Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevarul din spatele scenei

#5
Pey mey th asta care esti mey sakura_lovely angel in primul rand nu se da com asa dupa fiecare critica pe care o ai, ok?Esti la inceput si oricum nu trebuie sa fie perfect din prima.Te superi ca te criticam, insa uita-te si tu, daca de exemplu Andrutz@--nebuna nu-ti zicea de disclamer tu erai ca si zburata deja.
Insa daca insistai sa zici ceva, puteai sa le zici in acelas post cu urmatorul capitol.Sa stii ca visul de avea multe pagini la fic e o prostie.Asa ca stai cumintica pana la urmatorul capitol si nu te mai supara de micile critici.Inca nu au venit adevaratii criticatori.
Sper ca postul asta sa nu te supere si sa-ti dai seama ce am frut sa zic.Daca ai ceva cu mine poti sa-mi dai un PM si sa ma injuri cat vrei pe mess.
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?




Răspunsuri în acest subiect
Adevarul din spatele scenei - de Just a lovely girl - 22-05-2009, 02:58 PM
RE: Adevarul din spatele scenei(SasuSaku) - de Andrutza - 22-05-2009, 03:23 PM
RE: Adevarul din spatele scenei(SasuSaku) - de Annya - 22-05-2009, 04:37 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire ascunsa in spatele tradarii... Ary^_^Arishime 2 2.256 03-08-2011, 08:43 AM
Ultimul răspuns: candy girl
  In spatele scenei, marionetele danseaza... [+16] angeliqueVampire 4 3.142 13-03-2010, 12:19 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Care e adevarul despre tine? (SasuSaku) ^Ciresica^ 2 4.676 06-03-2010, 08:32 PM
Ultimul răspuns: Shadow.
  Chipul din spatele mastii ( yaoi/shounen-ai ) Mitsukai Yoru 14 12.140 06-02-2009, 08:49 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)