Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#75
Capia de mine uita sa posteze >< gomene
Next:

Capitolul 28



Dupa bataia pe care mi-am luat-o, plus al doilea viol, Andreas pleca putin speriat.Parea ingrijorat de ceva anume, si-a luat talpasita destul de rapid, lasandu-ma pe jos, pe salteaua aia jegoasa.
Am inchis ochii, adormind intr-un sfarsit. Speram ca nu aveam sa ma mai trezesc, ma simteam murdar, pangarit, simteam ca nu are rost sa mai traiesc dupa tot ceea ce s-a intamplat. Nu stiu cat timp isi batusera nenorocitii aia joc de mine, insa durerea indurata imi parea enorma, eram obosit cum nu mai fusesem vreodata.
M-am trezit in momentul in care unul dintre acei baieti care ma violasera se apropie de mine. De frica, nici macar nu stiu cum am avut putere, insa l-am lovit cu pumnul in gura, dar imediat am auzit vocea Melissei cum striga sa ma opresc, fiindca ii fac rau lui Erik. Eric? Cum sa ii fac eu rau lui Erik ?
M-am dus speriat spre fetita si ea ma lua de mana, tragandu-ma undeva. Am urmat-o miscandu-ma cam greu din cauza aceea ce se intamplase cu mine. Vedeam cadavrele prietenilor fratelui meu cum pica pe jos. Ce dracu` insemna asta?!
In momentul in care mi-am vazut iubitul pe jos imi venea sa urlu de durere. Am cazut pe podeaua murdara si plina de praf si l-am luat in brate, incepand sa plang. Ce facusem?
L-am cautat in buzunare si am scos telefonul, apoi l-am apelat pe tata si el a folosit echipamentele de la birou pentru a ne localiza pozitia, apoi, dupa 10 minute, a ajuns alaturi de salvare, fiindca il anuntasem despre ceea ce se intamplase.
Am ramas cu Erik in brate pana ce acesta a sosit, apoi am fost luati rapid de acolo. In masina, i-am povestit tatalui meu tot ceea ce mi se intamplase, violurile fratelui meu si prietenilor, bataia si tortura. A ramas uimit de ceea ce se intamplase. Andreas era fugit, deci asta era o problema uriasa.
Am adormit in masina, cu capul pe umarul sau. Eram mai obosit ca niciodata.

