Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pierdut in intuneric

#61
Hellow honeyz @_@
Am venit in sfarsit cu un capitol nou :)) imi cer scuze pentru intarziere...
Sawey... nu am avut internet zilele astea :o3
Kissez ^.^

Capitolul XI

Trupurile ne erau atat de lipite incat doar gandul acela imi trimitea fiori pe sira spinarii, insa nu am vrut sa ma misc din locul acela, din bratele sale. Doar cand ii simtisem mana coborandu-mi pe marginea trupului pana pe picior, tresarisem scurt cand degetele i se strecurara pe sub pantalonii mei scurti, pe interiorul coapsei.
Inspirasem brusc, surprins odata ce stomacul mi se stransese, iar inima incepuse a-mi pulsa, facand ca sangele sa imi inunde obrajii si sa ii incalzeasca.
Ma retrasesem atat de repede din bratele sale, de parca ceva luase foc... si chiar luase...
Atingerea lui imi facuse cea mai intima parte a trupului sa rectioneze la fel de tare precum se intamplase cand buzele ne erau unite... dar de atunci nimic ni se linistise in mine. Era din ce in ce mai rau si ma simteam atat de vinovat pentru toate acele senzatii provocate de propriu-mi corp... dar habar nu aveam ce trebuia sa fac in privinta lor.
Ma asezasem pe pamant, in fata brunetului a carui chip nu puteam sa il privesc, dar asta pentru ca eram prea preocupat de propriile picioare pe care mi le stransesem la piept, tinandu-mi manile in partea de jos a stomacului.
-Iarta-ma... nu stiu ce mi se intampla... rostisem eu incet, incrutandu-ma usor din caza durerii apasatoare ce venea din partea inferioara a trupului meu.
-Nu stii? venise intrebarea lui, parca putin sceptica.
Imi ridicasem atunci ochii spre el, observandu-i privirea increzuta si zambetul discret, dar viclean, apoi dadusem negativ din cap si imi asezasem fruntea pe genunchi.
-Nu stiu... E neobisnuit... si ma sperie asta! Cand m-ai atins, parca am fost electocutat. Cred... cred ca...
-Da, mi s-a mai spus ca am puteri magice, zise el cand auzisem zgomotul miscarii sale lente, in momentul in care isi arcuise genunchiul stang, sprijinindu-si bratul de el. Vrei sa fac o magie si sa nu mai fii dernjat de durere? Intreba pe urma, lasandu-si capul pe-o parte, mentinandu-si aceeasi expresie de dinainte.
-Un fel de "Abracadabra"? chestionasem curios, ridicandu-mi privirea spre el. Naivitatea mea nu avea margini...
-Un fel de "Vino aici si ai sa vezi", raspunse aproape amuzat.
-Nu pot...
-Haide, ma indemna el, facandu-mi un semn cu mana.
Desi nu eram deloc departe de el, faptul ca a trebuit sa merg mai aproape, mi se parea greu datorita stari corpului meu, insa ajunsesem in dreapta lui, langa copacul de care imi sprijinisem spatele dupa ce din nou ma asezasem pe pamant, cu picioarele stranse la piept.
El isi tinuse privirea atintita spre mine, tacut, parca asteptand sa spun ceva, dar de fapt, doar ma analiza...
-Vrei sa iti lasi genunchii jos? intreba el, mai mult ca o cerere, la care eu dadusem negativ din cap, insa odata cu privirea lui insistenta, o facusem, ca si cum nu aveam de ales. Imi coborasem genunchii, tinandu-i pe amandoi pe pamant, in partea mea dreapta, indoiti, ca inca picioarele sa imi fie lipite intre ele.
Brunetul se intoarse spre mine cu intregul trup, inca tinand-si piciorul drept arcuit, apoi una din mainile sale apucase de genunchiul meu.
-Nu... Ce faci...? intrebasem nedumerit si surprins cand realizasem ca imi indepartase picioarele si le asezase dupa bunul lui plac... putin arcuite pe langa trupul lui.
-Nu te speria. Tot ce fac eu e perfect, asa ca nu trebuie sa-ti faci grji, veni doza lui de aroganta impreuna cu un zambet care sa i se asorteze... Dar privirea ii stralucea intr-un mod care ma facuse sa mi se usuce gatul...
