Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#34
Tnkz for comms.
Next:

Capitolul 12


M-am trezit morocanos, ca de fiecare data, insa de data asta cu un sarut dulce de la Erik. Tanarul imi ceru sa il duc la scoala. Am acceptat indata si am plecat sa imi fac toaleta de dimineata.
Dupa zece minute am iesit gata imbracat si parfumat, elegant ca de fiecare data. M-am urcat pe motor, iar tanarul se urca in spatele meu, lipindu-si trupul de al meu. Era ciudat cum ma simteam dupa ceea ce facusem aseara. Nu ma simteam rau, imi placuse, ma simtisem bine, dar era ciudat. Niciodata nu ma apropiasem de cineva atat de tare incat sa facem ceva mai mult decat saruturi, dar uite ca in seara precedent trecusem de saruturi, ajungand sa fac un oral.
Ajunsi la scoala, Erik trebuia sa faca pe cineva sa leviteze. Cine se ofera primu`?! Chris, normal. Adolescentul imi facu placerea sa levitez. Era super tare, era ca un zbor, doar ca iti lasa un gol in stomac. Trecand peste asta, era misto. Mai vroiam de cateva sute de mii de ori sa fac asta. Gandul ma facu sa zambesc.
Imi placea si cum explica Erik. Prin simpla lui prezenta ma facea sa ma simt bine, sa am incredere in el. Imi placea tipul, chiar nu puteam nega asa. Si nici macar nu imi era rusine. Imi placea si punct. Era al meu. Il vroiam si il aveam.
Dupa ce m-a lasat pe mine jos a facut-o pe o fata sa pluteasca, apoi, dupa cateva ore de ‘’ scoala ‘’, am mers sa mancam ceva la pranz. Am discutat un timp despre ceea ce se intamplase la scoala, cu levitatia, dupa care am mers la birou.
Faptul ca nu imi ascundeam defel semnele lasate de jocul nostru din noaptea trecuta. Danny si idioata si prea putin suportabila secretara se uitau lung la noi, la semnele mele in special. Ma pis in sus! Care e problema lor ce fac eu?!
Am intrat in birou, incepand sa ne uitam la o noua spargere data de idiotul ala de iluzionist, unde folosea alta iluzie, de data asta. Ma irita cretinul asta. Am oprit filmuletele si m-am apropiat de Erik, dorind sa il sarut, insa Danny si secretara aia cretina a intrat peste noi cu marcare in mana, dorind sa ii scrie pe ghips.
Idioata mea insuportabila secretara l-a sarutat pe botic pe Erik, ceea ce ma facu sa vreau sa o scot printr-un geam, insa m-am abtinut. Danny a pus-o sa ii faca cafea si ea a plecat, dandu-mi ocazia sa ma sterg pe bot de rujul ei. Baiatul pleca si el, lasandu-ma, intr-un sfarsit, singur cu Erik.
M-am apropiat de el si l-am sarutat doritor, iar el m-a trantit in scaunul de birou si a inceput sa ma mangaie intre picioare. Vroia sa ma omoare?! Si asa eram eu excitat, ma nenorocea daca ma lasa cu buza umflata.
Spre uimirea mea, m-a desfacut la slit si mi-a scos-o afara, potrivind-o. Ma uitam uimit la el, asteptand sa vad ce va face. Tanarul si-a dat pantalonii jos si mi-a potrivit ‘’ jucaria ‘’ la intrarea in el, apoi s-a lasat in jos, eu patrunzand in interiorul sau. Am simtit ca vrea sa scanceasca, abia abtinandu-se. Ochii i s-au inundat de lacrimi pe care le-am sters eu cu sarutarile. Am inceput sa il sarut pe ceafa, abtinandu-ma din ce in ce mai greu sa nu gem de placere.
Am ejaculat amandoi in acelasi timp, iar el s-a lasat pe spate, lipindu-si trupul de trupul meu. L-am sarutat usor, apoi s-a ridicat si am inceput sa stergem amandoi cu servetele urmele a ceea ce facusem.
Am inceput mai apoi sa ne certam, de fatada, de fapt, ca sa nu dam de banuit. Eram sigur ca se auzisera gemetele, oricat ne-am fi chinuit noi sa le oprim. Erik se urca la un moment dat deasupra mea si imi dadu capul pe spate, facandu-mi un nou semn la baza gatului. Ne-am sarutat mai apoi, insa a sarit rapid jos de pe mine cand s-au auzit pasi si voci in fata usii.
Era rosu tot la fata si se intoarse cu spatele, privind spre geam. Miranda, caci asa se numea secretara mea, intra cu niste foi in mana si imi spuse:
- Chris, a fost gasit un cadavru in mare. Politia este de parere ca a fost o sinucidere. Nu s-au gasit urme de forta pe corpul degedatului. Se numea John Cullen.
Am zambit oarecum trist, pentru a ma vedea ea, dar cand a iesit am inceput sa rad. Deci pana la urma iesise ca mine. M-am apropiat de Erik si l-am prins in brate de la spate, sarutandu-l pe gat. A gemut usor in momentul in care mi-am dus mana intre picioarele sale si am masat locul, insa m-am oprit repede, caci s-a intors la mine si m-a sarutat pe buze, cerandu-mi mai apoi sa verific dosarul decedatului.
M-am conformat, cat timp tanarul se duse la baie. Miranda intra din nou in birou si spuse:
- Ce e intre tine si adolescentul?
- Multumesc pentru dosar, ii spun femeii ignorandu-i intrebarea. Sunt de aceeasi parere, este sinucidere. Imi era prieten, adaug mai apoi pentru a nu lasa de banuit cuiva.
- Lasa-l pe el! A spus luand nepasatoare dosarul. Vreau sa stiu! Raspunde-mi!
Telefonul incepu sa sune. Grozav, salvat de soneria acestuia! Era tatal meu, care dorea sa imi vorbeasca de spre crima prietenului meu. I-am comunicat tot ce ‘’ stiam ’’ despre aceasta, apoi i-am adus la cunostinta tot ce descoperisem alaturi de Erik. Mi-a spus sa ii transmit felicitari tanarului, dupa care m-a salutat si a inchis.
S-a intors si frumosul meu iluzionist in birou. Miranda il privi atenta si oarecum geloasa, apoi ma privi pe mine fix in ochi, apoi pe gat.
- Semnul ala e nou! Acum l-a facut! Exclama uitandu-se la Erik.
- Stii ce?! Mai lasa-ma!
Nu am aprobat ca ceea ce spunea ea e adevarat, dar nici nu am infirmat. Duca-se dracului. Tanarul se apropie de mine dup ace fata iesi si ma saruta pe buze, apoi i-am spus:
- Puiule, stii ca noi doi am facut un pariu? Daca descoper iluziile te culci cu mine, daca nu fac ce vrei tu? E pe jumatate implinit, tu te-ai culcat cu mine!
- Si o voi mai face, imi spuse sarutandu-ma.
- Da! Spun entuziasmat sarutandu-l. Insa acum trebuie sa fac ce vrei tu, soptesc prinzandu-l de fundu lui sexy, in timp ce el ma privea pervers.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 25-02-2011, 01:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.126 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.916 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.762 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.812 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.854 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.341 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.136 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.858 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.878 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.750 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)