Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#33
Va multumim pentru com-uri! :o3

Capitolul 22
 
Continuam sa plang pe umarul lui Kiro, in ciuda faptului ca raul trecuse. Nu voiam sa fiu vreodata fara el si, desi stiam ca acum era in afara oricarui pericol, lacrimile continuau sa-mi curga in disperare pe chipul livid ce-l posedam acum. Se intoarse usor spre mine si reusi sa-mi acopere buzele cu buzele sale, facandu-ma sa scancesc usor. Mainile mi s-au impletit in jurul gatului sau, dupa care ma intinse usor de tot pe pat si se lipi de trupul meu.
- Strif`, nu mai plange, mi-e bine! rosti si mai lua o gura de sange din sticla.
Un firicel din acel lichid se scurse de pe boticul sau pe barbie, iar eu m-am apropiat usor si am lins-o din acel loc, trecandu-mi limbuta peste buze. Ma privea intens acum blondul meu sexi, insa nu-mi placea gustul pe care-l avea acel lucru, parea oarecum tare.
Imi dau parul negru de pe gat si, in timp ce il priveam atent cu ochii-mi albastri. Se uita lung la mine, la ochii mei, dupa care imi prinse buzele intr-un sarut usor. Mi le-am intredeschis, permitandu-i limbutei sale jucause sa se joace cu a mea, s-o caute si s-o gaseasca la jumatatea drumului, incepand sa se roteasca frenetic si cu pofta, atingandu-se cu tandrete una pe cealalta si, in acelasi timp, intr-un mod incredibil de pervers care ma facea sa tanjesc dupa mai mult si mai mult, insa nu-mi permiteam, stiam ca risc iarasi sa ma pricopsesc cu durerea aceea ce nu fusese deloc placuta.
- Kiro, bea! am spus pe un ton ce nu admitea un refuz, apucandu-l de ceafa si lipindu-i mai mult obligat gurita de locul unde vena mea pulsa deja mai repede, acceleratia inimii fiindu-mi grabita de acel sarut dintre noi doi. Vru sa se impotriveasca, insa nu l-am lasat. Se pare ca era tare tentat pentru el,  fiindca buzele i se intredeschisera rapid si incepu sa ma sarute usor. I-am simtit finetea limbii cum dezmierda usor pielea, apoi coltii ii crescusera astfel ca ii simteam, desi nu-mi presau cu nimic pielea inca, ci el continua sa ma sarute.
Mana sa stanga se plimba peste pieptul meu pe sub bluza, incercand sa ma faca sa nu ma ingrijorez. Si oricum nu eram ingrijorat, ci chiar imi placea ceea ce facea deocamdata. I-am simtit insa in scurt timp caninii reliefati cum imi apasau asupra arterei, strapungand carnea cu usurinta. Imi aduceam aminte cum o ucisese pe fata aia in gradina zoologica si realizam cat de bland se purta cu mine, astfel incat nu simteam decat doua piscaturi, dupa care sangele cum se grabea sa ajunga sa-i hraneasca setea imposibila de acest lichid sacru pentru el.
Am scancit usor si am strans din dinti, apoi am simtit cum incepe din nou sa sarute acea zona, culegand cu repeziciune firicelele de sange ce apareau rapid. Scanceam usor si imi muscam buzele, insa asta nu se datora decat unei dureri aproape de neobservat, doar o usturime usoara cand ii simteam limba peste rani. Bea cu masura, avand grija sa nu imi faca rau, pe cand mana lui imi atingea usor pielea.  Isi dezlipi intr-un final buzele de gatul meu, lasand ranile aproape inchise.
- Multumesc, rosti si isi linse buzele, apoi ma intinse in pat si ma lua in brate, stragandu-ma la pieptul sau. Am scancit din nou de cum mi-am dat seama ca, desi nu ii bate inima, poate muri si eu sa raman fara el. Lacrimile mi-au invadat cu repeziciune ochii si au inceput sa imi curga pe chipul usor imbujorat. Ce s-a intamplat? am auziti vocea lui blanda si apoi i-am simtit buzele peste cele ale mele, presandu-le usor.
