Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#43
Ne cerem scuze pentru faptul ca lipsesc capitole,dar stiti care a fost cauza.

Aflarea adevarului

Dis-de-dimineata,Soarele stralucea puternic deasupra capitalei nipone.Adierea vantului trecea peste strazile goale ale cartierului,ridicand praful ca intr-un vartej.In apartamentul lui Sanji,era inca liniste.Razele cercului auriu intrau prin perdeaua fluturata de vant,cazand pe chipurile adormite ale celor doi adolescenti.Oarecum deranjat de lumina,Kaitou si-a pus perna in cap,reusind sa isi dezveleasca iubitul din cauza miscarilor.Simtitnd suflarea rece peste trupul sau,rebelul a deschis ochii,privind buimac in jurul sau.Corpul sau era gol,in timp ce cearceaful inca ud ii dadea fiori greu de imaginat.Cu miscari usoare,s-a aplecat peste saten,muscandu-l de lobul urechii.Acesta s-a trezit brusc,ridicandu-se in sezut.Din cauza miscarilor agitate,a reusit sa il loveasca pe Sanji cu cotul in buza de jos.
-Nu pot sa cred.Vezi ce mi-ai facut?
-Frumosu meu are buza ranita?Lasa ca te fac eu bine.
Satenul l-a apucat de ceafa,lingand usor buza.Neputand rezista tentatiei,rebelul l-a impins pe perna,prinzandu-i mainile intr-o strnsoare,deasupra capului.Insa chiar in acel moment,telefonul liderului a inceput sa sune,enervandu-l.Baiatul cu parul albastru s-a ridicat din pat,injurand printre dinti.De cum a raspuns,la capatul celalalt a inceput sa se auda un zgomot ciudat.Parca o persoana respira,insa nu isi putea seama cu exactitate cine era.Crezand ca este doar o gluma proasta,acesta si-a aruncat telefonul pe unul dintre dulapioare.Realizand ca este timpul sa iasa afara,cei doi baieti s-au ridicat din pat,imbracandu-se.Insa era aproape imposibil sa nu isi fure saruturi unul altuia.In aproximativ zece minute,cuplul a fost gata de plecare.
Prin cartier,Michyo isi facea obiceiul zilnic.Alerga timp de o ora dupa care se retragea in apartamentul ei.Pantalonii roz de trening se potriveau foarte bine cu tricoul ce avea o usoara nuanta de violet,in timp ce parul ei lung si blond era strans intr-o coada.Era abea ora 8:00,iar strazile inguste erau destul de pustii.Era mult prea de dimineata pentru ca gastile sa se reuneasca.In timp ce alerga,a observat ca in fata ei erau Sanji si Kaitou.La vederea adolescentei,cei doi s-au oprit.Blonda a vrut sa schimbe ruta,insa vocea satenului a oprit-o.
-Ce s-a intamplat?Iti este frica de noi?Unde este iubitelul tau cel curajos si nenorocit?Ar fi o mare greseala din partea lui sa te lase singura pe aici.
Michyo a vrut sa spuna ceva,insa ce avea sa se intampla,era prea mult pentru ea.Sanji l-a luat de gat pe adolescent,sarutandu-l pasional.In acel moment,ochii fetei s-au umezit,in timp ce corpul a inceput sa ii tremure.Si-a acoperit gura cu palmele,abtinandu-se sa nu tipe.Dupa ce sarutul a luat sfarsit,cei doi baieti o priveau,cu zambetul pe buze.Blonda a inceput sa fuga,in timp ce lacrimile cadeau in vant,disparand la contacul cu asfaltul.
-Stii...asta ar fi trebuit sa ma multumesc.Dar nu ma simt mai bine.Spune Kay lasand capul in jos.
-O sa suferi ca un prost pentru ca te-a lasat pentru ala?Asta demonstreaza cata demnitate are daca a fost in stare sa se cupleze cu tipu care a violat-o.
Satenul a aprobat din cap,dupa care a continuat sa mearga.Era constient de faptul ca era randul sau sa o faca pe blonda sa sufere,insa nu stia de ce,il durea cand facea acest lucru.
Pe stradutele intortocheate ale cartierului,Michyo continua sa fuga.Parul ei blond era ravasit de vant,in timp ce lacrimile continuau sa ii ude obrajii.Nu putea sa creada ce se intampla.Toate conceptele ei legate de viata erau la pamant.Ce avea sa se intample acum cu ea?Pana si baiatul pe care il iubea o condamna la suferinta eterna.Poate ca durerea nu ar fi fost atat de mare daca l-ar fi vazut alaturi de o fata,insa cel cu care se saruta nu era nimeni altul decat baiatul care i-a rapit cel mai de pret lucru pentru o fata,intr-un acces de furie.Adolescenta era absolut devastata.Nestiind ce sa faca,s-a oprit intre doua blocuri,lipindu-se de zidul rece.Tipatul ei a rasunat in intreg cartierul,asemanator cu cel al unei vietati ce tocmai era sfasiata de pradator.Bursc,in fata ei a aparut Hano.Acesta a apucat-o de umar,ridicand-o dur.
