Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#34
Capitoul 20

"Pana la urma... Insemn ceva pentru el", imi spun mie insumi, ridicandu-ma de la masa. M-am indreptat cu ambele farfurii in care mancaseram spre chiuveta, fiindca doamna aceea terminase treaba si plecase acasa la ea, lasandu-ne pe noi doii singuri in acest loc mirific.
Tocmai pusesem toata vesela in chiuveta, dand drumul apei, fiindca voiam sa spal, sa nu las murdar. Mainile lui Naruto insa se aflau acum pe talia mea, mangaindu-ma usor, ridicandu-mi bluza in sus. Imi saruta ceafa, apoi isi strecura degetele dibace si calde pe sub bluza mea, trecandu-si-le pe sub abdomenul meu ce mi-l incordasem in acel moment, doritor din cale-afara de placeri ascunse, lucruri la care nu s-ar fi asteptat vreodata.
- Stai, Naruto, ce faci?! am intrebat alarmat cand am realizat ca ma trage din fata chiuvetei. Stai! strig inainte sa transform totul in cioburi. Am lasat totul acolo si am oprit apa, intorcandu-ma catre Naruto, care ma privirea zambind bine dispus. Imi saruta buzele de cateva ori usor, copilaresc, apoi se lasa in jos. Am crezut ca are din nou de gand sa-mi faca ceea ce-mi facuse si inainte de concertul sau, insa nu, de data aceasta blondul isi trecu mana prin spatele genunchilor mei, ridicandu-ma in brate.
Instinctiv, mana mea trecuse in jurul gatului sau, sustinandu-ma. Naruto se indreptase rapid catre etaj, ducandu-ma in dormitorul pe care il vazusem si mai devreme, acela spatios si frumos decorat. Ma puse in pat si se puse deasupra mea.
- Nu mai rezist, Sasuke... imi spuse la ureche in soapta si in vocea sa am simtit dorinta din voce. Nu stiam insa dupa ce tanjeste. Imi saruta lung buzele usor intredeschise din cauza uimitii. Statea deasupra mea, frecandu-se usor de trupul meu ce tremura.
Stiam foarte bine ce vrea, trupul meu voia la randul sau, insa mintea mea nu accepta o astfel de relatie, mi se parea nenatural, contrar legilor lumesti. Tremuram de dorinta, voiam sa-l simt, sa-l sarut, sa ma mangaie asa cum o facuse cand i-o trasesem Sakurei. Trecuse peste acele lucruri ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat vreodata. Eram fericit pentru ca ma iertase si nu era suparat. Acum insa ma confruntam cu alta problema: dorinta.
- Naruto, ce... Ce vrei sa spui? am intrebat usor ingrijorat, dar Naruto nu se sinchisi sa imi raspunda, ci incepu sa ma sarute pe gat, pe piept, facandu-ma sa gem usor, incantat de cum se comporta. Imi trase grabit bluza jos de pe mine si din miscarile sale bruste, si totusi calme, mi-am dat seama ca ma vrea enorm si nu are sa se opreasca.
Imi lingea pielea gatului si cobora spre piept, trasand cercuri umede cu limba pe mine. Cobora tot mai tare acum, mai plin de nerabdare. Musca cu placere locurile ce-mi provocau placere deosebita, apoi ajunse la sfarcurile intarite, pracurgandu-le cu limba pe rand, sugandu-le, rasucindu-le si muscandu-le.
Ma desfacea la blugi in timp ce ochii sai albastrii se fixau intr-ai mei. Nu stiam ce sa fac, cum sa fac sa fie bine cu adevarat. Pur si simplu parca incremenisem, nu indrazneam sa ma misc. Culoarea ca taciunele a ochilor mei fixau acum tavanul, in timp ce buzele lui Naruto coborara pe abdomenul meu, incepand sa ma sarute, facandu-ma sa scap involuntar cateva gemete de placere.
Nu puteam nega, era de-a dreptul placut, incitant modul cum se comporta cu mine, cum imi facea trupul sa se muleze dupa miscarile sale, cum ma invata sa reactionez. Si totusi nu puteam. Nu indrazneam sa ma misc. Imi doream asta, dar, cu toate astea, nu ma puteam misca, imi era frica sa nu fac vreun pas gresit, sa-l manii sau sa il resping in vreun fel pe blond.
- Sasuke... Doamne, nu pot... ingana printre gemete barbatul, sarutandu-ma apasat pe buzele ramase interdeschise de uimire. Nu pot, ma crezi? Esti atat de bland, atat de dulce si bun... Pur si simplu te vreau, rosti acoperindu-mi chipul cu sarutari. Cobori apoi si ma lasa fara pantaloni, doar in boxeri. Picioarele sale se pusera iar de o parte si de alta a trupului meu si isi arunca tricoul pe care-l avea pe el jos, intr-un colt al
camerei. Nu stiu cat de tare ma dorea el, dar cert e ca eu innebuneam de dorinta acum, dar si de teama.