Cand mana sa isi crease traseu de pe genunchi in jos, spre coapse, tresarisem din nou.
-Shar, nu e... din cauza ca m-ai atins, am ajuns asa... si acum ma atingi mai mult? Intrebasem ingrijorat, inghitind cu greu cand imi simteam obrajii arzand.
-Eu lupt cu focul contra focului... motivase el, aplecandu-se usor inainte.
-Dar asa nu reusesti decat sa intetesti focul... replicasem imediat, vazand cum palma ii inainta pe pielea piciorului meu.
-Candva se stinge si el... mana ii cobora pana cand ajunsese sub pantalonii scurti, facandu-mi trupul sa se cutremure puternic imediat dupa acele cuvinte.
-Da... Dupa ce face ravagiile...
Ii urmaream degetele ce in acele cateva secunde in care imi atinsera pielea, o si infiorasera, indemnandu-mi privirea sa-mi tradeze nesiguranta si usoara teama pe care o purtam. Totusi, cand se retrase pentru ca apoi ambele sale maini sa imi cerceteze pielea de sub tricoul alb, intregul trup mi se incordase, iar pieptul imi salta odata ce el isi lipise buzele de gatul meu. Inpirasem adanc, simtind fiorii atat de placuti care ma strabateau din varful degetelor pana in cele mai indecente locuri, si scapasem un sunet infundat cand simteam o nevoie mensa de a-mi strange picioarele pentru a nu mai baga de seama cat de mult ma deranja acel loc...
Palmele ii coborara... spre linia pantalonilor mei scurti pe care ii apucase cu cate doua degete de-o parte si de alta, in acelasi timp cu boxerii mei.
-Stai! Nu poti... Ce faci? sarisem eu privindu-l mult prea temator.
-Cine zice ca nu pot? intreba la fel de arogant ca intotdeauna...
-Eu... Nu poti! Asta... inseamna ca partile mele intime vor fi expuse...
-Logic. Si ce e rau in asta? Suntem doar noi doi. Aici, totul e intim...
-Nu e adevarat...
-Ba da, contrazise el aproape soptit, cand trase de materialele care imi acopereau partea de jos a trupului.
Imi ceru apoi sa imi ridic bazinul pentru a-i lasa lui drumul liber spre a ma dezbraca... insa in niciun moment din cate traisem nu fusesem mai jenat decat atunci... Totusi, ii urmasem indemnul, insa imi era imposibil sa ma las vazut astfel de catre cineva... Credeam ca aveam sa iau foc cand el abia descoperise un centimetru din pielea acoperita de patalonii scurti... iar cand scapase intr-adevar de ei, imi adunasem picioarele si acoperisem zona sensibila, cu ambele maini. Credeam ca aveam sa mor de rusine...
-Relaxeaza-te, nu se intampla nimic rau, ma asigura brunetul, asezandu-si mana pe genunchiul meu, aplecandu-se apoi peste picioarele mele, pentru a-mi pune stapanire pe buze.
Nu eram sigur ca mai stiam ce trebuia sa fac pentru a saruta. Deja eram ametit si nici nu m-am opus cand picioarele imi fusesera indepartate din nou si asezate in acelasi mod...
Nu isi dezlipise buzele de ale mele, ci se apropiase si inteti sarutul, lasandu-si limba sa ii alunece in lacasul meu umed si sa il exploreze in voie...
Mainile ii coborara spre interiorul coapselor mele, incet dar sigur, facandu-mi picioarele si restul trupului sa inceapa a-mi vibra incontrolabil sub atingerile sale fine. Cand ajusese asupra mainilor mele ce inca se straduiau cu ajutorul tricoului a mai acoperi ce mai ramasese din intimitatea mea, tresarisem, scapand un sunet care voia sa fie un refuz.
-Nu! Nu... Te rog... nu pot sa fiu expus mai mult decat atat. Am sa mor de rusine... marturisisem eu incet, privind rugator ochii ce inca purtau acea sclipire ce ma cutremura.
Inspirasem greu aerul care parca nu mai voia sa-mi incapa in plamani si il expirasem cu aceeasi dificultate observand cum limba brunetului ii trece peste buze, explorandu-ma din privirile sale mult prea atente...
-Odata trebuie sa treci si de asta, spuse el, hotarat, fixandu-si privirea in a mea.
-Dar de ce acum? aici... cu tine...?