- Kiro, nu vreau... Nu vreau sa te pierd! am rostit inghitind in sec si m-am prins de el, dezbracandu-l rapid de bluza cu care era imbracat si pe care am aruncat-o jos, uitandu-ma la locul unde ii fusese infipt tarusul, cu toate ca nu mai era nimic acolo, niciun semn, cicatrice sau punctulet, era doar pielea sa deschisa la culoare si usor rece.
- Ssst! Nu vreau sa plangi, iubitule, sunt al tau si nu plec nicaieri! imi spuse in soapta si ma stranse la pieptul sau cu putere, astfel incat am scancit. Strif`, te mai doare? ma intreba cu  un suras pe buze, iar eu m-am uitat confuz la el, ducandu-mi mana la gat, insa continua cu explicatia: Funduletul...
Am simtit tot sangele cum imi urca in obraji si mi-am ascuns chipul sub paturica, incepand sa chicotesc. Aveam o comportare infantila, si totusi imi placea sa ma joc. Trase usor de '' invelisul '' meu si imi descoperii frunea, pe care o saruta, apoi ochii si nasul, sarutandu-i pe rand pe fiecare si varful celui din urma, dupa care imi acoperi obrajii de sarutari si buzele, descoperindu-le si pe acestea intr-un final. De cum se indeparta i-am putut observa zambetul, iar eu am dat negativ din cap ca nu ma mai doare si m-am strambat la el. Cu o miscare incredibil de rapida ajunse sa-mi muste limba usor, apoi incepu s-o suga, in timp ce mainile sale se dusera intre picioarele mele.
Incepuse sa ma mangaie incet in acel loc, desfacandu-mi slitul si ajungandu-mi cu mana intre picioare, direct pe organul usor excitat. M-am inrosit pentru ca descoperise cat ma umflasem de la niste simple sarutari, insa el parea incantat de acel lucru. Mana incepuse sa i se miste din ce in ce mai repede, iar eu mi-am inchis ochii, incepand sa gem extaziat si din ce in ce mai tare. Ma temeam ca nu care cumva sa se ajunga din nou la acel lucru, mai ales ca el se dezbracase aproape de tot, stand acum doar in boxeri. Se aseza langa mine pe o parte si isi puse o mana pe umarul meu, sarutand usor acel loc, pe cand pe cealalta continua sa mi-o plimbe in asa fel incat gemetele mele deveneau din ce in ce mai sonore.
Continua in ritmul acela pana ce nu am mai suportat presiunea si m-am eliberat gemand lung, rosindu-ma insa ca o facusem pe mana lui. Chicoti si, parca intelegand acest lucru, se apleca si ma saruta, in timp ce mana sa se lasase pe pieptul meu si inchise ochii. I-am sarutat lung fruntea, dupa care boticul dulce, si am cazut satisfacut in lumea viselor...
 
- Cine e somnoriciul meu? ma intreba blondul si se puse peste mine, incepand sa ma sarute pe gat cu placere, insistand asupra ranilor proaspat facute din acea seara. Ma ridica in brate, nedandu-mi ocazia sa spun ceva, si intra cu mine in dus, dezbracandu-ma rapid. Era bine dispus, chiar uimitor de bine dispus, as putea spune. Isi plimba limba peste gatul meu, apoi pe muchia maxilarului si ajunga intr-un final sa si-o strecoare in gura mea. I-am simtit coltisorii usor reliefati si mi-am trecut in surdina limba peste ei, iar el gemu usor.
De cum ne aflam amandoi goi in acel loc a dat drumul apei si a inceput sa-mi spele trupul cu placere, facandu-ma sa-mi las capul pe spate si sa gem usor, muscandu-mi in acelasi timp buzele spre a nu mai scoate sunete asa sonore, temandu-ma ca nu care cumva sa nu auda cineva.
