Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inocenta dragostei

#26
Sisule iti dau cadoul mai devreme:D
Si e hentai cum vrei tu:))


Surpriza si ceva mai mult






La casa familiei Meng, Max si Larry se pregateau sa plece spre aeroport. Brunetul si-a luat la revedere de la tatal sau si s-a urcat in masina prietenului sau. Pe drum, acestea se gandea la sora lui. Cum va reactiona oare adolescenta cand il va vedea in Grecia? Ajunsi la aeroport, cei doi si-au lasat bagajele si s-au urcat in avion. Dupa jumatate de ora, acesta a decolat. In cateva ore, cei doi baieti ajungeau in Grecia.
Avionul in care se aflau fetele tocmai ateriza pe pista din Atena. Au coborat treptele acoperite cu un covoras negru. Dupa ce si-au luat bagajele, adolescentele au comandat un taxi, pentru a le duce la hotel. Pe drum, cele doua admirau privelistea. Vedeau diferite statui cu zeii antici. In 15 minute, au ajuns la hotelul Poseidon. S-au indreptat spre receptie pentru a se inregistra. Dupa ce au terminat si cu cazarea, fetele s-au indreptat spre apartamentele lor. Camerele erau la o distanta de 3 camere. Ariel si-a lasat bagajul pe pat si s-a indreptat spre balcon. A deschis usa verandei iesind pe balcon, pentru a putea admira peisajul. Si-a sprijinit mainile de pervarsul balconului. A inspirat adanc aerul. Se gandea la Max si la ceea ce ia spus. O dureau cuvintele lui, dar era constienta ca o relatie intre ei nu va fi tolerata de Daniel. Deodata pe usa isi face aparitia blonda. Aceasta a spus ca vor sa se plimbe prin oras. Bruneta a inchis usa balconului si au plecat pentru a explora capitala Greciei.
La aeroport, avionul baietilor tocmai aterizase. Au coborat din avion, indreptandu-se spre hangar pentru a-si lua bagajele, apoi s-au indreptat spre avion. Adolescentii s-au cazat la acelasi hotel cu fetele. Camera lui Max era in fata camerei lui Ariel, iar camera lui Larry langa camera Aisei. Dupa ce si-au lasat bagajele in camere, baietii au hotarat sa coboare la receptie pentru a le astepta pe Ariel si pe Aisa.
In oras fetele vizitau Partenonul. Au inceput sa faca poze, si sa se ascunda printre ruine. Dupa ce s-au plictisit, au hotarat sa se duca la o terasa pentru a bea un suc. Ariel a inceput sa ii povesteasca prietenei sale despre experienta de la munte si despre adevaratele intentii ale lui Max.
- Dar tu cum ai aflat ce avea de gand?
- Am aflat cand am venit acum cateva zile de la antrenament. El vorbea cu Larry.
- Nu-mi vine sa cred cat e de ipocrit tipul asta.
- Si stii ce mi-a spus atunci? Ca vrea sa fuga cu mine, undeva unde sa fim numai noi doi. Si a doua zi mi-a zis ca se intorce la Priscila ca a fost mereu bogata si in pat e fenomenala.
- A da? Sa vezi ce fenomela la fata o fac pe curva aia.
- Calmeaza Aisa. Nu mai are rost. Realizez ca mereu o va iubi pe Priscila si nu am ce face. Si in plus am venit aici sa ne distram nu sa vorbim despre tipa aia.
- Ai dreptate. Hai sa cucerim cativa dintre baietii de la hotel. Intr-o ora se intuneca. Apropo am pus ochii pe un frumusel.
- Si unde l-ai vazut?
- Cand ne cazam. Are niste patratele. Ah. Abea astept sa ma intorc la hotel. Haide acum. Ca nu mai am rabdare.
Bruneta nu mai spunea nimic. Stia ca prietena ei era innebunita dupa baieti, insa nu prea tinea la ei. Au platit consumatia si s-au urcat intr-un taxi, apoi s-au indreptat spre hotel. Au ajuns repede, s-au dat jos din masina si s-au indreptat spre intrare. Cand au intrat, Ariel a avut un soc. Max si Larry stateau pe canapea. Vazand-o, brunetul s-a ridicat de pe suprafata moale si s-a indreptat spre sora lui. S-a oprit in fata ei si a salutat-o pe blonda.
- Cum de nu mi-am dat seama? Deodata vrei in Sicilia si vrei sa pleci in aceeasi zi in care plecam si eu.
- Ei bine surioara, nu esti asa de desteapta pe cat se spune. Ti-am spus ca nu am sa te scap din ochi.
