Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

my bullshit :P

#1
heey.. am vazut multe creatii aici .. si m-am gandit sa impartasesc eu cam ce pot face.. nu e mare chestie.. am incercat pentru a doua oara sa desenez ceva in paint..
imi pare rau ca nu am timp sa postez mai multe in seara asta ... insa maine voi veni cu "prospaturi" ^__^
deocamda doar atat [ e facut acum 10 minute ] :
http://i37.tinypic.com/a9tshi.jpg
enjoy .. criticile incurajate ^__^

#2
sa vedeeeem... *stretches fingers*

Deeeci... Ochii ar trebui sa fie aproximativ in aceeasi linie, si putin mai apropiati...

parul nu are niciun fel de dinamica. Nu ma asteptam la mult oricum, fiind in Paint, dar la putin mai mult de atat, da...

umbrele sunt putin gandite... nu ai un unghi din care vine lumina. daca ar veni direct din fata, atunci ar fi fost nevoie de umbre doar la gat si putin la par, dar oricum in spatele suvitei, nu in fata ei... daca vine dintr-o parte, ce cauta umbrele pe acea parte?

Nu-ti face griji, si eu am avut probleme mari la capitolul asta... just ask Shiva, Flaw, si pe cine mai prinzi de ma stie dinainte sa vin aici... dar cu putina atentie, se invata si asta. ^^ Just look around 3

astept 'prospaturile'...
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#3
in primul rand cred ca e cam exagerat titlul... trebuie sati respecti munca...

in al doilea rand in desen iti trebuie foarte multa rabdare... sunt sigura ca daca ai sta mai mult de 10 minute la un desen ar iesi mult mai bine...

eu desene in paint nu stiu sa fac si nici nam incercat... decat in creion...

astept noi desene...

#4
un sfat efi...daca esti la inceput nici nu te deranja sa faci ceva in paint sau orice alt program...nu te ajuta la nimic(parerea mea)...desenul este varza...gomen...daca era puteai sa folosesti acel "curve" care este langa "line" sa ai mai mult control asupra liniei...nu se mai vede asa de tremurat...in rest javaleen ti-a zis cam tot ...sa pui prospaturile ne?...de preferat pe hartie 10

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli


#5
destul de dragut desenu
mai ai ceva de lucrat la ochii
dar in rest e bine ^_^
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)