Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Finaly here too...don't let me beg for comments pls :D

#13
Humm... cum sa ma exprim cel mai bine?... IMI MANANCA VIATA! *looking at the text* Da, cred ca asta ar spune totul... Dar ma straduiesc, ca toata lumea de altfel... sa imi pastrez calmul si sa-mi cunosc dusmanul cat mai bine ca sa-i vin de hac pana la urma ^^

Humm... daca ati sti ce bine arata asta in creion... 10

[Imagine: angelofdemons.jpg]

e inspirat cumva de Devil May cry... it's an angel that used to be a bloody demon (and I mean Bloody! Nu stiu daca mai finalizez si desenul cu forma demonica ce ilustraza just how bloody I mean...) until she was sent to live on earth and learned to love humans... kids especially. ^^

si ceva ce am visat de curand... really great experience as far as I'm concerned... could use it for a story 71

[Imagine: dreamgodssmall.jpg]

ma certam cu cineva in vis, sau dormeam cu grija, nu stiu exact de ce. dar m-am trezit brusc si m-am ridicat din pat... m-am trezit in fata unui baiat cam ca cel desenat acum, care mi-a zambit cam ca cel din desen... si (clar eram in semi-constienta) m-am linistit si m-am bagat inapoi in pat, intorcandu-ma cu spatele in timp ce imaginea incepuse sa devina difuza cumva... Abia cateva secunde mai tarziu mi-am dat seama ca nu ar tb sa fie nimeni in camera mea si m-am intors din nou... ca sa nu gasesc pe nimeni, desigur: era un personaj al visului meu 24
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)



Răspunsuri în acest subiect
RE: Finaly here too... I hope no one will regret it ;)) - de JavaLeen - 20-02-2008, 03:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)