-Ai fi preferat pe altcineva?
-Nu... Nu, dar...
-In regula, atunci.
Observasem ca avea prostul obicei de a intrerupe propozitiile altora, dar puteam spune ca in unele momente, apreciam lucrul acesta, mai ales cand habar nu aveam ce ar fi trebuit sa spun...
Cand inca isi tinea ochii fixati in ai mei, isi strecurase mainile calde pe sub tricoul meu, singurul material care ma mai acoperea. Retinusem aerul in plamani, urmarindu-i traseul degetelor spre pieptul meu, ridicandu-mi tricoul, pana cand il scapasem din mana, ramanand ca palmele sa imi fie singurele ajutoare in a ma acoperi...
Buzele imi erau intredeschise, pentru a permite aerului sa imi invadeze plamanii in cantitati mari, desi cu greutate... iar privirea mea inca nedumerita, continua a cerceta dupa un raspuns care m-ar fi putut face sa inteleg de ce mainile sale imi creau acea stare atat de... greu de descris si la fel de greu de suportat...
Scapasem un scancet scurt si simtisem spasmul care imi facu pieptul sa imi salte odata ce doua din degetele sale cuprinsera intre ele unul din mugurii mei intarinti.
-Esti foarte sensibil, stiai asta? Intreba el dupa ce imi observase reactia, probabil puternica...
-Poftim...? Intrebasem la randul meu, ridicand-mi privirea nedumerita spre a lui, care insa nu ramasese prea mult ridicata, ci se fixase pe gatul meu odata de chipul ii coborase spre acea tinta.
-Si aici, rosti incet, aproape de urechea mea, dupa care varful limbii i se asezase sub lobul meu, trasand linii fine, umede, din acel loc pana la baza gatului meu. Imi facu trupul sa tremure, iar vocea sa imi scape sunete ce tradau fiorii de placere care ma invadasera si continuau sa o faca mai puternic atunci cand acele doua degete din jurul cercului rozaliu incepura a lucra impreuna cu buzele si limba sa de pe pielea calda a gatului meu.
Toti acei fiori pe care ii simteam atat de fierbinti ma faceau sa vreau sa imi strang picioarele, insa nu puteam din cauza lui Shar care se afla intre ele... iar cand voisem sa ma imping cu picioarele in pamant, pentru a ma indeparta, realizasem ca era imposibil de trecut prin trunchiul imens al copacului...
Ceea ce facea el era aproape ca gadilatul... Imi placea, dar intensitatea ma facea sa ma smucesc din cauza spasmelor si sa vreau sa scap inainte de a ramane fara respiratie. Totusi avea ceva in plus... ca bataile inimii care parca avea sa ii explodeze din cauza caldurii pe care o simteam in intregul corp si care se proiecta enorm de mult asupra zonei pe care inca incercam sa o acopar cu palmele. Era un fel de tortura dulce...
Mana care ii ramase libera, coborase peste ale mele, ca un semn ca voia sa mi le retrag, insa scancisem un cuvant de refuz, simtind nevoia sa ma ascund cu totul undeva sub pamant...
-Totul se va termina repede, promit, sopti el, lasandu-si respiratia calda sa i se loveasca de pielea subtire a gatului meu.
Inghitisem cu greu si imi sprijinisem capul de scoarta copacului, cand parca nu mai aveam destula putere pentru a mi-l tine drept.
Isi ridicase si brunetul chipul, studiindu-l pe al meu care probabil era rosu din pricina fierbintelii emanate de propriul meu trup, adusa de cateva atingeri ale sale...
Imi cuprinse ambele maini cu ale lui, ridicandu-le la nivelul chipului meu, apoi ma surprinse cand imi acaparase brusc buzele cu ale sale, asezandu-mi palmele pe umerii lui goi.
-Incearca doar sa nu musti, spuse apoi, derutandu-ma complet.
-Ce sa...
Limba ii patrunse in caldura gurii mele, fara a-mi permite sa-i pun intrebarea si facandu-ma sa scot un sunet infundat, care fusese imediat urmat de un icnet lung, surpris. Mana sa imi inconjurase organul intarit, si tresarisem temator, nestiind ce anume se intampla cu trupul meu... Intalnisem pentru prima data astfel de reactii puternice care imi faceau pieptul sa trepideze atat de tare incat durea...
