Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#29
Sryy for made you waiting >.<

O incercare esuata

Cele doua gasti au ajuns la un comun acord: sa il faca pe Hano sa-si regrete toate faptele. Desi nu aveau nici o idee despre ce s-a petrecut intre cei trei lideri, ambele gasti au acceptat. Daca mai aflau si ca Sanji si Kaitou au fost amandoi violati de Hano, atunci cu siguranta baiatul nu ar scapa cu viata din mainile prietenilor liderilor. baietii s-au hotarat sa nu le amestece pe fete in treaba asta, deci ele nu trebuiau sa afle.

* *

*
Orele treceau un zbor la casa lui Hano, el incercand din rasputeri sa nu se plictiseasca pe calculator. In scurt timp primise un mesaj pe telefon ... Se pare ca era de la Sanji. Baiatul citea mesajul cu voce tare fiind uimit cu fiecare silaba ce citea.
-"Vreau sa iti simt trupul tau fierbinte, limbajul corpului sa ne reprezinte. Ce zici? Tu vrei sex, eu vreau dragoste. Tu vrei violent, eu vreau pervers. Hai sa vorbim pe limba noastra, te astept la mine in 10 minute. Sanji."
Hano ridica dintr-o spranceana si incepe a fuge inspre usa.
"Ce are? Am sa ma distrez si eu putin si de data asta nu cred ca se va mai opune, din vreme ce el m-a chemat..." Gandi baiatul cu parul cenusiu zambind pervers. Nu s-ar fi gandit ca Sanji i s-ar putea daruit pe tava, dar pana la urma asta vroia cel mai mult: sa il aiba pe rebel numai pentru el. Fugea pe strazile intortochiate ale cartierului, vrand sa ajunga cat mai repede. A urcat scarile blocului in ritm alert, ajungand rapid la usa la care a inceput sa bata cu putere. Vazand ca raspunsul nu vine, acesta a apasat pe clanta, intrand in apartament. S-a asezat pe canapea asteptand persoana respectiva, care nu a intarziat sa apara. Sanji si-a facut aparitia din dormitor, purtand un halat alb. Zambea, dar zambea al naibii de ciudat, pentru ca nu ii statea in fire sa faca asa ceva. S-a apropiat de Hano, intinzand-ul pe canapea, alungindu-si corpul peste al sau.
"Cred ca mi se face rau" gandi rebelul abia abtinandu-se a-si exprima gandurile.
-Aha, deci ti-ai dat seama ca nu poti sta fara mine, nu, papusel? Intreba Hano sigur pe el
-Normal...abia am asteptat sa vi ! Raspunse Sanji incercand sa zambeasca.
Baiatul cu parul cenusiu ii desfacea halatul rebelului cu mana dreapta in timp ce mana stanga si-o plimba lacom pe corpul acestuia.
"La naiba, grabiti-va ... Nu il voi lasa pe tipu' asta sa ma ... " Inainte sa iti termine sirul gandurilor, in apartament au dau buzna cele doua gasti cu Kaitou in frunte. Daisuke impreuna cu Kyro l-au prins pe Hano de maini si de picioare in timp ce ceilalti il legau cu niste sfori. Sanji s-a dat repede jos de pe baiat, rasufland usurat.
-Daca nu veneati, va taiam capetele pe rand ... Credeam ca m-ati uitat. Eram pe cale sa vomit, dar nenorocitu' a avut noroc. E o onoare prea mare chiar si daca l-as scuipa intre ochi. Zise rebelul incrucisandu-si bratele
-Linisteste-te... Nu ti-a facut nimic, am venit la timp. Incerca satenul sa-l calmeze pe baiat, dupa care a scos un briceag din buzunar, l-a spins pe hano de par si i-a pus lama adcutita la gat.
-Asculta aici, vierme...Daca te mai pune sfantu' sa te artingi de vreunul dintre noi, iti jur ca eu iti voi taia gatul ! Spuse Kai nervos.
-Mai bine asculta-ma tu pe mine ... Nu ai sa-mi faci nimic, tu nu esti in stare sa omori o musca, apai un om, nu esti in stare de nimic! Replica Hano parand foarte sigur pe el. Cum el statea jos pe podea, rezemat de canapea, in momentul urmator a primit un genunchi in fata de la Sanji.
-Invata sa vorbesti si dupa aceea ni te adresesezi.
-Da, sigur, apara-ti iubitelul, om demn de mila ! Nu ai fi putut sa ma infrunti tu singur si ti-ai adus toata satra. Zise baiatul legat privind in ochii rebelului
-Iubitel ? Sanji, despre ce vorbeste zanatecul asta? Intreba Disuke curios, dar in soapta.
-E obsedat tipu'...Nu-l vezi ?Ar fi vrut ca acum sa fiu in pat cu el ! Raspunse baiatul cu parul albastru parand foarte nervos.
Dintr-o data, usa apartamentului se deschise brusc, pe ea aparand Kaori. Speriata s-a dus imediat langa fratele ei, incepand sa tipe la ceilalti baieti.
-Ce naiba ii faceti fratelui meu ?!
-Kaori, nu ai ce cauta aici, nu te baga in treburile noastre, pleaca ! Strigase Sanji aratand cu degetul spre usa.
-In nici un caz nu plec fara el, datii drumul ... Va rog ... Nu-i faceti rau ! Kaori incepuse sa planga, de mila fratelui ei, dar pe ceilalti nu ii induiosa. Kaito a ridicat-o de jos, tragand-o de mana, dar aceasta s-a tras si a cazut din nou langa Hano, care incepuse sa faca pe nevinovatul.
-Surioara ... Am venit aici, pentru ca m-a chemat prietenul tau, am vrut sa ne imprietenim, sa ne intelegem bine , dar toata chestia asta a fost un plan bine pus la punct. Au asteptat putin, dupa care au dat buzna in apartament, legandu-ma pe mine fedeles.
Desigur, micuta surioara credula a inceput sa planga si sa zbiere la ceilalti sa-i dea drumul sfantului ei frate. Desi Sanji ii explica anumite lucruri, pe care ea nu le sti, fata nu era atenta. Tipa in continuare, pana cand i-a adus pe baieti in culmea disperarii. Au renuntat pana al urma la ideea de a-i afce ceva lui Hano...Cel putin pentru aceasta zi. Au lasat-o pe Kaori sa-si dezlege si sa-si ia fratele, dupa care au plecat impreuna.
-Uhh... Frate...Si noi plecam acasa...O sa avem si alte ocazii. Spuse Kyro cascand larg. Ceilalti au aprobat si au iesitafara din apartament, unde au ramas numai doi: Sanji si Kaitou, care s-au trantit pe canapea, obositi .
-Vai, ce mai zi ! De abia astept sa ajung acasa ! Spuse Kai in timp ce incerca sa isi tina ochii deschisi.
-Hei ... De ce nu mai bine a-i ramane la mine ? Intreba Sanji zambind, prinzandu-l pe saten de dupa gat.
-Nu cred ca e o idee bun...
Baiatul nu isi terminase propozitia, buzele sale fiind acoperite cu cele ale rebelului, care l-a tras pe Kai mai aproape de corpul sau, pentru a-l putea starnge puternic in brate in timp ce saruturile sale deveneau din ce in ce mai pasionale
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] - de Lye - 08-02-2008, 11:49 PM
RE: ♥Crazy Love♥ [Shonen-ai / Yaoi] by love_yuki_eiri & kaname - de Yaoi Queen - 05-04-2008, 12:47 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.881 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.933 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.396 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.207 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.863 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 133.126 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.873 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 100.279 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.932 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.467 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)