Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drugged With Desires l: Hidden Feelings

#37


HELLo honey,

Frumos capitolul, foarte frumos si putsina drama nu a stricat deloc ci ma bucur foarte mult caci nu ma plictisesc citind un fic care are viata toata roz, Sasuke se casatoareste cu Sakura si traiesc fericiti pan` la adanci, foarte adanci, batraneti. Cat despre descriere, scumpo, ai asa ceva si asta ma bucura. Actiunea nu fuge cu avionul spre Malta iar dialogul nu este plictisitor si pus de`an p***a. Mika, credeam prima oara ca ea vrea sa o ucida pe Sakurik me`o dar a vrut sa o salveze dar ce ma pus pe gand este ca Laya(in vine sa-i zis Layla sau Layka) nu si-a recunoscut vocea ficei? Sa dea Domnu sa moara caci eu vreau asta caci nu-mi place mutra lui(si desi nu am vazut-o niciodata) + ce fel s-a comportat cu "mult iubita lui fiica" si "iubirea vietii lui" caci daca lea iubea si pretuia nu facea asta. Sasuke, te love pe tine caci si desi nu o cunoaste pe Sakura de mult mip i-a fost alaturi mai mult decat tatal ei. Si inca ceva ca dupa sa inchei. Prima oara cand am citit titlul am crezut ca tatal Sakurei a venit sa o intrebe dac`ai bine si sa-i spuna cai pare tare rau ca a lasat-o doar pentru putere da....
Bye-Bye iti urez cu continuarea sper sa vii repede:-h
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Drugged With Desires l: Hidden Feelings +18 - de Sho-Yo - 31-07-2011, 10:07 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.272 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Life hidden in the shadows Sho-Yo 13 8.000 07-01-2012, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Feelings Fifilina 1 2.035 23-12-2010, 08:32 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Undisclosed Desires [yaoi] Michyio 11 7.014 06-07-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Michyio
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.080 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)