Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#2
Multumim pentru comentariu, ^Ella^ :*

Capitolul 2

Spre marea mea nemultumire, trebuia sa ma misc. Trupul meu epuizat dupa noaptea trecuta, cand ma "jucasem" cu o buna prietena pana cazuseram amandoi lati, abia acum se refacea. Ma durea spatele din cauza efortului depus, insa meritase Partea si mai proasta in toata treaba asta era ca aveam scoala azi si eram epuizat de-a binelea. Nici macar nu ma asteptam la ceva bun din partea zilei de azi, cand stiam ca vine un profesor nou. Parca si vedeam un mos idiot care isi imagina ca e mare raper si avea de gand sa ne faca noua capul calendar.
M-am miscat intr-un sfarsit din pat, de deasupra trupului blondei, si m-am indreptat spre dus, intrand acolo fara sa stau pe ganduri. Am dat drumul apei potrivit de caldute, incepand sa imi dezmierd trupul slab si, bineinteles, frumos.
- Sasuke! am auzit vocea tinerei si apoi i-am vazut trupul gol cum intra peste al meu
- Ino... am spus in soapta, iar ea imi puse stapanire pe buze in cateva momente, lipindu-ma de peretele cabinei de dus.
Cum necum nu facusem eu, dar fata asta ma plictisise din cale-afara. Nu zic nu, era buna in pat, insa nu era stralucita in nimic altceva. Am sarutat-o la randul meu de cateva ori, continunandu-mi dusul in timp ce ea isi plimba mainile pe trupul meu. Desi nu era cine stie ce minunatie ceea ce facea, ma cam excitase, mai ales ca acum se intorsese cu spatele, ajungand cu fundul intre picioarele mele si acum se freca de barbatia mea scotand niste sunete destul de nepoliticoase.
Se lasase in genunchi, intorcandu-se brusc spre mine si isi aseza mana pe mandria mea, incepand s-o mangaie usor. Dadu un sarut acesteia, dupa care limba ei jucausa mi-o parcurse si, luand-o in gura, incepu s-o suga cu o pricepere nemaipomenita, facandu-ma sa gem de placere. Mi-am infipt mainile in parul ei blond ce ii curgea in valuri pe umeri, coordonandu-i miscarile.
Imi trebuise destul de mult sa ajung la teribila nevoie sa ejaculez. Isi continua miscarile de cateva ori pana ce, cu un geamat ascutit, imi dadusem drumul in gura ei. Ma privi fix in ochi, dupa care inghiti tot acel lichid, ca si cum noi doi nu facuseram nimic rusinos. Se intoarse spre mine si incepu sa ma sarute pe gat.
- Esti un adevarat tigru, Sasuke, rosti in soapta si imi saruta lobul urechii, muscandu-mi-l usor. Am afisat un zambet cam fortat, dupa care am ranjit si am impins-o ceva mai departe de mine, fara sa spun nimic. Incepusem sa imi spal trupul de "fiecare pacat" intocmit in noaptea trecuta.
Iesisem din dus, imi stersesem trupul rapid, duipa care incepusem sa-mi strang hainele cu care aveam de gand sa ma imbrac astazi: un hanorac albastru cu manecile albe, ca si cand as fi avut un triocu pe deasupra, imi prinsesem parul usor lungut intr-o coada scurta, fiindca era inca ud si nu aveam chef sa simt picaturile de apa cum mi se scurgeau pe piele din el, dar nici sa-l usuc nu aveam chef. Mi-am luat o pereche de blugi albastri, aproape de aceeasi culoare cu hanoracul, acel albastru inchis, si tenesii in picioare.
- Sasuke, nu ma pupi de... ?
- Imbraca-te si dispari, i-am spus blondei pe un ton marait in timp ce imi puneam cateva caiete in ghiozdan, dupa care mi-l pusesem pe umarul stang. Se uita lung la mine si isi intredeschise buzele sa spuna ceva, dar privirea mea o facu sa taca din gura si sa se supuna ordinului.
"Sasuke, nu ma pupi... ?" repetasem batjocoritor in mintea mea. "Daca mi-ai supt jucaria si ti-am tras-o nu inseamna ca suntem un cuplu" mi-am spus si a afisat un zambet rautacios pe chip, specific mie, bineinteles. Ochii mei negri se fixasera pe Ino, care abia acum incepuse sa se imbrace.
