Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#37
Nota: Acest capitol este a lui Trixie, dar ea nu l-a putut posta fiindca a trebuit sa plece de urgenta pana undeva. Deci, acest capitol nu este al meu, este al ei.

Captiolul 22

"Oare... Oare el chiar mi-a spus asta? " ma intreb uimit, cascand ochii. Cuvintele acelea ma faceau fericit, partea proasta este ca nu stiam daca sa le cred sau nu. Nu m-ar fi mirat ca Naruto sa ma fi vazut pe mine doar ca pe o alta persoana care-i satisface placerile si nu ca pe un baiat, ca pe un om, desi era putin probabil...
M-am uitat lung la Naruto, cascand ochii, nereusind sa ma gandesc la prea multe lucruri. Doar acele doua cuvinte imi zburau nebuneste prin cap, ca si cum doar ele mai erau in tot vocabularul meu. M-am ridicat din bratele sale, luandu-l de mana si incercand sa il fac sa mergem in casa, fiindca soarele apusese si nu mai era nimic de vazut. El insa ma trase cu putere in bratele lui, cazand peste el, si am scancit lung din cauza durerii de abdomen si de spate chiar.
- Naruto! am spus pe un ton suparat, insa cu un asemenea baiat nu aveai cum sa te superi, era atat de amuzant incat innebuneam. L-am sarutat lung pe buzele dulci, apoi el imi puse mana pe fund, strangandu-mi fesele in palme. Limba i se strecura printre buzele mele, insa ajunse doar la dinti, acestia standu-i in cale precum o bariera pe care refuzam s-o inlatur.
- Raule! spuse suparacios si se ridica cu mine in brate. Hai sa vezi ce pedeapsa iti dau pentru nelegiuirea ta! Vezi tu, ramai fara funduletul ala bombat si sexy, intru-n el tancu-n tunel! spuse pe un ton pervers. Ma trecusera fiori, insa nu de placere, chair daca el glumea, ci doar de groaza din cauza durerii la care ma asteptam s-o simt.
- Naruto, nu... Nu! am strigat cand el ma arunca in pat, punandu-se deasupra mea. Imi strecurase mana in pantaloni, ajungand imediat la locul stramt dintre fese si se apasa inainte, fara sa patrunda insa. Naruto, te implor! am strigat si el incepu sa rada.
- Nu-ti fac nimic, dulceata mea mica, doar ma jucam si eu cu tine.
Ma saruta lung pe buzele mele intredeschise si limba patrunse intr-un final in acel loc fierbinte, strabatandu-l, gustandu-l multumit.
Am rasuflat usurat, apoi m-am intins in pat, inchizandu-mi ochii. Ma bucuram ca nu voise decat sa ma sperie, avusesem noroc din cale-afara ca era doar o persoana glumeata si nu ma ranea nici in ruptul capului. Dupa ce ma saruta si ma musca de cateva ori, m-am ascuns sub paturica, in bratele lui, si l-am sarutat lung si dulce de multe ori pe buze, pe gat, coborasem si pe piept daca nu ma lua cascatul si nu aveam nevoie de somn...