Bruneta nu a mai spus nimic. I-a spus Aisei ca se duce in camera ei crezand ca scapa de fratele ei, insa acesta nu se lasa mai prejos si a spus ca se duce si el in camera sa. Ramasi singuri, roscatul si blonda au facut cunostinta si s-au dus sa ia cina. In lift brunetul incerca sa o sarute pe adolescenta, insa aceasta il indeparta. Inainte de a se deschide usile liftului, Max o apuca pe adolescenta de mana si o trase dupa el. A intrebat-o pe tanara care e camera ei, apoi au intrat in camera adolescentei. Baiatul a trantit-o pe pat asezandu-se peste ea.
- Mai enervat destul pana acum. A venit timpul sa vezi ca devin dur. Nu mi-ai vazut adevarata fata, insa o vei vedea acum. Spuse adolescentul rupandu-i maieu si lasand-o in sutien. Tanara a inceput sa se zbata si sa planga. Ce avea de gand Max?
- Max da-mi drumul. Du-te la Priscila daca vrei sex, dar lasa-ma in pace.
- O nu surioara. In secret, tu esti iubita mea si inca nu ne-am despartit. Asa ca doar i-au ce e al meu.
Baiatul i-a indepartat blugi, incepand sa ii sarute abdomenul plat. Fata incerca sa il indeparteze insa puterea ei nu se putea compara cu forta adolescetului. Max si-a indepartat tricoul expunandu-si trupul bine lucrat. Palma tanarului se plimba usor pe trupul trapezistei, mangaind pielea fina a acesteia. Bruneta a inchis ochii sperand ca fratele ei o va lasa in pace.
- Deschide ochii Ariel.
Tanara a facut ce i s-a zis. Max i-a cuprins buzele intr-un sarut apasat, in timp ce isi indeparta pantalonii, ramanand in boxeri. Limba tanarului se juca cu cea a fetei. Cu mana dreapta ii tinea mainile prinse deasupra capului, iar cu cea stanga ii deschidea sutienul. A intrerupt sarutul, indepartandu-i sutienul si aruncandu-l la podea. Tanara incerca sa se ascunda, insa baiatul nu ii permitea asta. I-a legat mainile cu maieul rupt, apoi mana stanga a alunecat usor in interiorul chiloteilor galbeni purtati de adolescenta. Si-a introdus un deget in interiorul adolescentei determinand-o pe aceasta sa geama. Si-a scos degetul, indepartandu-i chilotii si lasand-o goala.
- Acum fii pregatita sa ma cunosti surioara.
Spunand acestea, baiatul s-a asezat deasupra surorii lui. A privit-o in ochi, apoi a patruns-o fara nici un fel de avertisment. Tanara a tipat dandu-si capul pe spate. Brunetul a inceput sa se miste intr-un ritm alert, facand-o pe bruneta sa tipe de durere. Tanarul si-a inconjurat mijlocul cu picioarele adolescentei. A inceput sa faca miscari de dute-vino intr-un ritm alert. Baiatul si-a apropiat buzele de gatul fetei, muscandu-l. Dintii au strapuns pielea subtire, facand-o pe tanara sa tipe si mai tare. Dupa cateva minute, trupurile celor doi au cazut pe pat. Max respira din ce in ce mai adanc si mai sacadat, in timp ce bruneta privea tavanul. Lacrimile ii se prelingeau pe obrajii fini. Tanara si-a tras cearsaful peste corpul ei, ridicandu-se din pat si dorind sa se duca la baie. Brunetul s-a ridicat si el din pat, impiedicandu-si sora sa plece. Aceasta tinea capul in jos, ascunzandu-si privirea de baiat. Tanarul o tinea de brate.
- De ce ai facut asta Max? De ce m-ai facut a ta cand eu nu doream asta? De ce? Spune-mi de ce. spuse bruneta ridicandu-si privirea inlacrimata. Pe baiat la cuprins un sentiment de vinovatie. Si-a lasat capul in jos, incercand sa gaseasca scuza perfecta.
- Nu stiu de ce am facut asta.
- Acum ca te-ai distrat poate ma lasi odata in pace sa imi vad de viata mea.
- Imi pare rau pantero. Dar nu te voi lasa niciodata in pace. Mai ales ca idiotul ala de Alfonso incearca sa te cucereasca. Ai fost a mea si nu poti schimba lucrul asta.
- De ce esti gelos pe Alfonso? Pentru ca tata poate accepta relatia mea cu el?