Inspirasem adanc, atunci cand mana incepuse a i se misca incet in sus si in jos si imi coborsem palmele pe bratele sale, strangand de ele cand simtisem spasmele puternice care imi faceau atat trupul cat si vocea si respiratia sa se cutremure atat de tare incat era imposibil de neobservat.
Imediat ce isi dezlipise buzele de ale mele, inspirasem din nou pe cat era posibil de mult si des, cand miscarile mainii sale deveniera mai rapide.
-Nu mai... Nu mai... Shar! Ma simt foarte ciudat! gemusem eu cand vocea parca mi se sparse la sfarsit...
Insa el nu se oprea. Totul in mine pulsa cand el ma strangea apoi ma elibera si continua cu aceleasi miscari care imi facura spatele sa se arcuiasca scurt odata cu un geamat lung si fiori in lant. Apoi ma arcuisem inca o data... mult mai puternic cand scapasem un tipat si simtind cum intreaga vlaga ma parasea iar trupul mi se incorda intr-o maniera care imi facuse placere...
Imediat, ma relaxasem, dar eram ametit si pierdut... Mainile incetara a-i mai strange bratele lui Shar si mi le simteam atat de moi cand mi le asezasem pe piept, incercand sa imi reglez respiratia si bataile inimii... Ce mi se intamplase...?
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
Pierdut in intuneric - de Yaoi Queen - 23-03-2011, 05:43 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Kai - 23-03-2011, 08:36 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 03-04-2011, 12:43 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 05-04-2011, 04:54 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 09-04-2011, 03:21 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 15-04-2011, 03:54 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Eve. - 19-04-2011, 07:41 AM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 20-04-2011, 11:35 AM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 30-04-2011, 12:17 AM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 08-05-2011, 01:27 AM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Kara - 09-05-2011, 09:36 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 15-05-2011, 06:37 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 23-05-2011, 10:39 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 24-05-2011, 02:56 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Sol - 09-06-2011, 07:23 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 10-06-2011, 12:01 AM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 22-06-2011, 11:28 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 04-07-2011, 05:47 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 21-07-2011, 11:24 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Rain - 16-08-2011, 01:01 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Kato - 01-09-2011, 04:00 PM
RE: Pierdut în întuneric [*YAOI*] - de Deeh - 01-10-2011, 10:05 AM
RE: Pierdut în întuneric - de Yaoi Queen - 13-03-2012, 07:03 PM
RE: Pierdut în întuneric - de Kimera - 13-03-2012, 08:13 PM
RE: Pierdut în întuneric - de Zyklon - 13-03-2012, 08:21 PM
RE: Pierdut în întuneric - de Lexxu - 13-03-2012, 09:14 PM
RE: Pierdut în întuneric - de Beatrix LaVey - 13-03-2012, 11:23 PM
RE: Pierdut în întuneric - de hiimera - 14-03-2012, 09:49 PM
RE: Pierdut în întuneric - de Deeh - 15-03-2012, 04:04 PM
RE: Pierdut în întuneric - de AbiiShu' - 15-03-2012, 09:14 PM
RE: Pierdut în întuneric - de Flash - 15-03-2012, 09:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scrierile Universului pierdut Fiction 3 3.357 06-10-2013, 02:11 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  [Yaoi] Dincolo de intuneric Yuki. 18 9.731 28-06-2013, 12:22 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Stand in intuneric Redhead Rules 0 1.624 05-10-2011, 09:05 PM
Ultimul răspuns: Redhead Rules
  O sclipire in intuneric Valleee 59 29.204 27-07-2011, 12:16 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Sacrificii si Iubire. Krakura Tinutul pierdut (+18) Yuki 7 5.609 21-05-2011, 11:21 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Un adolescent pierdut în emoÅ£ii macabre Mhg 0 1.373 27-12-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Mhg
  Pierduti in intuneric -un fic Chrono Crusade Erina Ozaki 5 4.565 24-12-2009, 08:48 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Steaua din intuneric Innocent Killer 1 2.292 26-11-2009, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Berry.
  Dragostea aparuta din intuneric Mew_Miruko 19 11.557 23-05-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Mew_Miruko
  Slayers- Misterul poporului pierdut Lina Inverse 12 7.365 21-12-2008, 04:10 PM
Ultimul răspuns: Lina Inverse


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)