Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care e personajul tau favorit?
Ken
50.00%
6 50.00%
Kyle
41.67%
5 41.67%
Erika
0%
0 0%
Ciel
8.33%
1 8.33%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala

#6
Capitolul 3 Departe de a se sfarsi!


Mainile mele aluneca usor peste pielea fina si maslinie a brunetei. Sanii ei mari si elastici se lovesc constant de pieptul meu masiv, ferit de tentatia epilarii, multumita mamei natura ce ma inzestrase cu un corp lipsit de pilozitate in exces.
Ma misc in ritmul meu alert in timp ce gura ei flamanda cu buzele sangerii din cauza muscaturilor aplicate de mine, ma cauta cerand mai mult. Ii ofer ceea ce-si doreste, sufocand-o cu sarutarile mele pasionale ce-i satisfac pofta de mine.
Trupurile noastre fac un contrast frumos, parca am fi glazura ideala de ciocolata si lapte pentru o prajitura sofisticata. Ma avant in ea, uitand intru-totul pe ce pamant ma aflu, simtindu-i peretii vaginali strangandu-ma ca intr-o menghina. Placerea atinge cote maxime, iar peretii camerei,asurziti din cauza gemetelor noastre senzuale, sunt partasi la un alt sfarsit glorios de-al meu.
Lichidul albicios se raspandeste cu repeziciune in fata (femeie in toata regula) in timp ce eu ma retrag ranjind satisfacut, precum un demon. Unul picat din paradis, ce-i drept. Lucifer in varianta nipona, mai stii?
In privinta Amandei, negresa de sub trupul meu, nu-mi fac probleme. Anticonceptionalele au efect sigur.
-Tigrule, din ce in ce mai salbatic. Imi transmite gatuita de emotie si extaz noua sa‘’descoperire’’.
-Ihi… ingan si eu ferindu-ma de fumul nociv al tigarii ce tocmai si-a aprins-o.
Pentru mine nicotina e otrava curata! Doar sunt sportiv, ce naiba? Plus ca, are un miros dezagreabil ce-mi inspira repugna.
Ii fac semn sa se imbrace caci trebuie sa ma odihnesc dupa o zi atat de… solicitanta.
Amanda se imbraca si inaite de a pleca imi depune un ultim sarut pe obrazul meu inrosit de efort. Eu ma trantesc pe suprafata moale a patului dar, nu inainte de a arunca asternuturile mototolite (si nu numai…) pe podea, fiindu-mi prea lene sa pun altele curate.
Ma asez, asa de-a latul patului si nu pe lungul sau, cum ar fi fost normal si firesc. Odata ce am facut contact cu patura de sub capul meu pe post de perna, parca sunt electrocutat, adormind instantaneu, visand la ziua de maine, care se intampla sa fie vineri.
Pasesc in curtea scolii ingrijit si ceva mai aranjat decat aseara… Port uniforma cu ajustari din partea mea. Pantalonii albastrii inchisi, al caror curea le-am adaugat si doua lanturi, imi vin de parca ar fi turnati direct pe mine, ca model. Camasa scoasa din pantaloni, calcata si netezita cu primii doi nasturi desfacuti se muleaza perfect pe bicepsi, pe spatele meu lat. Nu va imaginati ca sunt copia fidela a unei namile de om sau vreun culturist!
Mergand aproape cu incetinitorul pe holurile liceului, aud clopotelul ce anunta prima ora, adica biologia.
Intru in clasa puternic luminata de soare, ma asez in banca mea si in scurt timp bucata de parizel legat… pardon, profesoara isi face simtita prezenta. Noi, elevi model, o intampinam cu obisnuitul si anostul ,,Ohayo gozaimasu’’ si dansa ne intampina cu un calduros:
-Scoateti o foaie de hartie, test!
L-a auzul spuselor ei imi pica o falca pe sub banca deoarece nu am invatat catusi de putin.
-Ba, socatule! Vrei sa nu te mai minunezi ca virgina in noaptea nunti? Stai… nu ai invatat, nu-i asa?
Mi se adreseaza prietenul meu cel mai bun, Ciel, ce are banca in partea mea dreapta.
-Amice, noi impartim totul… fac eu o aluzie dar, nu pe un ton rugator deoarece nu-mi sta in fire. Ci mai mult pe unul de:,, Lasa-ma sa copiez dupa tine ca si eu te-am ajutat in nenumarate randuri!’’
Nu eram prost! Aveam capacitatea de a invata mult dar, ca toti adolescentii secolului douazeci si unu, nu vroiam. Ma bazam pe faptul ca am o memorie vizuala incomparabila. ‘’Fotagrafiam’’ tot ce era important din clasa si acasa… pusca si cureaua lata…
Eram‘’domnul media opt pe toata linia’’ numai cu ce imi aduceam aminte de la orele de predare. Altii toceau din greu pentru o amarata de nota de trecere.
Pot spune ca sunt ‘’binecuvantat’’ din multe puncte de vedere…
Dupa ce mi-am impartasit cunostintele cu Ciel, amicul meu, s-a sunat iar noi am iesit pe acoperisul liceului luand micul dejun, se pare ca, el nu avusese timp in acesta dimineata.
Restul orelor au decurs fara incidente semnificative, pana la ultima ce se intampla sa fie matematica! Huh, acesta era singurul obiect la care nici nu ma straduiam sa retin din clasa macar. Pur si simplu nu-mi placea, nu ma interesa. Mint! Un singur lucru ma interesa… profesorul nostru, ori mai bine zis: corpul sau.