Mi-am pus mana pe obrazul sau, iar el se intoarse si imi saruta palma, apoi isi puse mana peste palma mea si imi saruta incheietura. Ochii frumosi, albastrii-metalici, ma priveau cu atentie, analizandu-mi trasaturile.
Imi dadu cateva suvite de par din ochi, apoi ma saruta lung pe buze. Isi desfacuse slitul si nasturele blugilor, dandu-se jos iarasi de pe mine, si isi arunca hainele, ramanand in pielea goala acum in fata mea.
"Doamne, dar e... E.... E atat de mare!" mi-am spus rosindu-ma din cap pana in picioare. Imediat, ochii mi s-au indreptat catre tavan.
Se puse in genunchi pe marginea patului si imi saruta coapsa, apoi isi puse mainile pe soldurile mele, tragand in jos boxerii de pe mine pana ce ii arunca pe podea. Se ridica usor apoi, stand cu coatele pe genunchii
mei, si imi saruta mandria, facandu-mi inima sa mi-o ia razna din nou. Isi trecu limba peste capul organului intarit, doritor, apoi il prinse intre buzele dulci, incepand sa-l suga. Se descurca mai bine decat orice persoana care imi facuse vreodata vreun oral, si nu erau putine acele persoane. Facea miscari de sus in jos atat de rapid incat imi venea sa gem intr-una de placerea care mi-era provocata.
In scurt timp insa se ridica deasupra mea, stand peste picioarele mele, si ambele maini i se plimbau incet, rabdator, pe organul meu ce in scurt timp avea sa se elibereze de toata presiunea. Pur si simplu nu mai rezistam, era innebunitor de bine ceea ce facea. Continua sa se miste asa de lent acolo, facandu-ma sa scap gemete. Se apleca peste pieptul meu, lingandu-l si sarutandu-l lung, din nou aplicand acel tratament sfarcurilor mele intarite si asa din cauza atingerilor lui.
Mi-a luat mana si mi-a dus-o pe organul sau intarit, facandu-ma sa ma rosesc ingrozitor de tare.
- Vezi ce-mi faci tu mie, Sasuke? inrteba in soapta, apoi imi saruta buzele lung. Am inghitit in sec, dupa care am dat din cap. Isi duse mana intre picioarele mele binevoitor, incercand sa le desparta. Ma incordasem insa. Vazand ca nu reuseste asta, continua sa imi mangaie usor membrul intarit. Am mai scos cateva gemte de incantare, dupa care m-am eliberat suspinand din greu. Naruto privi lichidul alb ce se intainsese peste abdomenul meu, pe mana sa si pe cearsaf. Schita un zambet care ma facu sa fiu trecut de toti fiorii de placere pe care ii simtisem pana acum, apoi se apleca si linse din acel lichid cald de pe abdomenul meu. Urca usor, strecurandu-si limba in gura mea, permitandu-mi sa simt o parte din mine, sa-mi simt samanta proprie.
Rosisem si mai tare, iar el era incantat de asta.
- Naruto...
I-am gemut numele in momentul in care mana sa se duse intre picioarele mele iarasi, coborand usor spre locul stramt si ascuns intre fesele mele.
- Desfa picioarele, imi spuse in soapta, apoi isi plimba degetele prin acel lichid, murdarindu-si mana cu acesta. Cobori apoi intre picioare, dand ocol micului orificiu. Vocea sa parca ma hipnotiza, fiindca imi desfacusem ascultator picioarele. Se intinse usor peste mine si lua un tub de crema pe care nu-l obsevasem pana atunci. Imi dadu un sarut pe crestetul capului, apoi pe buzele mele inchise din cauza uimirii aparu un zambet si acesta il fura cu un sarut.
- Naru... Naruto! am exclamat in momentul in care am simtit cum un deget de-al sau aluneca usor in mine, alaturi de o senzatie de raceala si discomfort provocat de lucrul strain din interiorul meu. Naruto, stai, ce faci?! am intrebat uimit, sprijinindu-ma in coate, incercand sa-l fac sa ma lase in plec, fiindca ma temeam.
- Sasuke, ai incredere in mine? intreba fixandu-si in ochii mei albastreala irisilor. Ai incredere? intreba pentru a doua oara si am dat din cap. Ma saruta lung, dupa care imi spuse: Vreau sa stai relaxat. Nu te incorda, nu te retrage. Doar stai relaxat.
Am dat din cap afirmativ, apoi l-am simtit retragandu-se din acel loc. Imediat ce mi-am desfacut picioarele, el se pozitiona intre ele si mi le aseza cu blandete in jurul taliei sale, stand acum aplecat deasupra mea.
Mi-am pus o mana pe ceafa sa, mangaind parul, iar pe cealalta am lasat-o pe pat. Ma saruta pe frunte, apoi pe buze, dupa care i-am simtit iarasi mana cu acea crema rece la intrarea din trup.
In momentul in care l-am simtit acolo, la intrare, gata sa patrunda, am intrebat sovaind:
- Nu...Nu folosesti prezervativ, Naruto?
