Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#12
Capitolul 10

Eram din cale-afara de nervos si de dezamagit referitor la ceea ce spusese fratele meu, ca-mi va gauri fundul. La dracu', ei numai la asta se gandeau?! Erau pedofili sau Itachi chiar avea dreptate si Naruto voia doar atat, sa mi-o traga?
Am scuturat din cap. Nu avea rost sa ma gandesc la aceste lucruri, nu trebuia sa fac asta, deoarece oricum nu avea sa se intample ceva intre noi. Fusesem prost, da, ca il lasasem sa ma sarute in baie si participasem la randul meu la acel sarut dulce, dupa parerea mea, insa nu trebuia sa imi iau nasul la purtare pentru acest lucru, sa ma gandesc ca Naruto are altceva in minte.
M-am pus in pat, inchizadnu-mi ochii, fiindca deja eram prea nervos ca sa mai fac orice altceva si eram si obosit, capul ma durea destul de tare din cauza bauturii pe care o bausem si mintea imi zbura la sarutul meu cu Naruto.
"Nenorocitul... Ce prost sunt!" m-am certat singur in mintea mea, inchizandu-mi ochii strans pentru a nu revedea ceea ce facusem cu Naruto si atingerile sale tandre in acel moment. Ma durea groaznic sa imi aduc aminte de niste momente ca alea, insa nu aveam cum sa le sterg, cel putin nu inca.
Ala se presupune ca fusese primul meu sarut cu un barbat si profesorul meu de rap mi-l furase... De fapt el era chiar mai mult decat atat, era insusi FoxyBoy, raperul meu favorit pe care il adoram. Asta totusi nu scuza faptul ca ne sarutaseram si nu ma impotrivisem cu nimic.
- Te urasc... am spus in soapta, o lacrima curgandu-mi pe chip. Nu putea adormi, eram prea excitat ca sa fac acest lucru. M-am ridicat maraind si mi-am dus mana intre picioare, strangand usor. Drace! am strigat dand-mi seama ca era chiar mai rau decat credeam, nu aveam nicio sansa macar sa adorm.
Aveam nevoie neaparat sa merg la baie, sa ma termin, altfel nu aveam sansa sa adorm, nu mai suportam. Am deschis usa acelei camere puternic luminate si, dupa ce am incuiat-o am scancit usor si, dandu-mi boxerii in jos, mi-am dus mana pe mandria umflata, care ma incomoda, incepand s-o mangai usor. Era insa prea dureros sa ma comport asa. Nu-mi venea sa cred, nu mai facusem asta dinainte sa imi pierd virginitatea si acum ajunsesem s-o fac din cauza lui Naruto!
Miscarile imi devenisera mai grabite pe barbatia ce nu dadea semne ca ar vrea sa cedeze. M-am arcuit usor, continuand cu mai multa forta. Imi venea aproape sa plang de rusine ca faceam acel lucru si, spre marea mea dezamagire, nici macar nu ma satisfaceam eu insumi.
Dupa mai multe incercari nereusite insa, am reusit, in urma unui geamat ascutit, sa ejaculez. Facusem totul sub cea mai tainica tacere, nevrand sa ma auda cineva din casa, ca ma faceam de rusine mai mult decat ma simteam eu acum si ma certam singur in mintea mea.
"La dracu', ma gandesc la el... De ce?!" m-am intrebat frustrat, tragandu-mi boxerii pe mine, avand grija sa curat lichidul albicios de pe coapsele mele, inlaturand astfel orice urma ca acolo se desfasurase acel lucru rusinos din partea mea. "E barbat, un sarut nu inseamna nimic pentru tine, Sasuke!" imi spuneam incercand sa-mi revin. Mintea insa imi fugea la blondul ce ma imbratisase si se frecase in halul ala de mine.
Mai faceam astfel de atingeri cand era mai mic cu vreun prieten, la vreun joc sau vreo provocare data de vreuna din fete, insa niciodata nu patitsem sa ma excit, cu atat mai putin in halul ala, sa fiu nevoit sa imi ofer ajutor eu singur pentru a ma elibera. Desigur, imprejurarile nici nu ma ajutau, fiindca ma aflam cu baietii, nu acasa la mine, sa pot face ceva, dar tot nu era bine pentru mine.
Mi-am spalat mainile, apoi mi-am dat cu apa pe fata, privindu-mi chipul in oglinda. Aratam bine acum, nu se mai cunosteau urmele bataii pe care o luasem cu putin timp in urma.
"Nu ai de ce sa te gandesti asa la Naruto!" mi-am repetat iar in minte, incercand sa ma calmez. Drace, barbatul asta era in mintea mea de cand incercase sa ma sarute pentru prima data, nu mi-l puteam scoate din minte. Incercasem acum sa il scot din minte, insa il vazusem pe el gol si sarutandu-ma pe mine, sub el, tot gol, si plapuma deasupra noastra. Rosisem aproape nereusind sa realizez ca astfel de imagini imi fac mai mult rau decat bine.
Intors in camera mea, m-am pus in pat, intr-un final adormind.

