Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Misterele intunericului [Renee x Yoko]

#50
XX.Sentimente dezvaluite Cap asta este +18


Erau in livingul mare din apartamentul lui Renee.Fata se arunca in fotoliu,nemaispunand nimic.Nimeni nu mai stia ce sa zica.Acum,nu mai erau in spatiul intins al padurii,erau intre patru pereti si trebuiau sa vorbeasca.
Bruneta isi puse mana la cap si inchise ochii.Yoko o privea linistit.Renee nu stia daca era furioasa sau fericita.Baiatul ii spuse pe un ton calm:
-Eu plec.
Fata deschise rapid ochii,furia castigand lupta:
-O,nu.Tu nu pleci nicaieri.Imi vei da o explicatie pentru tot ce s-a intamplat,pentru tot ce am indurat,dar,mai intai,ma duc sa fac un dus.
Yoko o privi surprins,un zambet mic aparandu-i in coltul gurii.Isi daduse seama ca daca Renee isi dorea ceva cu adevarat,nu se lasa pana nu primea.Bruneta se duse in dormitor,aruncandu-si hainele,direct in cosul de rufe.Apoi,intra in cada relaxandu-se sub spuma alba.Era nerabdatoare,desi stia ca trebuie sa astepte.In cele din urma,isi spala in graba parul si iesi ca o vijelie pe usa,apucand in graba un prosop pentru asi usca parul.
Deschise dulapul si lua o fusta neagra si o bluza alba,pe gat.Isi privi abdomenul,zgarietura era tot acolo.Nu stia inca sa se vindece,dar nu vroia sa nici sa il roage pe Yoko.De ce sa depinda de el?Iesi pe usa,incercand sa para relaxata si sa isi usuce parul,cu prosopul alb.
Yoko statea linistit pe canapea.Ridica privirea pierduta,can fata intra in camera.Aceasta spuse pe un ton ferm:
-Vreau sa stiu tot ce cunosti despre viata mea.
Yoko pastra linistea un minut.Simti un miros de flori si zambi in sinea lui.Renee mirosea ca deobicei,a flori proaspete.Apoi,spuse calm:
-Totul a inceput in ziua cand te-ai nascut.Cineva a prezis ca vei fi o mare vrajitoare si una speciala.A spus ca vei atrage si binele si raul,iar intunericul vei fi insasi tu.Toata lumea a ramas socata de aceasta prezicere.La sapte ani,a trimis pe cineva sa vorbeasca cu parintii tai.Acestia nu au fost de acord sa inveti magia si te-au tinut sub protectie.De parca asta ar fi ajutat.La varsta de opt ani,parintii tai au fost ucisi de un hot,controlat de noi.Dupa cum stii,acesta nu ti-a facut nimic,deoarece nu l-am lasat.Apoi,am asteptat as cresti,iar anul acesta,cand se implineau doi ani de la urcarea mea pe tron,te-am cautat si ti-am spus o parte din adevar.
-La ce se referea prezicerea?
-Nici noi nu stim sigur.M-am gandit ca se refera la mine si al Caleb:tu atragi si binele si raul.
Bruneta il privi neincrezatoare pe Yoko.Acesta se apropie de ea sarutand-o usor.La inceput vroia sa se impotriveasca,dar baiatul o tinu strans,la pieptul lui.Fata prinse curajul punandu-si mainile dupa gatul lui.Yoko ii gusta lacom buzele,amandoi punandu-si in acest sarut,toate sentimentele nedezvaluite pana acum.Apoi,intrara imbratisati in dormitorul fetei.
Baiatul o tranti pe pat,sarutand-o pasional pe buze,iar apoi pe gat,muscand-o usor de ureche.In cele din urma ii sopti:
-Esti sigura?
Fata zambi strengareste zicand:
-Mai intrebi?
Baiatul zambi siret sarutand-o pasional,apoi ii dadu bluza jos.Renee ramase intr-un sutien,aproape identic ca celalat.Yoko o saruta pe gat,lingand-o usor pe piept,pana ajunse la sutien.Intre timp,fata prinses curaj si ii deschise camasa.Avea niste muschi tari si bine facuti.Bruneta ii atinse curioasa,rosind.Baiatul zambi,iar fata puse mainile pe badomenul lui,imbratisandu-l.
Yoko ii deschise sutienul,tragand usor de panglica roz si il arunca pe jos.Apoi, trasa linii subtiri cu limba in jurul sfarcurilor.Fata gemu usor provocandu-i placere baiatului.Acesta o stranse de sani,facand-o pe fata sa tipe.
Apoi,o saruta pe abdomen provocandu-i fiori de placere.Baiatul ii vindeca usor zgarietura,sarutand-o.Fata ii deschise pantalonii,in timp ce acesta ii dadea jos fusta.Renee ramase intr-o pereche de chiloti negrii cu dantela violet.Yoko inlatura uosr articolul vestimentar,continuand sa o sarute.Isi dadu pantalnoi jos,iar mai apoi,boxerii negrii.Fata se inrosi puternic ,in timp ce baiatul atingea acel loc interzis,masandu-l usor.Renee gemu stins si baiatul spuse:
-Esti gata?
-Doar fa-o!
Acesta zambi si o patrunse usor.Fata gemu puternic,arcuindu-si spatele si strangand in pumn cersaful matasos. Apoi,baiatul o saruta pe tot corpul,tragand-o usor in bratele lui puternice.Fata il saruta si amandoi se bagara sub cearsaful de matase.Renee il imbratisa in continuare,punandu-si capul pe pieptul lui si spunand stins:
-Te iubesc.
-Stiu si eu.Acum incearca sa dormi.
Fata abroba si inchise ochii cufundandu-se intr-un somn profund.Yoko se juca cu suvitele ei,adormind impreuna.



Multumesc pt comenturi!Sper ac va placut nextul!:zuppy02:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de BlueGum - 31-12-2008, 08:13 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de Silverrose - 11-01-2009, 01:51 AM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 11-01-2009, 10:27 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 24-01-2009, 09:01 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de Silverrose - 25-01-2009, 02:22 AM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de starnight - 31-01-2009, 07:41 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 01-02-2009, 07:33 PM
RE: Misterele intunericului(Renee x Yoko) - de WinterSoul - 06-02-2009, 11:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Misterele vieti[SasuSaku] ~Pufarina~Puff~ 2 3.126 03-09-2011, 03:36 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  In lumina Intunericului Mindy 3 3.396 19-04-2011, 11:11 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Misterele unei prieteni ohaio_angel 10 7.346 09-04-2011, 09:14 AM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.314 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.
  Dragoste in umbra intunericului Andrutza 20 14.606 20-06-2009, 10:00 AM
Ultimul răspuns: Andrutza


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)