Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Atata timp cat este cu o combinatie de negru sau mov as putea spune ca port dar simplu cred ca m-as gandi de doua ori inainte sa iau o decizie ^^
Intrebarea mea :
Iti place anotimpul Iarna?

:bye:

Iti place anotimpul Iarna?
Uneori imi place alteori o urasc..de ce? atunci cand ma duc la munte si ma distrez, rad si stiu ca acele momente vor ramane in memorie pt todeaua, ador anotimplu iarna. Dar cand nu ninge si afara e mai mult noroi decat zapada, sau cand e Craciunul, afara nu ninge si e foarte frig nici nu ti se pare ca e Craciun. Ninsoare face parte din atmosfera Craciunului si de aceea uneori urasc iarna.

Next: Iti plac filme de groaza?
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


Ei bine depinde de filmul de groaza respective.Unele filme de groaza imi plac insa altele deloc.Pentru ca cele ce sunt si putin emotionante si au o actiune cat de cat placuta si mai lasa din scenele acelea infricosatoare pentru ceva mai putin infricosator imi sunt pe plac,pentru ca reusesc sa fiu calma si neinfricosata =) dar cele ce sunt prea inspaimantatoare prefer sa le ocolesc ^^
Next :
Iti place culoarea verde ?
:bye:

De obicei verdele simbolizeaza pacea,si este o culoare care te calmeaza.Deasemenea face "bine la ochi".Sa zic ca imi place pe mine ma calmeaza,si imi sta bine in verde,imi scoate ochi in evidenta.(deci atunci cand port verde ochii par mai mult verzi decat albastriii,dar in fine)

Iti plac copacii iarna?
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

Copacii iarna sunt foarte interesanti.Imi plac chiar foarte mult.Sunt parca pierduti intr-o ceata ce pare ca ii va lasa cuprinsi pentru tot restul "existentei lor".Ador zapada ce se aseaza pe crengile lor aspre ^^ imi dă o senzatie de puritate si naturalete mai presus de propria lor natura.copacii in iarna sunt foarte interesanti ^^
Well,next : Iti place zapada?

"? cred ,imi place atunci cand este mare si pot sa-mi tarasc picioarele prin ea ,dar cum parte de ea a fost mai putina anul acesta raman cu gandul la cei mai frumosi ani din viata mea.

Ti se pare inervant faptul ca esti obligat sa nu folosesti nu si da ?
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

Sa mi se para enervant?Raspunsul este complet negativ.De ce?Pentru ca exista si alte cuvinte care pot inlocuii acele cuvinte(m-am repetat...stiu)interzise.Intr-un fel...este asemenea jocului pe care Kurama si Kaito.Spune cuvantul interzis si ti se va lua sufletul(ma rog..aici nu iti ia nimeni nik21)
NExt:Iti place Otaku?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Otaku : sunt oamenii cu interese obsesive pentru anime,manga si jocuri video.

Ce sa zic e viata lor se pot interesa cat vor de asa ceva si pot deveni ce vor ei mai sus de Otaku daca exista.

Ti-ai dori sa mitesti manga in limba romana,lund de la chioscu de ziare ?
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

Cu siguranta ar fi mai comod deoarece in Romania sunt foarte putine magazine care vand Manga...
Totusi imi place mai mult sa citesc in engleza,chiar daca as intelege mai bine in romana, dar as alege engleza..deci..depinde 4.

Next: Ti-ai dori sa fi faimo(a)s(a) , chiar daca ai fi atat in mod pozitiv dar si in mod negativ?
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

:stress: este un stres acest lucru ,adica faima mi se pare prea greu pt. mine asa ca o las balta chiar in cele doua moduri e la fel de greu,uitati-va atenti la vedetele noastre si ve-ti intelege.


User-ii de pe acest forum ti se par prietenosi ?
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.512 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 59.995 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)