-De ce plangi?
-Nu te intereseaza!Pe tine nu ar trebui sa te intereseze persoana mea!
Insa chiar in acel moment,in stanga lor erau Kaitou si Sanji,care ii priveau suspicios.Vrand sa faca mai mult rau decat a facut,liderul a luat-o pe blonda de gat,sarutand-o fortat.Nevrand sa mai i-a parte la astfel de spectacole lamentabile,blonda a vrut sa plece.Insa baiatul cu par cenusiu a strans-o atat de tare de incheietura,incat fata a scos un scancet slab de durere.Vazand ce se intampla,satenul a vrut sa ii dea o lectie adolescentului.Insa Sanji il tinea,dezaproband din cap.
-Daca nu vrei ca iubitelu tau sa moara,prefate ca te simti bine.Tu alegi.
-Esti un nenorocit si asa vei ramane toata viata ta.Replica tanara fara sa fie auzita de ceilalti doi baieti.
-Hai acasa sa te schimbi.Am chef sa ies cu tine.
Blonda s-a smucit din mana liderului,insa si-a adus brusc aminte de amenintarea acestuia.Se afla intre ciocan si nicovala.Nu vroia sa ii faca rau satenului,insa nu mai suporta sa fie considerata o persoana lipsita de demnitate.In momentul in care a trecut pe langa cei doi baieti,a intors capul,evitand sa lase sa se vada faptul ca o durea ce se intampla.Ramasi singuri,Sanji a privit pret de cateva minute in spatele lui,pana ce cuplul s-a facut nevazut.
-Am ceva de facut.Vrei sa ma astepti in apartamentul tau?
-Sigur ca da.Doar ai grija de tine.Replica rebelul dupa care ii dadu un sarut scurt satenului.
Dupa aproximativ o jumatate de ora,adolescentii au ajuns in apartament.Blonda a trantit usa living-ului,trantindu-se nervoasa in pat.Insa Hano s-a apropiat de ea,tragand-o puternic de par.
-Uite cum sta treaba.O sa uit scena care ai facut-o astazi,insa cu prima ocazie cand faci pe rebela,prietenul tau moare.Stii de ce sunt in stare,sau trebuie sa iti mai arat o data?Si poti sa stai in casa.Nu mai am chef sa ies cu tine.Insa te avertizez ca nu ai voie sa pleci,ai priceput?
Fata a aprobat din cap,dupa care a inchis usa.Ramanand singura,aceasta a inceput sa planga.Devenise un obicei sa verse lacrimi din diferite cauze.Intodeauna a fost o persoana slaba,insa obisnuia sa se ascunda dupa Kaitou.Se stia ca era iubita lui si nimeni nu indraznea sa se atinga de ea.Insa acum,lucrurile stateau complet diferit.Era adevarat ca din moment ce ii apartinea lui Hano,era imposibil ca cineva sa o raneasca.Insa toata lumea o detesta,considerand-o o persoana de cea mai joasa speta.Cu miscari usoare,s-a indreptat spre dormitor.Dupa ce s-a schimbat intr-o tinuta mai lejera,aceasta si-a refacut machiajul distrus in urma lacrimilor.Nu obisnuia sa isi incarce fata cu multe produse ce nu faceau decat rau,insa rimelul,dermatograful si glossul erau nelipsite.In momentul in care a vrut sa se puna in pat,a auzit cateva batai in usa.Crezand ca este Hano,s-a dus sa ii deschida.Stia ca nu trebuia sa il enerveze.Insa in momentul in care a apasat pe clanta,a avut un soc.Kaitou statea rezemat de margine,privind-o.Acesta a intrat,trantind puternic usa in urma lui.
-Ce...ce cauti aici?Te rog sa pleci.
-De ce?Iti este frica?Crezi ca te va gasii iubitul tau cu mine si va crede ca il inseli?Stai linistita,l-am vazut cu una.
-Kaitou...te rog sa pleci.Nu vreau sa te mai vad.Replica fata vrand sa arate ca nu ii pasa.
-Ti s-a spus ca nu stii sa minti?Se vede in ochii tai ca ti-ai dorii sa fii din nou a mea.
Satenul a luat-o de talie,strangand-o puternic la piept.Michyo incerca sa ii evite privirea,in timp ce incerca sa il indeparteze.
-In bratele lui tremuri ca in ale mele?Nu prea cred.
Satenul a luat-o de gat,sarutand-o.Blonda nu intelegea ce se intampla.De ce facea Kai acest lucru,daca avea o relatie cu Sanji.Vroia oare sa o faca sa sufere?Sau pur si simplu simtea nevoia sa ii simta gustul buzelor?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ?Crazy Love? [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Lye - 03-07-2008, 01:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.881 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.938 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.402 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.212 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.867 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.144 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.879 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.280 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.936 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.469 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)