Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#43
Capitolul 15


Era asa de bine in bratele lui Chris, incat ma simteam iubit si dorit cu adevarat. Trecuse doua saptamani de cand stateam la el si azi mi-am scot ghipsul. Imi priveam palmele, in timp ce satenul ma mangaia pe spate si se afla cu fata in parul meu, spunand ca miros a fructe exoctice si enumerandu-le.
- Unde te gandesti? Ma intreba, uitandu-se atent la mine.
- M-am uitat la rana din palma, il mint usor, apoi ii dau un sarut fugat pe unul dintre bicepsi.
- Mai ai chef de joaca? Ma intreba, ridicand din sprancene pervers.
Am dat usor din cap ca nu. Eram obosit de la o partida incendiara si acum stateam goi-pusca pe canapeaua din linving. Am mai stat vreo cinci minute si apoi m-am ridicat, spunand ca ma duc sa fac un dus, ca trebuie sa ma duc sa imi vizitez mama. Vru sa vina cu mine, dar l-am rugat sa nu vina, ca trebuie sa discut ceva cu ea. Ridica din umeri si apoi dadu drumul la televizor. M-am dus in baie si mi-am facut un dus cald, curatand pielea de transpiratie si de dovada ca fusese atinsa de pielea, buzele si mainile satenului. Dupa ce am terminat cu curatatul corpului, m-am imbracat comod, punand o sapca cu fata in spate si bratonul pe partea stanga.
- Nu lipsesc mult, ii spun lui Chris si ii dau un sarut, pe buze.
- Oki. Vezi sa nu te fure careva, imi spuse si apoi ma mai saruta o data.
Am iesit din bloc si am chemat un taxi. I-am comunicat adresa de la un salon de tatuaj, unde lucra varul meu, o pramatie nu alta. Ala nu se dadea inapoi de la nimic, dar era un tip foarte de treaba. Ma ajuta de fiecare data daca ii ceream ceva, dar in schimb trebuia sa ii fac servici cu corpul meu. Nu trebuia sa ma culc cu el, ci cu cine aranja el si uram chestia asta. Cobor in fata salonului de tatuaj si ma duc la varul meu, un tip cu parul roscat si pistruiat.
Ii explic lui Camil, de ce am venit la el si roscatul aproba din cap. M-am asezat pe un scaun, in timp ce beam un pahar cu apa, dat de tanar, asteptand sa vina sa imi faca tatuaj, dar in schimb, in camera intra iluzionistul acela, ranjind sadic si varumiu, care bloca iesirea.
- Deci asta e micutul iluzionist, spuse barbatul, facandu-mi ca inima sa o ia la trap.
- Exact. Fara frica ca nu poate sa plece, ca in curand dorgul isi va face efectul, mai spuse Camil si iesi pe usa.
Ma reped spre usa, dar barbatul, ma apuca de par si ma tranti pe un pat. Vreau sa ma ridic, dar simt o impunsatura de ac in fund, iar muschi incepura sa mi se relaxeze, in timp ce pielea mi se incalzea. Simt cum imi ma deschise la pantaloni si mi trase jos. Nu am putut sa opun nici un fel de rezistenta, fiindca toti muschii imi erau amortiti. Scap un urlet de durere cand ma patrunse, simtand parca cineva incerca sa imi scoata inima cu o lingurita ruginita si tocita. Lacrimile curgeau siroaie pe obraji. Deodata mana iluzionistului imi acoperi ochii cu degetele. Il aud cu murmura si pielea sa incepu sa straluceasca in rosu. Ochii incepura sa ma doara ca dracu, dar nu am mai simtit nimic, cand ma injecta si a doua oara... Chris...

Auzeam voci pe fundal, dar stiam ca nu erau prietenoase defel. Oare de ce stiam asta? Ca eram atins de maini pe trup? Ca aveam ochii bandajati si ca nu puteam sa vad prin bandajul murdar de sange? Abia mai simteam durerea din corp sau de pe el, din cauza drogurilor, care mi se administrau din ora in ora. Erau usoare, dar puternice, ca sa ma lase fara puteri. Deodata aud agitatie in jurul meu, impuscaturi si cum cineva ma ridica de pe ciment si imi sopti numele. Vocea lui imi era cunoscuta, dar creierul functiona prea lent sa imi dau seama de asta. Un parfum cunoscut imi intra in nari, dar nu puteam sa imi amintesc de unde il stiam. Mi-am lasat pleoapele in jos alunecand in incostienta, care era ca un somn pentru mine...

Un bazait de aparat imi inunda urechile, facandu-ma sa deschid usor. Se parea ca eram pe un pat de spital cu perfuzi prin vena si conectat la un aparat cardiac. Imi plimb usor privirea prin camera si il vad pe iubitul meu, scumpul meu Chris, stand pe un scaun din plastic. Avea coatele pe genunchi si mainile le avea imbreunate ca intr-o rugaciune. Intre palemele sale, se afla mana mea dreapta. Avea ochii inchisi, cearcane sub acestia si tot ciufulit, aratand ca nu dormise defel.
- Chris..., ii rostesc numele pe un ton secatuit, facandu-mi curaj.
Deschise ochii aceia verzi minunati si se marira de uimire si groaza?! Am inceput sa plang, din cauza groazei care o vedeam in ochii sai. Imi era frica sa ma privesc in oglinda sau sa ma vada lumea.
- Erik numai plange, imi sopti satenul, punandu-se langa mine si lipindu-si fruntea de a mea.
- Mi-e frica. Sunt doar un copil, murmur, printre sughituri de la plans.
- Totul o sa fie bine, imi sopti si ma saruta usor pe frunte, apoi pe buze.
Acel sarut sterse toate abuzarile acelea si amintirile urate...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Nywa - 08-03-2011, 03:46 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.122 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.896 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.757 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.801 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.842 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.335 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.115 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.853 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.870 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.747 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)