Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Don't wait for love, look for happiness

#23
Wow oamenilor asa ceva e fenomenal, pentru a invata limba romana exista scoala, dar daca omul se grabeste (cea ce ma bucur ca face pentru ca eu sunt o fana a acestui fic) asta e nu toti suntem perfecti. Eu admir aceasta scriitoare pentru ceea ce face, pentru imaginatie si pentru felul in care descrie lucrurile, nu o torturez cu lectii de gramatica. Totusi nu cred ca o 'faceti' cu intentii' necurate (sa te dai mare in ale romanii, de exemplu') asa ca o sa o iau ca pe un ajutor pentru autoare si sper sa o ajute nu sa o faca sa nu mai vrea sa continue cu aceasta poveste, daca intelegeti ce vreau sa zic dragi oameni. Si as vrea sa citesc mai mult fic-ul nu ORA DE ROMANA, pe care apropo o fac aproape zilnic la scoala, sper ca nu am suparat pe nimeni si daca am facut-o imi pare rau.
Deci acum sa trec la adevaratul motiv pentru care sunt aici, vreau sa imi cer scuze pentru ca nu am lasat nici un cometariu desi urmaresc acest fic de la inceput, imi place foarte mult ceea ce faci cu acesta poveste si imi plac si personajele, de criticat ortografia as putea sa o fac si eu dar cred ca iti cam ajunge ce sa adunat pana acum. Multa bafta in continuare si multumesc pentru acest capitol, il asteptam de ceva vreme (scuze din nou ca nu am mai comentat pana acum si pentru ca nu am zis nimic ... pana acum').
I'm your fan, and I love this fiction. :X
[Imagine: claplarge.gif]
I'm the joker in this game called reality!:yes:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Don't wait for love, look for happyness - de Rebekah* - 01-02-2013, 12:52 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 167.044 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.417 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Boys' love Yaoi Queen 55 56.318 17-06-2009, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 114.380 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.243 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.215 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)