- Ce facem azi? am intrebat si l-am sarutat pe boticul dulce, incolacindu-i mainile in jurul taliei si lipindu-l de mine astfel incat organele se atingeau usor.
- Baita la piscina? interba ridicand o spranceana, iar eu am dat afirmativ din cap si am inceput sa-mi trec mana peste trupul sau usor.
In scurt timp ne-am imbracat si am iesit impreuna, avand insa mare grija sa imi usuc parul, fiindca stiam ca sunt de obicei sensibil si risc sa racesc.  Ne-am luat slipurile amandoi si am iesit imbratisati din camera noastra, coborand in scurt timp jos, unde se afla piscina. L-am sarutat lung si pofticios, insa in acel moment am auzit un glas feminin bine cunoscut si o mana calda pe umarul meu.
- Strify? Puiul mamei, am auzit si m-am inrosit tot, apoi femeia ce era insasi mama mea ma lua si ma stranse la piept. Mamei i-a fost dor de tine, spuse si o lacrima i se prelinse pe fata, apoi isi incolaci mainile in jurul meu si ma stranse la pieptul ei. Era o femeie incantatoare, cu parul lung si blond pana la sold, un trup ca de zeita din Grecia Antica si niste ochi albastrii ca marea.
- Mami? am intrebat confuz, apoi am strans-o si eu la piept. Mami, mi-a fost asa de dor de tine! am spus si apoi m-am indepartat pentru cateva momente de ea, analizand-o. Arati incantator! Mami, ti-l prezint pe Kiro, prietenul meu, spun si i-l arat pe iubitul meu, care ii saruta galant mana si zambi, declarand ca e incantat. Femeia se insenina la fata si spuse cu sinceritate in glas ca si ea e incantata, apoi ma lua la intrebari:
- De cand ai tu iubit? Tatal tau mi-a spus ca iti plac fetele, nu baietii, mamico, rosti rapid in timp ce il analiza cu atentie pe Kiro al meu. Ai idee ca ceea ce se intampla intre doua persoane de acelasi sex e total gresit? intreba pe un ton calm, si totusi era ingrijorata.
- E primul, am spus si i-am zambit. Si ultimul, si voi ramane cu el, continui stragandu-l pe Kiro de mana, iar el se apropie de mine si imi saruta obrazul. Stiu ce se intampla si nu e deloc gresit, mami, dragostea nu are varsta, sex sau alte preferinte, dragostea vine si te poseda. Femeia ma privi contrariata, dupa care rosti cu zambetul pe buze:
- Hai sa facem o baie si mai vorbim acolo!
'' Acum i-acum... '', mi-am spus in mintea mea si l-am strans mai tare pe Kiro.
 
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Black roses - de Nywa - 16-03-2011, 04:27 PM
RE: Black roses [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 20-10-2011, 08:19 PM
RE: [yaoy][CB] Black roses - de Nywa - 26-11-2011, 10:37 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:18 PM
RE: Black roses - de AbiiShu' - 01-02-2012, 01:18 AM
RE: Black roses - de Kimera - 01-02-2012, 05:13 PM
RE: Black roses - de Nywa - 18-02-2012, 10:48 AM
RE: Black roses - de Kimera - 18-02-2012, 04:40 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:26 PM
RE: Black roses - de Kimera - 10-03-2012, 11:41 PM
RE: Black roses - de Kimera - 24-03-2012, 03:26 PM
RE: Black roses - de Nywa - 08-04-2012, 09:43 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:38 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:17 PM
RE: Black roses - de Nywa - 30-05-2012, 10:32 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:46 AM
RE: Black roses - de Nywa - 05-07-2012, 05:40 PM
RE: Black roses - de NiceBlueExorcisist - 12-07-2012, 12:20 PM
RE: Black roses - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:21 PM
RE: Black roses - de Ai_4ever - 19-07-2012, 12:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.715 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)