc , chiar nush de ce , 22 dar asta este continuarea sper sa va placa cat de cat 22

Prea implicat in poveste

Ceasul arata ora doi si jumatate . La usa baiatului cu parul albastru se aude cum cineva bate insistent . Sanji se ridica cu greu de pe canapeaua pe care dormea linistit si Kaitou . Isi lua o pereche de blugi pe el si cu pasi mici merge sa deschida usa . Spre uimirea lui , de partea cealalta a ei o vede pe iubita rivalului sau , care partea destul de ingrijorata .
-Ce vrei ? Intreaba baiatul cascand larg .
-Kaitou ... Unde este ? intraba fata pasind in casa , asezandu-se pe canapeaua din bucatarie .
-De parca m-ar interesa pe mine de inutilul acela ! Zise el trantindu-se peste Michyo , intinzand-o pe canapeaua de piele neagra .
-Sanji , termina ! Spuse fata incercand sa-l indeparteze pe baiat , dar el era mult prea atras de decolteul blondei .
Era imbracata cu o fustita mini , neagra , cu mai multe cranii argintii si un tricou negru , scurt , cu un decolteu generos , exact ceea ce il provoaca pe Sanji . Incet , incet , baiatul isi strecoara mana pe sub tricoul fetei . Aceasta incerca sa il opreasca , insa era in zadar , baiatul era mult prea puternic pentru ea , asa ca dintr-o singura miscare , tricoul fetei a ajuns pe jos , ramanand doar in sutienul ei negru cu danteluta . Baiatul ii imobilizeaba mainile deasupra capului , incepand sa o sarute violent pe gat si coborand mai jos spre piept . O mana era indeajuns de puternica pentru a o tine pe fata , asa ca fara a mai sta pe ganduri cu cealalta ii pipaia sanii , coborand in jos spre abdomen si strecurandu-si mana in fusta ei , apasand cu degetul intr-o anumita zona , facand-o pe Michyo sa scoata un mic geamat .
- Sanji , inceteaza ! Nu imi place ceea ce faci . Spuse fata care mai avea putin si plangea .
-Lasa ... Imi place mie ! Zise baiatul afisand vesnicul sau zambet smecher .
Era pe cale sa ii desfaca sutienul fetei , dar se auzi un zgomot din camera in care dormea satenul "La naiba ... S-a trezit ... Nu mai pot continua . " gandi baiatul cu parul albastru .
-Bine ... Hai ca te las sa pleci , de data asta . Zise el ridicandu-i fetei tricoul de pe jos . Michyo il ia repede si fuge spre usa in timp ce se imbraca .
- Stai ! O opri Sanji iesind in calea ei si prinzand-o de mana . Daca ii spui ceva lui Kaori , stii ce se intampla ! Continua el .
- Nu te las sa ii faci rau lui Kay din nou , deci n-am sa-i spun prietenei tale ! Zise blonda
- Kay ? imi place cum suna , presupun ca e prescurtarea de la Kaitou ... Nu mai conteaza .
Baiatul o lua de talie si ii prinse buzele intr-un sarut violent , dupa care ii da drumul . Fata iesi din casa , iar Sanji merse spre camera in care era Kaitou . Intra si il vede pe saten , care tocmai se incheia la blugi . Cand isi vazuse rivalul , satenul s-a dat cativa pasi in spate .
- Stai acolo ! Nu vreau sa se mai intample ceea ce s-a intamplat si de dimineata ! Spuse Kaitou cu o privire serioasa
- Sa stau pe loc ? Parca de dimineata nu-mi ziceai asta ... Kay ! Replica Sanji avand o privire perversa , apropiindu-se de baiat .
-Kay ?! ... de unde stii cum imi zice Michyo ? Intreaba Kaitou in timp ce scoate un briceag din buzunarul pantalonilor. Baiatul cu parul albastru se aproprie si mai mult de el .
-Ai de gand sa ma injunghii ? Atunci fa-o ! Spuse Sanji privindu-l insistent pe baiat .
Kaitou lasa privirea in jos si in momentul acela , rivalul sau ii prinse mana in care tinea briceagul si o stranse pana cand arma ii cazuse , apoi il impinge pe baiat pe patul din spatele sau , apoi Sanji si-a asezat corpul bine facut peste cel al satenului .
-Daca nu ti-a convenit pe canapea , trebuia sa imi spui ca vrei pe pat ! Spuse Sanji , apasandu-i usor buzele catifelate ale satenului cu degetul , coborand lin cu limba pe gatul baiatului , ajunse la piept si cu dintii prinsese usor sfarcul drept al , satenul scapand un gemat aproape imerceptibil . Sanji coboara mai jos pana pe abdomen , unde elimina singurul obstacol : pantalonii . Baiatul cu parul albastru incepu sa sarute zona sensibila a satenului .
-Omule , termina , e � Incearca sa spuna Kaitou , neputand sa isi ontinua propozitia din cauza geamatului , care a venit in locul cuvantului .
-Cum e ? Intreaba Sanji privindu-l povocator pe baiat .
-E de-a dreptul ciudat ! Spuse el privind speriat tavanul .
-Ciudat ? Nu e nimic ciudat aici ! doar doi tipi care se iubesc ! Spuse Sanji , parca si el fiind mai uimit decat Kaitou de ceea ce tocmai a zis . � Omule � Esti prea implicat in poveste � gandi baiatul cu parul albastru , zambind in sinea lui . Acesta urca din nou pe corpul satenului . Ajungand la chipul lui , ii acaparase buzele intr-un sarut zenzual si cu limba indepartand incet buzele pentru a-i putea explora gura . Din cauza patrunderii rapide , Kaitou a scos un scancet de durere . Apoi un tipat lung s-a facut auzit cand Sanji il ridica pe saten de pe pat , obligandu-l sa il imbratiseze , astfel patrunzand-ul mai adanc . La fiecare miscare , Kaitou era patruns din ce in ce mai tare si de fiecare data scotea care un scancet de durere . Sanji il saruta pe baiat usor pe gat , coborand pe piept , unde , din nou ii prinse cu dintii un sfarc , de data asta muscandu-l usor . Baiatul cu parul albastru il intinde pe Kaitou pe pat , patrunzandu-l din nou , de data asta mai bland .
-Sanji � Rosti satenul strangand in pumni cu putere lenjeria de matase a patului .
-Mi-ai spus pe nume , mai spune odata ! Sopti baiatul aplecandu-se asupra lui Kaito , incepand sa se miste usor patrunzandu-l pe saten la un scurt interval de timp .
-San � ji . Rosti din nou tanarul , numele fiind intrerupt de un mic geamat .
Baiatul cu parul albastru incepu sa se miste din ce in ce mai repede , fiecare miscare al lui fiind urmata de un geamat sau un tipat scurt al satenului .Dupa putin timp , Sanji anunta ca vine �momentul final� . Kaitou a inchis repede ochii si a tipat din cauza durerii , ochii lui scapand apoi doua lacrimi . Cei doi au ramas imbratisati in pat , corpul satenului era transpirat , respira greu , iar obrajii lui erau mai rosii decat cel mai copt mar , in schimb pe Sanji abia daca s-au ivit doua picaturi de transpiratie , dar si el respira greu . L-a sarutat o data pe baiat pe frunte , apoi amandoi au inchis ochii .

***********************

Mda....Pareri , ceva ? critici 2222
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Yaoi Queen - 16-02-2008, 10:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.881 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.938 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.402 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.211 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.866 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.142 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.879 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.280 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.936 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.469 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)