- Fac exceptie. Esti virgin si eu nu am mai facut-o niciodata fara, nici cu fete, nici cu baieti, deci e in regula, te asigur.
Ma saruta lung, dupa care se impinse usor inainte, facandu-ma sa gem usor. Abia daca patrunsese vreun pic si pe mine deja ma durea! Cu cat se afunda mai tare in carnea mea, cu atat simteam ca ustura mai tare si doare. Desi nu voiam, ochii imi fusesera inundati de lacrimi ce se prelingeau acum pe chipul meu.
- Doa... re... am spus in soapta. Mai incet, te rog, am spus icnind scurt, iar el se impinse in totalitate in mine in urmatorul moment. Gemusem si scancisem iar si il trasesem fara sa vreau de par, l fel cum stransesem si cearsaful in pumn, tragand de el pana ce am deranjat si patul si tot.
Naruto incepuse deja sa se miste in mine si simteam cum imi vine sa urlu de durere. Era arzatoare, groaznica, insa o suportam numai ca era el cel care mi-o oferea. Scanceam la fiecare adancire, insa ma saruta acum, limba sa jucandu-se cu a mea intr-un mod placut.
- Cum e? intreba miscandu-se foarte incet, asa cum imi doream. Mai mult de-atat nu se poate, Sasuke, nu am ce sa fac, spuse pe un ton trist si citisem clar in ochii sai tristetea. Imi pusesem mainile amandoua in parul sau si il sarutasem lung pe buzele dulci, inchizandu-mi ochii.
- Daca n-ar fi cu tine, Naruto, asta nu s-ar intampla, te asigur, am spus oftand de durere. Il simteam atat de adanc incat mi-as fi dorit sa fiu drogat, sa nu simt... Si asta imi daduse o idee! Uhm... am inceput in soapta, incercand sa-mi aleg cuvintele. Ai droguri?
Se uitase la mine lung, facand o miscare brusca de uimire, provocandu-mi mai mare durere. Am scancit si suspinat in acel moment, iar lacrimile incepura sa curga mai abundente pe chip. Nu doream sa se opreasca insa, ci strangeam din dinti si ma impingeam o data cu el, miscandu-ne la unison.
Naruto schita un zambet, apoi ma saruta lung.
Miscarile sale in mine devenisera din ce in ce mai rapide, insa continuam sa-i fac fata durerii, fara sa-mi pese. Plangeam si el imi stergea lacrimile, scanceam si el imi saruta buzele, gemeam si el zambea. Numai
zambetul sau ma facea sa fiu fericit. In scurt timp se auzi un geamat asaurzitor, iar apoi trupul mi-a fost invadat de o caldura lichida, semn ca se eliberase in mine. Inca ramasese acolo, iar trupul transpirat cazuse peste al meu, ramanand astfel inlantuiti acolo. Ne-am sarutat lung pana ce am adormit...

Am deschis lenes ochii, plimbandu-mi mana pe suprafata moale a acestuia. M-am ridicat lenes in fund si am privit in jos. Eram gol, iar sub mine... Erau pete de sange. Am devenit rosu ca un rac si imi venea sa intru in pamant din cauza rusinii. Acum nu-mi venea sa cred ca fusesem eu cel care se culcase cu Naruto, cel care il sarutase si facuse toate acele lucruri rusinoase. Imaginile din noaptea trecuta mi se desfasurau prin mintea obosita, facandu-ma sa vreau sa ma ascund de jena.
Naruto se afla langa mine, iar cand m-am intors catre el am constatat ca e treaz, spre deosebire de ceea ce credeam eu. Schita un zambet, apoi, cand ma vazut asa rosu, deveni un ranjet de-a dreptul pervers. Isi trecu mana pe acele pete zambind satisfacut.
- Sa nu te prind ca razi! am marait nervos si i-am trantit perna in cap. Din cauza ta s-a ajuns la asta, din cauza ta am.... Sangerat, spun devenind rosu. Tu... Tu m-ai facut sa...
Nici macar nu puteam vorbi fara sa inghit in sec! Blodnul se ridica in fund si ma saruta pe buze, apoi ma baga iar in pat.
- Nici nu stii cat de frumos faceai aseara! Desi plangeai, te miscai cu mine si scanceai... Erai asa de dulce si esti si acum... Poate... Ce zici de inca o partida? intreba in soapta si am scancit auzindu-l, innebunit de frica. Dupa ce ca duruse atat de tare, mai voia si a doua oara?!
- Te omor, am spus trecand deasupra trupului sau, vrand sa-l iau la bataie, insa durerea de spate si se abdomen chiar ma opri din orice miscare. Futu-i! am spus simtind cum ochii mi se umplu de lacrimi. Ma culc! spun inchizandu-mi ochii. Naruto ma lua in brate si ma saruta lung pe buze, continuand sa ma tina ocrotitor.
"Pana la urma am facut-o si pe-asta..." imi spun dandu-i un sarut pe buze, apoi m-am cuibarit la pieptul lui.

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 1.995 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.918 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.794 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)