Arata bine prosta, insa nu era ceea ce voiam eu. De fapt nici macar eu nu stiam ce vreau in afara de rap. Imi doream sa ajung cel mai mare raper din cati existasera si, pentru acest lucru, aveam nevoie sa ajung la scoala de care deja imi era scarba, plina de tarfe care o faceau pe bani si idioti care erau acolo doar ca sa frecventeze si ei ceva joia si toamna, plina de arme si droguri. Maraisem la gandul asta, iar Ino marise viteza de a se misca, ceea ce ma amuzase, insa nu aratasem asta.
Cand, intr-un sfarsit, blonda fu gata cu toate hainele pe ea, am deschis usa. Am privit-o fix in ochi pana ce iesise, apoi am urmat-o incuind. Isi pusese mana pe antebratul meu usor flexat, fiindca imi tineam mainile in buzunare. Am coborat din scara jegoasa din aceasta suburbie a Tokyo-ului si blonda o luase dupa mine, facandu-ma sa marai usor. Inca se tinea agata de mine de parca altfel nu s-ar fi putut misca, si am scos un marait. Fata asta ma cam enerva, nu gluma.
Am traversat strada, apoi ma trase usor spre ea, sarutandu-ma usor princina faptului ca se apropiau niste fete si, ca si celelalte tipe carora le-o trasesem pana acum, isi dorea sa arate ca sunt al ei.
- Keh! am exclamat indepartandu-ma de ea si incepand sa-mi continui drumul catre scoala pe care o frecventam. Tipele pe langa care trecusem scosesera niste sunete de parca le-o tragea cineva chiar in acel moment. Eram, ce-i drept, unul dintre cei mai buni tipi si aproape inaccesibili, fiindca tineam la imaginea mea si aveam grija de mine, plus ca eram incapatanat si rautacios, ceea ce, probabil, le facea si pe fete sa ma doreasca cu atat mai mult.
Am intrat intr-un final in incinta scolii in care invatam si m-am dus direct catre clasa mea. Era liniste in scoala, ceea ce ma cam uimea, aici fiind un circ urias cam de fiecare data. Eram plictisit din cale-afara. Usa masiva de la clasa mea era larg deschisa, iar eu, cu stilul arogant caracteristic, am intrat in sala mare, cu table negre pe care nu stiam de ce le avem, fiindca nu prea le foloseam sa scirem, cu bancile asezate cum li se scula posesorilor si cu bataia caracteristica din fieare dimineata.
- Hei, Uchiha, cine te-a tinut treaz toata noaptea?
M-am intors catre brunetul care vorbise, fixandu-mi ochii negri si rautaciosi in ochii sai, afisandu-i o privire glaciara, nepasatoare. Inghiti in sec prostul si isi ceru scuze cu jumatate de gura. M-am indreptat catre locul meu, ultima banca in care, spre norocul meu, stateam singur, doar ocazional se trezea cineva ca se muta cu mine.
Inainte sa ma instalez comod, mi-am adus aminte ca trebuie sa enervez pe cineva: profesorul. M-am ridicat de la locul meu si, cu o cutie de pioneze in mana, m-am dus la catedra si i le-am pus barbatului ce urma sa vina pe scaun, razand in sinea mea. Sa stie barem unde a ajuns si sa isi ia talpasita repede.
Cuminte ca un ingeras, m-am intors in banca mea si m-am sprijinit in coate pe masa si mi-am intins picioarele pe celalalt scaun, privind calm persoana care intrase in clasa: un tip blond, inalt, cu parul tepos, imbracat rap, si cu niste ochi incredibil de albastri si frumosi. Ma fixase pentru cateva minute cu privirea, apoi si-o muta la ceilalti.
- Tu, tipul din ultima banca, la tabla, rosti zambind.
"Asta e proful?!" m-am intrebat uimit. Ma asteptam la un mos, nu la un tanar.
M-am miscat din banca mea calm, ca si cum nu eu as fi fost cel vizat.
- Hm? intreb ironic, fixandu-l cu privirea pe tip, urmarindu-i triasaturile si ranjetul de pe fata.
- Si eu am fost de varsta ta si stiu si eu cum sa-i fac profului o mie si una de draci, dar as prefera sa nu incerci abilitatile de "smecheras de cartier" pe mine, brunetule, clar?
"Avem tupeu, nu gluma!"
- Cum zici tu, spun dandu-mi ochii peste cap, iar isi fixa ochii in ai mei si se apropie de mine foarte mult, facandu-ma sa ranjesc batjocoritor.
- Cum vorbesti cu mine asa? intreba mijind ochii si i-am zambit ironic.
Era clar, incepuseram prost! Ne luaseram la cearta, insa pe mine ma amuza teribil.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp [YAOI NaruSasu made by manu and gabytsswh+18] - de Beatrix LaVey - 15-06-2011, 09:03 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 1.995 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.919 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.794 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)