Din nou nu stiu cat timp a trecut, insa m-am trezit pe un pat de spital. Tatal meu era alaturi de mine, cu Melissa, iar in celalalt pat se afla Erik, parand ca doarme.
Tata se uita la mine bland, apoi Melissa se aseza pe patul meu si imi puse mana pe frunte, apoi ma lua in brate, bucuroasa ca ma vede. Nu intelegeam ce se intampla.
- Te simti bine? ma intreba tata in soapta, iar eu am aprobat din cap. M-am ridicat cu mare greutate, scancind de durere, apoi fetita se muta pe patul fratelui sau. Tanarul se trezi si o imbratisa, iar ea tipa, dupa care se cuibari in bratele sale si incepu sa planga.
Tata i-a explicat iubitului meu ca Andreas ii ucisese mama, iar pe ea o rapise si era cat pe ce sa o si violeze daca nu aparea Chris si o salva. In schimb fusese el violat de mai multe ori de fiecare din baieti.
Erik s-a uitat uimit la mine, apoi mi-a rugat tatal sa o ia pe sora lui de acolo pentru a vorbi cu mine. Batranul o lua pe fetita si iesi, apoi Erik veni pe patul meu si ma prinse de mana, moment in care am tresarit. Cand am realizat ca e totul in regula m-am relaxat. Mi-a soptit ca ii pare rau, apoi m-a imbratisat, incepand sa planga amar. L-am luat in brate, putin sfios, avand o oarecare retinere referitoare la ceea ce s-a intamplat.
Am inceput sa ii soptesc vorbe dulci la ureche, pentru a se linisti.
Dupa cateva minute a intrat si tata alaturi de Melissa in camera, privindu-ne. S-au asezat pe patul pe care statuse Erik cu putin timp in urma, privindu-ne cu blandete. Fetita manca o inghetata, iar Erik plangea inca in bratele mele.
Nu m-am putut abtine, asa ca l-am prins de barbie, tragu-l spre mine. MI-am lipit buzele de ale sale, dandu-i conturul cu limba, apoi strecurandu-mi-o printre buzele sale si dand nastere unui frumos sarut.
- Hm-hm! se auzi dezaprobator din spatele nostru. Tata ne privea pe amandoi, dand negativ din cap, iar Melissa se uita curioasa la ceea ce se intampla. Mai sunt si minori pe aici! am auzit vocea tunatoare a tatalui meu, moment in care i-am dat drumul buzelor lui Erik, tinandu-l insa in brate.
- Are dreptate, spuse tanarul usor si ma mangaie pe obraz. Imi dau nemultumit ochii peste cap si dau sa ma ridic, insa durerea nu imi permite, asa ca raman in pat, in bratele iubitului meu.
- De acum inainte va trebui sa gasim pe cineva sa aiba grija de micuta, am auzit vocea tatei. Parea ca se gandeste atent la ceea ce avea sa se intample.
- Am eu grija de ea, e sora mea! spuse tanarul oftand trist.
- Si eu voi avea! am spus cu zambetul pe buze.
Tata aproba din cap, apoi se apropie de mine si ma saruta pe frunte, dupa care intra si mama pe usa si ne privi dezaprobator pe amandoi.
- Eric, i se adresa ea tatalui meu, tu nu vezi ce fac ei doi?! Si vede si biata fetita! Cum poti permite ca fiul nostru sa fie homosexual? incepu femeia sa vorbeasca, insa eu m-am ridicat de pe pat, icnind puternic de durere, apoi am strigat:
- In primul rand sunt bisexual, nu homosexual, iar in al doilea rand ceea ce fac eu in momentul asta e nimic pe langa ceea ce am patit in urma cu putin timp.
Mama se uita speriata la mine, neintelegand ce vreau sa spun. Erik ma prinse de mana, incercand sa ma calmeze, insa am continuat sa vorbesc:
- Am fost violat de vreo sase ori de nenorocitul ala de fii-tu si tu tot la mine strigi ca sunt homosexual?
Mi-am ridicat bluza, aruncand-o pe jos si aratand-i ceea ce aveam pe burta si pe abdomen, plus vanataile de pe trup. A ramas uimita, apoi a inceput sa planga, vrand sa ma imbratiseze.
M-am dat in spate nemultumit, nedorind ca ea sa ma atinga. Intotdeuna o urasem pe aceasta femeie. De ce? Nici macar nu era mama mea. Ei credeau ca eu nu stiu, insa asta era mama lui Andreas. Eu aveam alta mama, care acum murise. O stiam. Tata imi spusese, dar imi spusese sa pastrez secretl.
Oricum femeia asta era rece fata de mine,imi era indiferenta. Ce imi pasa mie de ea? Sa faca ce-o vrea.
Tata a dat-o afara din camera, apoi spuse:
- Chris, iti voi darui tie apartamentul in care stai, sa faci ce vrei. Iti va fi mai usor asa. Imi pare rau... pentru ceea ce s-a intamplat, a inganat imbratisandu-ma.
- Nu.. Nu e vina nimanui. Andreas va plati cu viata pentru ceea ce a facut, tata. Si eu am patit-o de la el, si Erik. In momnetul in care il voi prinde il voi ucide.
Tata a aprobat din cap. El mereu fusese aproape de mine si ma sustinuse. Stiuse tot ceea ce facusem mereu. Aveam incredere i nel, era totul in regula.
Erik m-a imbratisat si m-a sarutat usor pe frunte, apoi m-am pus in pat, adormind. Abia asteptam sa ajung acasa.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 28-04-2011, 09:58 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.122 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.896 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.757 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.801 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.843 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.335 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.115 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.853 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.870 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.747 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)