Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#40
Tnkz for comms hug
Next:


Capitolul 14


Ne-am sarutat usor, insa s-au auzit voci si Miranda a intrat cu tata in birou, acuzandu-l pe Erik ca el mi-ar fi facut semnele pe gat, insa iluzionistul i-o intoarse rapid, spunandu-i ca incearca sa corupa un minor. Tata s-a enervate si a certat-o , apoi mi-a spus sa merg sa verific povestea cu cadavrul. SI eu care vroiam sa ma car!
Am mers la Morga si am investigat cadavrul lui John. Asa cum ma asteptam, era intact: nicio urma ca ar fi murit ucis fizic, ci doar sufleteste, cum imi spusese Erik. Miranda se tinu de capul meu toata ziua. La un moment dat, cand am mers la toaleta sa ma usurez, tipa veni dupa mine. In momentul in care mi-am desfacut slitul a intrat pe usa, incepand sa ma mangaie pe spate, chipurile sa imi faca masaj.
Am mormait cateva injuraturi si am iesit din baie, fara ca macar sa ma fi pisat. Cacat! Asta avea sa se tina dupa mine toata ziua?!
Cateva minute mai tarziu am mers la laborator, sa verific analizele ce i se luasera lui John, insa tarfa veni din nou dupa mine, incepand sa ma mangaie din nou. La un moment dat imi propuse sa ne relaxam amandoi, insa i-am dat cu tifla si m-am carat dracului de acolo, intorcandu-ma la birou.
Spre nenorocul meu, tarfa veni dupa mine. Intra in biroul meu si se aseza sprijinita de marginea acesteia, in timp ce eu ma asezai in scaun. Se apleca deasupra mea si ma prinse de barbie, intorcandu-mi capul intr-o parte. Se uita atent la semnele de pe gatul meu, apoi incerca sa ma sarute, insa am impins-o pe birou, cerandu-i sa plece.
S-a uitat urat, parca aprostofandu-ma ca nu mi-o trag cu ea, apoi a plecat. Se facuse destul de tarziu si eu inca nu terminasem. Ma bucuram totusi ca nu ma mai sacaise secretara. Am auzit pasi la usa si apoi aceasta se deschise. Fara sa imi ridic privirea din hartii, i-am spus Mirandei ca nu vreau sa fiu deranjata, insa atunci am auzit vocea lui Erik.
L-am privit cum incepu sa desfaca mancarea si apoi se apropie de mine si ma saruta lung, apoi am inceput sa mancam cu pofta. Gatea remarcabil, si l-am laudat pentru asta, apoi m-a intrebat de tarfa de secretara mea, si i-am povestit ce imi facuse astazi toata ziua. Tanarul se urca deasupra mea cat timp ii povesteam. A devenit gelos, am putu observa asta, insa l-am calmat sarutandu-l.
A prins curaj si a inceput sa ma sarute lung, iar eu i-am acceptat jocul, frecandu-mi limba de limba lui, apoi strangandu-l usor de fese. Mi-am dus man ape coapsa lui si am strans usor de aceasta, insa a scancit. Mi-am cerut iertare, apoi am intrebat cat e ceasul.
L-am luat in brate si l-am sarutat, apoi am iesit impreuna dn birou. Am sarit amandoi pe motor si am bagat viteza pana acasa. Vroiam sa fac un dus si sa ma pun in pat, alaturi de tanar.
Zis si facut, am intrat amandoi in casa, incepand sa ne dezbracam unul pe altul si sa ne sarutam pasional. Am intrat amandoi sub dus si am inceput sa ne sapunim unul pe celalalt, mangaindu-ne si oferindu-ne unul celuilalt atingeri pasionale. Dupa o jumatate de ora am iesit uzi si ne-am uscat cu prosoape, apoi ne-am imbracat amandoi in boxeri si ne-am aruncat in pat. Credeam ca va fi o noapte linistita, insa ma inselasem.
- Hai sa facem nani, raspund sarutandu-l. Maine ai ore…!
- N-am, imi raspunse el zambind pervers.
Si-a strecurat mana in pantalonii mei si si-a trecut-o de cateva ori peste jucaria mea umflata, apoi imi trase boxerii jos si ii arunca prin camera, de-a valma. S-a aplecat apoi deasupra mea si a inceput sa ma sarute, coborand din ce in ce mai jos.
A gemut lung in momentul in care si-a trecut limba peste ‘’ prietenul ‘’ meu. Ma simtem bine alaturi de el. Incepu sa faca miscari sus-jos, provocandu-ma sa scot sunete intense de placere. Camera fu scufundata de gemete, insa l-am oprit. L-am apucat de par si l-am tras deasupra mea, sarutandu-ne, dupa care m-am pus eu peste el.
I-am tras boxerii jos, apoi i-am asezat picioarele pe umerii mei si l-am patruns incet, facandu-l sa scanceasca usor, insa in scurt timp a inceput sa scape din ce in ce mai multe gemete de placere. Am inceput sa ma misc din ce in ce mai rapid in interiorul lui, in timp ce il sarutam pe abdomen si ii mangaiam trupul frumos. Adoram sa il aud gemand.
Show-ul a mai continuat cateva zeci de minute, oferindu-ne placere absoluta unul celuilalt, pana in momentul in care ne-am eliberat amandoi, in acelasi timp. Mi-am lasat trupul sa cada deasupra lui, extenuat. Am inceput sa ne sarutam doritori unul pe celalalt. Am tras o patura pe trupurile noastre incinse, dupa care am adormit imbratisati…

M-au trezit niste ciocanituri in usa, insa pana sa ma ridic eu din pat sis a ma mai si imbrac, Erik a sarit in boxeri si a plecat sa deschida. M-am imbacat si eu, cu chiu, cu vai, si m-am indreptat spre hol. Tarfa de Miranda se afla in fata lui Erik, cu o mana pe umarul sau, iar pe cealalta tocmai si-o ducea intre picioarele sale. Avea de gand sa ii faca in blowjob?!
- Iesi afara! Am strigat nervos. Iesi afara acum sau te bag la corupere de minori!
Tipa m-a privit cu ura si a iesit intr-un sfarsit afara, strigandu-mi ca sunt un bisexual ametit. Asa si?!
Am incuiat usa si m-am indreptat spre Erik, incepand sa il sarut usor. L-am trantit pe jos, in fata canapelei, pe un covor pufos, apoi m-am urcat deasupra lui si am inceput sa il sarut pe gat. A gemut usor, tremurand in bratele mele.
- Chris, a soptit la urechea mea, muscandu-ma de lob, erai gelos pe Miranda?
M-am uitat fix in ochii lui, dupa care mi-am lipit buzele de ale sale fara sa mai spun nimic. Tanarul nu insista, nu voia sa stie mai mult. Cand, intr-un sfarsit, rup sarutul, spun:
- Da. Poate ca sunt eu bisexual, insa nu insel. Mi-ar place sa primesc asta si din partea ta.
- Normal! Imi spuse lipindu-si buzele de ale mele.
Tipul asta ma vrajise de-a binelea.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 04-03-2011, 08:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.126 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.915 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.762 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.812 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.854 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.340 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.136 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.858 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.878 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.750 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)