- Nici sa nu te gandesti sa faci asta. M-ai inteles? spuse brunetul incepand sa o stranga de brate. Tanara il implora sa ii dea drumul. Baiatul i-a dat drumul bratelor, luand-o de mana pe adolescenta. Si-a pus boxerii pe el si s-au indreptat spre balcon. Pe veranda se simtea briza placuta. Max a tras-o pe sora lui in bratele sale. Fata avea ochii rosii de la plans, insa il imbratisa strans pe fratele ei. Acesta ii saruta usor crestetul capului, cerandu-i trapezistei iertare. Tanara a aprobat absenta din cap, privind apusul. Baiatul a luat-o in brate ducand-o in camera. A inchis usa balconului cu picioru si a lasat-o pe bruneta pe pat. Privirea acesteia era trista. Max ii luase inocenta cu forta. Visele ei de a se darui cuiva de buna voie s-au naruit, insa intr-un fel era fericita ca primul din viata ei era Max. Acesta s-a asezat langa ea invelindu-se. A atins-o usor pe adolescenta, iar aceasta si-a intors privirea si s-a cuibarit in bratele fratelui ei. Isi ascundea chipul de el, insa se simtea bine in bratele lui. In cele din urma cei doi au adormit.
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!



Răspunsuri în acest subiect
Inocenta dragostei - de Alexi - 14-04-2009, 09:42 PM
RE: Inocenta dragostei - de †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † - 17-04-2009, 11:33 AM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 17-04-2009, 09:12 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 18-04-2009, 02:05 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 21-04-2009, 02:53 PM
RE: Inocenta dragostei - de Bubbles - 21-04-2009, 07:10 PM
RE: Inocenta dragostei - de alexandra_love - 21-04-2009, 07:28 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 22-04-2009, 09:47 PM
RE: Inocenta dragostei - de Monica Wksv - 23-04-2009, 08:49 AM
RE: Inocenta dragostei - de Just Sugar - 23-04-2009, 06:39 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 24-04-2009, 07:01 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 25-04-2009, 02:03 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 25-04-2009, 08:18 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 26-04-2009, 07:28 PM
RE: Inocenta dragostei - de Elina - 26-04-2009, 08:01 PM
RE: Inocenta dragostei - de Kinder - 28-04-2009, 09:22 AM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 28-04-2009, 10:01 PM
RE: Inocenta dragostei - de nemo-chii - 28-04-2009, 10:49 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 30-04-2009, 04:54 PM
RE: Inocenta dragostei - de Kinder - 01-05-2009, 08:43 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 02-05-2009, 05:53 PM
RE: Inocenta dragostei - de Just Sugar - 04-05-2009, 12:57 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 05-05-2009, 08:01 PM
RE: Inocenta dragostei - de Khonsu - 06-05-2009, 04:46 PM
RE: Inocenta dragostei - de Just Sugar - 06-05-2009, 06:26 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 06-05-2009, 07:16 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 08-05-2009, 03:37 PM
RE: Inocenta dragostei - de Just Sugar - 08-05-2009, 06:04 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 10-05-2009, 10:29 AM
RE: Inocenta dragostei - de Just Sugar - 10-05-2009, 10:44 AM
RE: Inocenta dragostei - de Crynu. xD - 10-05-2009, 08:00 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 11-05-2009, 06:22 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 13-05-2009, 08:26 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 15-05-2009, 08:02 PM
RE: Inocenta dragostei - de Khonsu - 15-05-2009, 08:19 PM
RE: Inocenta dragostei - de Kiddy - 15-05-2009, 09:43 PM
RE: Inocenta dragostei - de ஜSheirஜ - 16-05-2009, 03:35 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 18-05-2009, 04:52 PM
RE: Inocenta dragostei - de Khonsu - 18-05-2009, 08:31 PM
RE: Inocenta dragostei - de ***candy bar*** - 18-05-2009, 11:45 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 21-05-2009, 07:24 PM
RE: Inocenta dragostei - de MyKy - 21-05-2009, 08:15 PM
RE: Inocenta dragostei - de ***candy bar*** - 22-05-2009, 11:26 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 24-05-2009, 07:33 PM
RE: Inocenta dragostei - de ~~YuRa~~ - 24-05-2009, 08:10 PM
RE: Inocenta dragostei - de Kinder - 27-05-2009, 08:55 AM
RE: Inocenta dragostei - de Yumina - 29-05-2009, 08:24 PM
RE: Inocenta dragostei - de Just Sugar - 30-05-2009, 11:27 AM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 10-06-2009, 08:17 PM
RE: Inocenta dragostei - de Annya_Anna - 11-06-2009, 07:52 PM
RE: Inocenta dragostei - de Alexi - 17-06-2009, 04:35 PM
RE: Inocenta dragostei - de Khonsu - 17-06-2009, 07:30 PM
RE: Inocenta dragostei - de Aiumy - 17-06-2009, 10:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O privire inocenta **angels** 12 8.247 23-10-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Indragostit de inocenta ucigasa A'Svear 7 9.821 26-01-2010, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)