Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pe urmele diavolului [hentai]

#4
Intanlirea


~ Anca azi am vazut pe cineva, sau mai bine zis fata unui nou client. Seamana izbitor cu tine, pana si aceeiasi ochii blanzi pe care-i aveai si tu. Ma intreb: oare voi simtii ceva pentru ea daca seamana atat de mult cu tine. Am multe intrebari in minte, dar nu am raspunsuri. De cand ai plecat de langa mine, parca sunt cazut intr-o prapastie, unde lumina nu patrunde, unde soarele nu rasare niciodata. Totul e pustiu... fara tine ~
Dandu-mi seama ca iar ma desprind de realitate, opresc brusc sirul de ganduri. Ma ridic de pe canapea si iau telefonul cu gandul sa il sun pe Mario. Mario e cel mai bun prieten al meu, chiar daca ma mai cert cateodata cu el, niciodata nu am renuntat la prietenia noastra.
- Alo Mario?
- Da straine... de cand nu am mai vorbit!
- Hai lasa glumele, doar ieri seara am tras o betie... te-am sunat sa te intreb daca iesiti in seara asta?
- Sigur!
Bucuros oarecum ca ma intanlesc cu ei, si iar ne imbatam, ma duc in camera si imi aleg din dulapul cu haine o pereche de blugi negrii si o camasa alba. Acea camasa era cumparata de catre Anca. Ma asez pe pat si strang materialul vaporos la piept.
~ Anca fiecare particica din casa asta imi aduce aminte de tine, fiecare lucru are amintirea ta imprimata pe el. Nu inteleg de ce te-ai dus, de ce ai plecat de langa mine. Acum cand renuntasem la familiile noastre pentru a fi impreuna, tu ai plecat. Ce ma fac eu fara tine? Poate ma urasti, poate ma iubesti, nu stiu. Tot ce vreau e sa fi din nou langa mine. Lacrimile imi curg, lacrimi de dor, lacrimi de suferinta. Te iubesc si vreau sa fi langa mine... nu intelegi nu pot trai fara tine. A trecut prea mult timp de cand nu ti-am mai gustat buzele, de cand radeam unul de altul, de cand ma plezneai fara motiv, iar eu incepeam sa rad. Mi-e dor de tine! ~
Ma imbrac in cele din urma si ies afara din camera. Ma astez din nou pe canapea si ma uit la ceas, indica 08:32 seara. Nu imi venea sa cred, ce facusem toata ziua? in afara de acel client care imi rapise din timp doar o ora, eu ce facusem pana acum? Poate iar adormisem pe canapea, sau poate iar m-am gandit la Anca. Deodata stomacul incepe sa ma doara. Imi strang picioarele lipindu-le de stomac, aceea durere nu inceta. Imi venea sa urlu, dar nu rezolva cu nimic situatia. Inima incepea sa bata mai tare cu fiecare secunda, iar ochii incepeau sa ma usture. Ce se intampla cu mine?
Peste cateva minute, durerea a incetat, dar imi venea mereu o senzatie de tuse, si nu puteam sa o opresc. Incep sa tusesc, dar nimic, aceea senzatie era mereu prezenta. Am inceput sa tusesc din ce in ce mai tare, deodata simt ca un cutit in trece prin trahee, ceea ce ma face sa vars sange. Nu era bine, de ce varsam sange, simteam de parca ceva se rupsese in mine. Cu mana pe piept, ma indrept spre bucatarie. Iau un pahar si il umplu cu apa. Band lichidul incolor, simteam o usturime pe tot drumul sau. Ma apropi de zid, spijinindu-ma cu mana de el. Privesc in jos, incercand sa imi dau seama de ce mi-e rau? deodata imi dau seama, nu mai mancasem de vreo doua zile, iar bautura si tutunul in fiecare noapte si-au zis cuvantul. Sunt contient ca nu fac decat sa ma distrug, dar numai cu ajutorul alcoolului puteam sa trec peste moartea Ancai.
Ma asez pe podea, imi pun mainile pe picioare, si ridic capul privind tavanul. Respiratia mea devenea din ce in ce mai grea, abia mai puteam sa trag aer in piept. Aveam impresia ca ma sufoc, dar nu era deloc asa, era numai imaginatia mea. Inchid ochii, imi imaginez lucruri ciudate. Cred ca intru intr-o depresie si asta nu e bine. Trebuie neparat sa beau ceva.
Stand la masa cu un pahar, agitand lichidul galbui, aud soneria. Cred ca sunt prieteni mei, care au venit sa ma ia. Ma ridic de la masa si deschid usa. Mare mi-a fost mirarea ca nu era Mario, ci iubita lui Andreea. Aceasta imi sare in brate, apucandu-ma de talie cu ambele picioare si muscandu-ma de gat. Incerc sa o dau jos dupa mine, dar in zadar, Deea era o fata care nu se lasa usor. Incercand sa o dau jos, ea coboara dupa mine si imi zice:
- Te-ai speriat... ai? zice ea scotand limba
Uimit la cat de copilaroasa e si la cat de aiurita e, ridic din spranceana. Deea imi prinde mana, tragandu-ma afara din apartament si apoi tarandu-ma pana la lift.
- Stai ma! trebuie sa inchid apartamentul! zic eu indepartandu-ma de ea
Fata isi pune mainile in jurul taliei, iar priciorul drept lovea necontenit podeaua, in semn ca nu are rabdare dupa mine. Am inchis usa si ma indrept spre ea. Ajuns in fata ei, ma trage bagandu-ma cu forta in lift.
Peste cateva minute eram in fata clubului in care trebuia sa ne intanlim toti pentru a trage din nou o betie. Cand sa intru pe usa, am ramas socat. Fata care dansa mai departe cu cativa pasi de mine, era chiar Ana. Analizand-o observ ca fata era foarte beata si in plus era inconjurata numai de baieti. Fara sa imi dau seama, ma uit fix la ea, iar Ana observa. Se indreapta spre mine si nu stiu ce sa fac. Sigur voi inventa o scuza, dar oare ma va crede, iar faptul ca eu va trebui sa o supraveghez si ea ma intanlit, imi punea in pericol misiunea.

