Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari

#20
Mi s-a întâmplat o chestie de-asta când o prietenă a dormit la mine într-o vineri. Eh, am zis să ne uităm la fenomenii stranii că deh! până la urmă nu e cine ştie ce aşa de groază.
Ne-am băgat noi în pat, cu punga de seminţe şi sticla de Cola lângă şi am dat drumul la TV [nu înainte de a închide lumina]. Stăm ce stăm, apare fantoma unui copil, eu căscam pe acolo şi numai când mă uit la uşa de la dormitor şi văd că se deschide aşa, înceeeet. Băi, numai când am început să ţip şi să trag de prietena mea. Şi faza e că ţipam în aşa fel încât prietena mea credea că-mi bat joc de ea şi s-a ridicat să se ducă să închidă uşa şi de ce dă? De sorămea de 4 ani care stătea în fund în faţa uşii. =]]
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos



Răspunsuri în acest subiect
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de Lectina96 - 12-03-2011, 08:11 PM
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de street king - 01-06-2010, 11:21 PM
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de σχуgєη - 20-06-2011, 10:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Horror Stories Robb'™ 4 4.142 17-07-2011, 08:43 PM
Ultimul răspuns: Robb'™
  Horror clips - sau clipuri de speriat copii. Ma'eth 3 7.314 11-08-2008, 03:11 PM
Ultimul răspuns: Melyeter


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)