Astept cuminte si usor obosit pana cand usa se deschide, iar pe ea isi face aparitia Kamadeva Kyle, profesorul. De cand l-am cunoscut am crezut ca are un nume misterios si totusi, interesant cu multe semnificatii si intelesuri. Din vastele mele cunostinte, in mitologie, Kamadeva a fost un print un pic neobisnuit. Acesta nu calarea un cal alb, elegant ca in basmele pentru fecioare. Ci din contra… un papagal. M-a atras faptul ca papagalul are aripi si poate sparge barierele pamantului, cutremurand, ajungand la limita cerului manat de stapanul sau. De asemenea Kamadeva era numit ,,Zeul dragostei, al erotismului’’ contribuind chiar pentru cunoscuta ‘’enciclopedie’’ Kamasutra si altele de care incretiturile creerului meu nu-si aduc aminte prea bine.
Acesta, ca de obicei, este imbracat la patru ace, emanand un miros discret al unei colonii scumpe. Ne saluta politicos si se aseaza la catedra, picior peste picior, asa cum obisnuia el sa stea cand facea prezenta. In mai putin de doua minute, mi-am auzit numele strigat de catre el si imediat un fior straniu mi-a traversat trupul, din virful firului de par si pana in degetul mic de la picior. Ma gandesc… cum ar fi sa-mi strige numele in timp ce-l penetrez? Sa-i surprind lacrimile din ochii turcoaz ce parca ma implora sa continui, ori sa incetez din a-i mai tortura trupul, si asa vlaguit din cauza placerii combinata cu beatitudinea daruita de catre al meu. Fi-rar! Cand am devenit asa sadic? Mai important, cand am devenit asa obsedat?
Ora decurge incet, el impartasindu-ne cunostintele sale, completandu-le pe ale noastre. Eu rontai nervos guma creionului, ochii mei fiind atintiti spre ceasul din perete. Eam nerabdator sa se incheie o alta zi plictisitoare de scoala. Puteam sa ma gandec la Kyle, absorbundu-i fiecare cuvant cu nesat dar… realizez ca sunt intr-un stadiu de confuzie. Aveam fantezii cu el si totusi, pe buna dreptate, eu nu stiam daca vreau sa-l fac al meu sau nu. Cred ca e mai mult curiozitatea si putina atractie fizica. ,,Oare cum o fi sa fac sex cu el?’’ doar la atat ma rezumam. Nu ma gandeam la el de dimineata pana seara si alte aiureli adolescentine. Totul in capul meu era planul unui experiment. Si inafara de asta, chiar asa? Sa-i permit luxul de a petrece o noapte cu mine? Nu stiu, nu cred, nu atat de usor!
-Murinaga!
-Hm?( Am observat ca incep sa frecventez foarte des acesta ‘’limba’’.)
-Sa ramai dupa ore. Trebuie sa-ti vorbesc. Puse el accentul pe ,,trebuie’’.
Imi aprob profesorul de mate si totodata dirigintele meu.
Probabil iar imi va spune ‘’moartea caprioarei’’ cum ca, de ce nu ma apuc serios de invatat si discursuri de care, oricum, nu tin cont.
Raman relaxat pe scaunul din lemn in timp ce colegii mei isi ‘’arunca’’ ghiozdanele in spate, plecand cu zambetul pe buze si susotind. Probabil, din nou, se intrebau ce predica imi va mai tine Kamadeva.
-Kenta…
-Domn’diriginte, va rog. Spuneti-mi Ken. Il intrerup deoarece aveam o parere mult prea ‘’frumoasa’’ despre numele meu original.
L-am auzit oftand si apoi a reluat cea ce dorea sa-mi transmita initial.
-Ken, am mai aruncat o privire asupra notelor tale. Sunt bune pentru un elev ce nu prea invata, ci retine din clasa. IQ-ul tau pare a fi foarte mare daca poti face asemenea performante. Iti imaginezi ce s-ar intampla daca ai mai si invata, citi ceva mereu?
-Da… voi ajunge tocilarul liceului! I-am spus cu o doza insignifianta de impertinenta, plescaind nemultumit.
El insa, imi ignora replicile si continua in timp ce-si trecea degetele lungi prin parul auriu.
-Poti ajunge la o facultate de prestigiu. Ti-ai putea asigura un viitor promitator.
-De ce imi spuneti toate astea asa dintr-o data?! Am reactionat un pic uimit de‘’confesiunile’’ sale, cu totul opusul a ceea ce ma asteptam sa-mi zica. (Ken invata! Ken nu-ti mai ironiza juniori la sport! Ken in sus si in jos, la dreapta…si mai mult stanga)
-Pentru ca e pacat sa pierzi un elev cu o asemenea capacitate mintala, nu crezi? Spuse nonsalant, afisand un zambet orbitor.
M-am uitat surprins la el apoi, cu ochii fixand ceva aschii de pe banca mea, cred ca am rosit. La dracu’! Macar de-as fi rozaliu dar nu rosu, precum un tembel!
Barbatul din fata mea isi vara mainile in buzunarele pantalonilor si nu inceteaza sa-mi aplice soc dupa soc.
-Bineinteles, conteaza si parerea mamei tale. As dori sa vorbesc si cu dansa in particular.
-Ah, da, sigur… cum adica in particular?!
-Adica nu in timpul acelor sedinte monotone. Hmm, ce-ai zice daca v-as face o vizita?
-O vizita?!
-In seara asta.
-In seara asta?!
-E acasa?
-E acasa?!
-Kenta…Adica Ken, esti in regula? De ce repeti tot ceea ce-ti zic?
Abia atunci mi-am dat seama cat de pueril ma comportasem si ce expresii faciale trebuie sa fi facut… Am incercat sa remediez situatia, lamurindul.
Verdictul a fost un ‘’minunat’’: Cina cu dirigu’ si maica-mea in seara asta la ora sase!’’
Se anunta o zi grea si lunga. Si eu care ma bucurasem ca-i inceput de weekend...