~ Va urma ~

Stiu ca acest capitol nu e pe masura asteptarilor voastre, dar sper sa va placa :* si multumesc celor care mi-au lasat comm-uri >:d<
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 16-05-2009, 08:59 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Topaz - 17-05-2009, 02:43 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Alexi - 17-05-2009, 06:36 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 17-05-2009, 06:20 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Denny - 17-05-2009, 06:39 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Alexi - 17-05-2009, 07:10 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Jasmine - 22-06-2009, 04:39 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 07-07-2009, 09:52 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Marty:X - 10-07-2009, 11:29 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Ramonitzz - 08-07-2009, 10:52 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Dark~Melody - 09-07-2009, 09:03 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 20-07-2009, 12:20 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de Hitman - 31-07-2009, 12:32 AM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de ~~YuRa~~ - 31-07-2009, 01:17 PM
RE: Pe urmele diavolului [hentai] - de nimeni - 31-07-2009, 02:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inima Diavolului Yami 8 5.498 05-06-2013, 07:46 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Mesagerul Diavolului Sushi 12 7.921 03-06-2013, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Yami
  [Yaoi] Mana stanga a diavolului Nywa 30 14.372 11-01-2013, 02:26 PM
Ultimul răspuns: Natsuru
  Pasind pe urmele iubirii KarinaD 21 10.960 18-10-2010, 08:36 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Clan contra clan. Cand mafia este pe urmele mele (SasuSaku) Who said i have to be normal 7 12.392 06-05-2010, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Ella-chan
  Pe urmele destinului (+16) WinterSoul 34 15.696 02-05-2009, 02:41 AM
Ultimul răspuns: cookie
  Pe urmele dragostei ! by me ... sweet_zoey 0 2.325 19-02-2009, 10:55 AM
Ultimul răspuns: sweet_zoey
  Pe urmele dragostei! andreea_sakura 10 11.872 25-01-2009, 01:54 AM
Ultimul răspuns: andreea_sakura
  Insemnul diavolului case 4 3.543 24-07-2008, 08:58 PM
Ultimul răspuns: Jigoku


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)