Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#46
Thanks for the comm :*

Capitolul 28

Ma uitam lung la el, neintelegand ce vrea. Nu stiam daca sa beau sau nu, insa mi-au crescut coltii fara sa vreau, apoi buzele au inceput sa dezmierde pielea fina a gatului iubitului meu fara ca eu sa-mi dau seama. Era ca si cum pregateam terenul inainte de injectie, asa ma comportam. Kiro scanci usor cand i-am perforat carnea si isi duse mana stanga in jurul gatului meu. Beam cu nesat lichidul stacojiu ce-mi hranea foamea uriasa, desi nu constientizasem asta la inceput. Adoram caldura acestuia in gura mea.
Pe masura ce ma delectam cu gustul usor metalic al sangelui, zeci de imagini care nu-mi apartineau imi ajungeau in minte. Il vedeam pe Kiro de mana cu o tanara fata foarte frumoasa, cu o fata inocenta de copilas, cu parul lung si negru pana la mijloc, cu ochii albastrii precum safirele. Era incantatoare. Silueta ii era zvelta, parand parca trasa printr-un inel. Nu stiam cine e acea fata, insa nici nu voiam sa intreb. Am vazut-o cum ii sari in brate lui Kiro. Erau imbracati in haine vechi, probabil din secolul trecut. Se sarutau si fata plangea de bucurie, apoi il stangea la pieptul ei pe blondul meu.
Imaginea se schimba in mintea mea si am vazut-o pe fata goala intr-un lac, scaldandu-se in apa rece. Era noapte. Kiro aparuse atunci de nicaieri si intra imbracat in apa, incepand s-o sarute apasat pe buze si coborand spre gat. Ii saruta pielea exact cum facusem si eu si cum facuse si cu mine, insistand asupra venei. O muscase intr-un final, iar ea isi duse mainile in jurul gatului sau, pe cand el ii mangaia formele incantatoare ale trupului.
Continuam sa beau si sa primesc imagini din partea iubitului meu. Nu-mi spusese ca sangele iti da amintiri, insa acum eram pus in fata intamplarii savarsite si gustam si din viata lui. Imaginea mi se schimba din nou, acum vazandu-l pe Kiro deasupra fetei, inaintand usor in interiorul ei. Se aflau pe podea, pe o blana alba de urs in fata focului. Mi s-a strans inima cand l-am vazut cu alta persoana. Nu stiam cine e acea fata, insa Kiro era al meu si eu eram al sau, nu voiam sa il vad in continuare pe acea fata, insa nu puteam, in acelasi timp nu ma putem desparti de caldura dulce a gatului sau si sangelui sau ce-mi curgea acum prin vene mie, dandu-mi foc parca.
L-am tras in pat peste mine, continuand sa-i gust sangele. Am revazut apoi alta imagine, de data asta foate trista: Kiro statea cu tipa bruneta in brate si o saruta, pe cand ea il privea pierduta. Nu murise, stiam asta, ii puteam auzi inima batand, dar din ce in ce mai slab. Iubitul meu plangea si tipa la ea sa se intoarca, sa nu-l paraseasca... Dar ea nu se mai intorcea. Ea disparuse in acel moment si era prea tarziu, prea tarziu sa mai faca ceva. Murise in bratele lui exact cum murise si Nero in bratele mele, insa nu se compara cu asta, eu pierdusem un caine, unul pe care-l iubisem, ce-i drept, dar era totusi doar un caine, pe cand el... El isi pierduse iubita.
Dar ma intrebam cu egoism daca ea mai traia... Daca ea ar fi trait acum eu nu l-as fi cunoscut pe Kiro, nu as fi ajuns sa-l iubesc si nimic din toate astea nu s-ar fi intamplat. Mi-am simtit ochii inundati de lacrimi, dupa care mi-am retras coltii si i-am cautat buzele lui Kiro, punand stapanire pe ele si gustandu-le flamand. Il iubeam si nu puteam nega! Da, el era regele meu, printul meu, creatorul meu, tata si fratele meu, el era tot ce aveam si doar pe el il iubeam!
''... Consortul... '', i-am auzit vocea lui Morgan dintr-o frantura de conversatie. Nu facusem legatura, insa stiam ca la mine se referea. Abia atunci se conturau amintirile in mintea mea si am vazut atunci cand tatal lui Kiro vrusese sa ma atace, insa acesta ma protejase si femeia spusese despre mine ca i-as fi consort baiatului. Si chiar eram. Ceea ce m-a facut sa realizez asta a fost ca ma transformase. Riscase sa ma fi pierdut si pe mine asa cum patise cu fata din amintirile sale, insa nu, nu se intamplase asa, el alesese sa-mi faca acel dar suprem, eternitatea, pe cand pentru ea nu se mai putuse face nimic.
Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau si l-am sarutat lung, strecurandu-mi limba in interiorul fierbinte al gurii sale si invintandu-l la un dans stiut doar de noi, la care se alatura cu dragoste, incepand sa-si frece limbuta usor de a mea, pe cand mainile sale ma mangaiau usor. Eram satul de sange, nu mai simteam nevoia sa mananc, insa stiam ca voi avea pentru eternitate nevoia de a-l saruta pe Kiro al meu si de a-i simti trupul fierbinte cum ma poseda si il posedam.
- Te iubesc! am spus fara sa ma gandesc prea mult de cum buzele mi-au fost eliberate de cele ale iubitului meu. Se uita la mine si ma analiza, dupa care se rasuci astfel incat ajunse deasupra mea si isi apleca buzele dulci asupra urechii mele, soptind pervers:
- Si eu te iubesc si te voi iubi mereu!
Am tresarit cand i-am auzit afirmatia, abia acum facand legatura ca el ii spusese si brunetei asta, ca o va iubi mereu. Nu stiam ce sa cred, poate sentimente nu simteam prin intermediul sangelui, insa nu doream sa-mi impart incantatorul vampir cu altcineva, voiam sa fie doar al meu. Realizam cat de egoist eram, ceea ce nu se intamplase si in timpul vietii mele, insa se parea ca noua mea natura ma schimbase. Desi fata era moarta, nu doream ca blondul sa aiba sentimente pentru ea. Imi era rusine de ceea ce simteam si nu-mi venea sa cred ca spun asta, chair si daca nu-mi folosesc cuvinte.
Mi-am inchis ochii, lasandu-mi capul pe spate in timp ce Kiro incepuse sa se miste usor deasupra mea, frecandu-se de mine si facandu-ma sa gem incantat de ceea ce simteam. Era un dulce, plus ca, instinctiv, trupul imi actiona in apropierea trupului sau si incepeam sa ma intaresc in pantaloni din nou. El stia asta, asa ca incepuse sa-si plimbe mainile prin materialul pantalonilor peste mandria mea incitata la culme. Sangele lui era mai bun decat orice gustasem pana acum si ma facea sa urlu de placere
Imi abineam cu greu gemtele, realizand abia acum ca sunt in apartamentul lui Kiro si Morgan poate aparea imediat, insa el, parca intuind asta, spuse:
- S-au mutat, nu te gandi!
- Poftim? am intrebat nesigur si confuz.
- Mama si tata, explica mai apoi. S-au mutat la conac pentru a ne lasa noua intimitate. Plus ca s-a nascut surioara mea.
- Care? am intrebat uimit si am facut ochii mari. Asasinul meu frumos ma acoperi de petale de trandafiri in acel moment si imi trase brusc pantalonii de pe mine, dezbracandu-ma.
- Oh... Iti zic eu ceva mai tarziu, rosti si isi strecura mainile pe sub bluza mea, incepand sa imi sarute pielea fina, apoi cobori intre picioarele mele si saruta usor mandria pe care o descoperi de boxeri. Am gemut usor si l-am prins de par, nevrand acel lucru, insa se incapatase s-o faca si a inceput sa o sarute usor, dupa care a prins-o intre buze si a inceput sa se miste de-a lungul ei, facandu-ma sa scot gemete de placere de care nu credeam ca sunt capabil.
Fara sa imi dau seama si fara sa-i pot opri, coltii mi-au iesit la iveala si mi-am dat seama ca eram foarte aproape de momentul culminant, desi Kiro abia incepuse sa faca... Ceea ce facea. Se parea insa ca eram foarte excitat, al dracului de excitat in preajma lui. L-am prins de par, tragandu-l sa-l sarut, insa nu se lasa pana ce nu mi-am eliberat toata presiunea, scotand un geamat puternic. A inghitit tot continutul, dupa care ma saruta apasat, strecurandu-si limba in gura mea si facandu-ma sa gem de cum am inceput sarutul...
Chiar stia sa ma faca sa ma simt bine.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Black roses - de Nywa - 16-03-2011, 04:27 PM
RE: [yaoy][CB] Black roses - de Nywa - 26-11-2011, 10:37 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:18 PM
RE: Black roses - de AbiiShu' - 01-02-2012, 01:18 AM
RE: Black roses - de Kimera - 01-02-2012, 05:13 PM
RE: Black roses - de Nywa - 18-02-2012, 10:48 AM
RE: Black roses - de Kimera - 18-02-2012, 04:40 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:26 PM
RE: Black roses - de Kimera - 10-03-2012, 11:41 PM
RE: Black roses - de Kimera - 24-03-2012, 03:26 PM
RE: Black roses - de Nywa - 08-04-2012, 09:43 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:38 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:17 PM
RE: Black roses - de Nywa - 30-05-2012, 10:32 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:46 AM
RE: Black roses - de Nywa - 05-07-2012, 05:40 PM
RE: Black roses - de NiceBlueExorcisist - 12-07-2012, 12:20 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:21 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 19-07-2012, 12:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.715 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)