- Hei, piticot! striga blondul si se puse deasupra mea. Spre marea mea uimire, era doar in boxeri, in rest trupul sau era gol-golut si peste mine, cu picioarele de o parte si de alta a trupului meu. Incepusem sa tremur in acel moment, dar Naruto nu parea afectat cu nimic.
- Ce vrei?! intreb vrand sa-l dau jos, insa isi apropie chipul de al meu, lipindu-si fruntea de a mea.
- Te-ai sculat cu curu-n sus? intreba la randul sau dandu-mi un pupic pe frunte, ca si cand as fi fost gagicul sau, ceea ce ma speria. Voiam sa te invit cu noi la reuniunea de trei ani a liceului ,spusue zambind si am marait,fiindca buzele sale se apropiasera prea tare de ale mele, facandu-mi trupul sa fie din nou strabatut de fiori de placere. Mi-ajunge insa un handjob facut de mine dupa atata timp, nu voiam sa mai incerc inca o data sa experimentez.
- Nu ma mai atinge, Naruto, am spus calm si m-am uitat lung la el. Ai iubita, la dracu'! Nu imi mai face asta, nu-mi place si... Nu e normal, am adaugat in soapta, incercand sa-l fac sa inteleaga. Se uita la mine lung, dupa care se dadu jos. Bine, vin, adaug intr-un final si zambi binevoitor, ca si cum nici macar nu spusesem despre ceea ce se intamplase.
M-am ridicat in picioare si m-am indreptat catre baie, facandu-mi un dus, fara sa imi pese ca se holba Naruto la mine, fiindca lasasem usa deschisa. Cum-necum, nu-mi era rusine de el, nu ma deranja sa se uite asa la mine. Atata timp cat se tinea departe era foarte bine, ma bucuram sa ma admire un barbat ca el, fiindca, in fond, era unul dintre cei mai sexi de pe-acolo.
M-am imbracat rapid si am iesit, indreptandu-ma cu baietii care deja erau gata de plecare catre scoala. Nu-mi venea sa cred ca, in loc sa stau si sa dorm ca un urs koala toata dimineata, eu ma plimbam la scoala! Ar fi trebuit sa i-o trag lui Ino acum, ca si asa era ea moarta dupa jucaria mea, o adora, dar eu nu, eu trebuia sa ma car cu o gasca de pedofili zapaciti si raperi pe deasupra printr-un liceu de rap. Ce cacat!
Am cascat lung, iar Naruto isi fixa ochii in ochii mei.
- Ce ti-as saruta gurita aia dulce, Sasuke... Pana n-ai mai putea sa respiri! spuse facandu-mi trupul sa fie strabatut de un fior. Imediat, mana cuiva fu pusa in jurul gatului meu si am fost tras mai aproape de cineva.
- Naruto, lasa-i gaura in pace, i-am auzit vocea fratelui meu aproape de urechea mea si ii simtisem buzele pe lobul meu, sarutandu-l usor, facadnu-ma sa expir tot aerul pe care il aveam in mine.
- Cum sa-l las cand il vad asa de dulce? Si uite, il excita pana si un sarut, rosti ca si cum eu nu m-as fi aflat acolo, alaturi de ei. Am marait nemultumit si i-am aratat degetul mijlociu, dupa care am intrat in scoala, la reuniunea clasei sale. Ma simteam ca un pusti printre veterani, desi aveam si eu 18 ani, dar imediat mi-a disparut acea stare cand vazusem ce bunaciuni are in clasa Naruto si frate-mio.
- Mie nu mi-ai zis de fetele astea niciodata, am spus in soapta la urechea lui Itachi, facandu-l sa rada usor. Puteam sa le fac femei de-atunci... rostisem ranjind, insa Naruto se apropie si imi spuse la ureche:
- Ce-ar fi sa te fac eu pe tine barbat, Sasuke?
Ma trecuse un fior in acel moment, insa nu eram in stare sa spun nimic altceva, deoarece nu eram capabil. Il priveam pe profesor si probabil ca rosisem. Batranul de muzica ii puse pe baieti sa cante una din piesele blondului, "You Don't Know", iar acesta ma lua cu ei in mica trupa formata momentan, sa cand una dintre strofe. Ma simteam onorat pentru acest lucru si eram destul de fericit, insa ce-mi zisese Naruto ma cam speriase.

- Itachi... am spus in soapta cand am intrat in sala unde puteam discuta cu detinutii. Il vazusem si pe Naruto si pe geamanul sau, apoi un barbat inalt, in varsta, dar care semana foarte bine cu ei. L-am salutat pe blond, insa acesta nu imi raspunse. Ii facuse semn fratelui meu, si acesta ma lua mai in fata.
"Acum nu mai vorbesti cu mine dupa ce mi-ai spus, aah?!" m-am intrebat prost dispus in mintea mea si m-am indreptat cu fratele meu catre locul unde ne astepta tata, purtandu-ma degajat si ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Voiam sa rup orice legatura cu Naruto, sa raman numai elevul sau, sa nu-l mai vad in particular deloc. Daca el se comporta asa si mai ales dupa ce imi spusese, sa profite de cine vrea, nu de mine, ca nueram o jucarie!
Am oftat incepand sa vorbesc cu tatal meu.

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp [yaoi][naruto] - de Beatrix LaVey - 19-12-2011, 10:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 1.995 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.920 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.795 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)