Telefonul incepuse sa imi sune in disperare, iar eu fusesem nevoit sa ma scol si sa raspund. Mi l-am adunat de pe jos, fiindca era bagat sub un dulap, ce dracu' cauta acolo nu stiu, si am raspuns lui Neji, care se parea ca ma mai sunase de cateva ori pana sa ma trezeasca in aceasta dimineata.
- Sasuke, salut, spuse la telefon si am simtit parca fumul de tigara pe care il trasese in piept in acel moment.
- Ce? marai prost dispus, aruncandu-mi boxerii de pe mine pe jos, cautandu-mi haine, fiindca noaptea trecuta Naruto ma cam lasase fara.
Baiatul isi drese glasul, dupa care intreba in continuare:
- Sasuke, tu esti cu Naruto acum?
Mi-a picat parca ceva in cap in momentul in care l-am auzit. M-am aplecat usor inainte, tragandu-mi o pereche de boxeri pe mine, si am spus calm:
- Nu, nu sunt cu Naruto, am mintit fara nerusinare, dupa care mi-am muscat buza, fiind nevoit sa suport durerea provocata de Naruto.
- Sasuke, ai aparut in ziar cu Naruto, ii spuneai la ureche ceva.
Imediat mi-a picat fisa de ce se refera, amintindu-mi imediat cum il sarutat pe Naruto pe obraz. Ironic, dar ei credeau ca eu ii soptisem ceva blondului. Mai bine, nu doream sa se afle ca ajunsesem gay... Si totusi Naruto imi spusese ca ma iubeste. Eu nu ii spusesem acest lucru. Oare se suparase?
- Da-le dracu' de ziare! am spus si, dupa ce l-am salutat pe Neji, am inchis telefonul, coborand rapid doar in boxeri afara. Am avut noroc ca am gasit o pereche de blugi de-ai lui Naruto pe drum si mi i-am tras pe mine, ramanand insa la bustul gol. Nu ma prea interesa ca eram asa, oricum aratam destul de bine incat sa ma afisez pe mine insumi asa cum aratam de la mama natura.
La un chisc de ziare, am luat rapid un exemplar unde apaream chiar eu si Naruto pe prima paginia, cu titlul mare si scris rosu sub:
FoxyBoy, vazut alaturi de un tanar pe care il tinea in brate in drum spre plaja si acesta ii susotea ceva la ureche!.
M-am indreptat catre casa, intrand acolo. Naruto se afla acum in bucatarie, isi bea cafeaua. Se uita la mine uimit si intreba cu o nota de gelozie parca in glas:
- Unde ai fost imbracat asa?
Fara sa raspund, m-am dus langa el si i-am sarutat buzele usor, dupa care i-am aratat acel articol. Citi rapid, apoi scoase telefonul din buzunar, apeland-o pe managera sa, Karin, si incepand sa-i dea detalii despre ceea ce fu vazut in ziar. Naruto ma luase in bratele sale, sarutandu-ma lung pe buze in timp ce ascultama amandoi ceea ce spunea Karin:
- [i]Deci... Baiatul e fratele mai mic al unui foarte bun prieten de-al tau, Naruto, si tu erai in vizita la acea cunostinta.[i/]
Vocea ei era clara, dar avea si o nota de amuzament in tot ceea ce spunea. M-am intins in bratele iubitului, apoi i-am dat un sarut nevoinovad pe gurita dulce, cu buze fierbinti si de fiecare data doritoare. Imi raspunse cu ardoare pana ce Karin aproape striga in telefon ca sa se faca auzita.
- Bine, mersi, spuse blondul preocupat cu buzele mele acum, pe care le saruta neincetat. Rosisem tot, dar se pare ca el tot nu avea de gand sa se opreasca.
Se uita lung la mine, apoi ma ridica in brate, lasand telefonul pe revista si aceasta pe masa. L-am privit bine dispus, dupa care l-am imbratisat jucaus.
- Naruto, sper ca nu te-ai suparat pentru faptul ca... A ajuns asta in ziar si... am spus incet, oftand, speriat intr-un fel de faptul ca se comporta de parca nimic nu s-ar fi intamplat. Nu imi doream sa se supere pentru prostia ziaristilor care il urmarisera, totusi tineam la el si nu voiam sa ne certam, mai ales din cauza altora.
Blondul se uita lung la mine, razand, si facu un semn cu mana ca si cum nu iar pasa. M-a luat in acel moment in brate, ridicandu-ma, si interba:
- Vrei sa mergem la surf?
Am cascat ochii cand il auzisem, incantat. Desigur ca voiam sa merg, eu intotdeauna adoram sa merg la surf!
- Daaaaaaaaaaa! am strigat prinzandu-i buzele intr-un sarut dulce. Limba sa imediat isi facu aparitia in interiorul gurii mele, explorand-o cum facuse si pana acum, entuziasmat si incantat de mine.
Eram cat se poate de fericit. Acesta ma puse sa merg sa ma imbrac, fiindca urma sa mergem la surf, iar eu am plecat bine dispus sa ma imbrac, fericit din cale-afara.
"Naruto tine la mine..."
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 1.995 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.920 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.796 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)