Soneria acea enervanta o aud inca din baie. Dau repede cu putina apa pe fata, pregatindu-ma sa intru in ‘’cosmarul realitatii mele’’ pentru cateva ore. M-am grabit putin stiind pe cine intampina mama in pragul usii. Am dat la fel de repede mancare pisicutei mele, vorbindu-i: Sa fi cuminte. Azi, cica, e o zi importanta, auzi? Saraca, mi-a mieunat de cateva ori in timp ce o atatam cu bucatelele de carne. Da, eram baiat, mai bine zis, barbat si iubeam animalutele acestea. Si, foarte important, nu-mi era rusine sa o recunosc. Dar cui nu i se inmoie picioarele la vederea acestor fapturi absolute adorabile si atat de pufoase ? Ce sa zic? Umanitatea asta...
Cobor scarile si aproape m-am impiedicat cand mi-am privit dirigintele zambindu-i mamei atat de familiar si calduros, in acelasi timp daruindu-i un buchet de flori mirifice.
El? Arata…altfel! In sensul bun al cuvantului. Purta o camasa de culoare conabie, vaporoasa, asortata la pantalonii de un alb imaculat. Stiu… incep sa vorbesc de parca fac reclama la detergenti…
Inaintez, si de cum ma vede imi exclama euforic numele. Ala intreg si atat de ‘’frumos’’.Ne strangem barbateste mainile, apoi mama ne conduce spre masa din centrul livingului. Nici nu s-au asezat bine si imediat incep discutii interminabile despre mine, despre viitorul meu si chiar si prezentul, asa, de parca nici nu as fi fost acolo.
In tot acest timp urmaresc plictisit ploaia ce bate in geamurile casei, penisul erect al profesorului meu, bucatele de pe masa… Stai! Penisul erect al profesorului meu?! Ce naiba?! S-a excitat la vederea maica-mii? ( nu ca maica-mea n-ar fi o femeie frumoasa, din contra, atrage multe priviri)
[Imagine: tumblrlzv0gahduu1rps1qh.png]
Priveste in ochii mei. Nu poti vedea, am dreptate?
Valul negru atarna greoi peste retina... aparenta... cât de mult timp ti-ai sacrifica sa descoperi esenta?



Răspunsuri în acest subiect
Bolnavii cronici de cerneala - de onu' - 25-08-2012, 06:49 PM
RE: [Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala - de onu' - 22-09-2012, 11:16 PM
RE: [Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala - de Elyy - 02-01-2013, 09:03 PM
RE: [Yaoi] Bolnavii cronici de cerneala - de onu' - 09-01-2013, 11:38 PM
RE: Bolnavii cronici de cerneala - de HanniGram - 16-06-2013, 03:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sângele tău este cerneala mea Me†al. 135 52.380 01-12-2011, 12:20 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  Flori de cerneala . Biscu' iz back ^^ 7 3.800 26-07-2011, 01:33 PM
Ultimul răspuns: Moony691
  Cerneala ramane chiar si dupa furtuna.[+18] Anna 15 7.040 18-07-2011, 09:09 AM
Ultimul răspuns: crazy little red
  [split] Sângele tău este cerneala mea sorynyk 2 1.518 15-07-2011, 12:47 AM
Ultimul răspuns: sorynyk


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)